Kısmetse Olur programı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Kısmetse Olur programı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Eskiden anneler Esra Erol ile Evlen Benimle programını izlerdi. Artık devir değişti sanırım..
Siz ne düşünüyorsunuz peki? Oh bee.. canım sıkılıyordu zaten mi diyorsunuz? Yoksa yeni bir saçmalık daha çıktı mı diyorsunuz? Örnekler çoğaltılabilir..

0|0
30|12

En İyi Kız Görüşü

• Cocuklar oyuncu kizlar zaten evli çogu
    Ajanstan yollanmis kuklalar sms sömürgesi

1|1
    0|0
    • millet akılsız olduktan sonra

En İyi Erkek Görüşü

• millette bu kafa varken çok daha böyle şeyler ekranda görürüz çok yapmacık oyuncular ve insanlar bunları izleyip bazen sinirlenip ağlıyorlar ben en çok onlara gülüyorum

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 29

• yalannnnnnnnnn

0|1
    0|0
  • Maşallah be baya ugrasms

0|1
    0|0
  • Saçmalık ötesi

0|1
    0|0
  • Hiç izlemedim konuya dair bir fikrim de yok.

0|2
    0|0
  • Ben bazen izliyodum fakat sms falan göndermedim tabii.. Ama videoya çok şaşırdım yaa.. Paylaşım için teşekkürler vay bee..

0|1
    0|0
  • Rezillik diyorum

0|1
    0|0
  • İnsanları kandırmaya ne hakları var diye düşünüyorum.

0|1
    0|0
  • Sacma

0|1
    0|0
  • Valla yalan olduğunu bende biliyorum ama ne yapalım işte benim stilimi mi izleyelim arka sokakları mı 😀 Evlilik programı diyolar ama Bence güldürü ve heycan programı😇

0|2
    0|0
  • benim hosuma gidiyor bu program ne kadarda yapmacik diye düsünsemde cok os eglendiriyor beni hele o mehtabin yaptiklari güldürüyor beni :D

0|1
    0|0
  • Saçmalık aqq. Resmen aşkı Sevgi'yi pazarlığa çıkarıyorlar. Ama bir ara bakmıştım emre yakışıklı çocukmuş daha da bakmam

0|1
    0|0
  • Programı severdim hiç bir saatini kaçırmazdım.. Takii her programda atraksiyon olana kadar. Git gide saçma buldum. Kii yalan ddolan haberlerden sonra ateş olmayan yerden duman çıkmayacağini düşündüm. Ki toplum açısından da berbat bir program o ona olmuyor onunla oluyor. O başkasından başkasına gidiyor. Saçma yaa

0|1
    0|0
  • Yapmacık

0|1
    0|0
  • İnsanları gerçek gündemden uzaklaştırmak için oynama oyunlar işte tv başında sacmaliklari izlerken gerçek hayattan uzaklaşır oldular okuldan gelen çocuklarına günün nasıl geçti demek yerine sus ta şunu izleyelim diyor artık bir anne daha ne diyelim ki...

0|1
    0|0
    • Çok mantıklı bir yorum tebrik ediyorum

• Dizi gibi senaryo işte. Dizi niyetine izleyin. Oyuncular biraz basit ama olsun.

0|1
    0|0
  • Alakam yok

0|1
    0|0
  • Saçmalık ya

0|1
    0|0
    • kurmaca bir düzen üstüne program

• b*k gibi saçma saçma seyle

0|1
    0|0
  • Kurmaca olmasi uzdu eglenceliydi biraz

0|1
    0|0
  • İzlemiyorum

0|1
    0|0
  • Bu ne.

0|1
    0|0
  • Böyle cok sinir bozucu bence herkess ruhsuz

0|1
    0|0
  • Gülmek icin ideal.
    Ama ana tema cidden trajikomik :D

0|1
    0|0
    • Ana tema kandırmak

• Cok yapaylar. Ve resmen siddeti normal gösteriyorlar. Hep bir agız dalası.
      Birde benim stilim mi ne var. Hepsi sacma sapan işsiz programlar.

• Serhan diye bir çocuk vardı çok tatlıydı yaa

0|0
    0|0
  • o ondan hoşlanıp sonra ona gidiyor... o onunla yakınlaşıp diğeriylede mesafe koymuyor bu gerçekten çok kötü çünkü evlenmek istiyorsun niyet ciddi liseli ergenlerden betersin...

0|1
    0|0
  • İlk bölümde anlamıştım bir saçmalık olduğunu sonradan arastırınca bende buldum bu tarz şeyler

0|1
    0|0
  • Kendimi aptal gibi hissediyorum şu an

0|1
    0|0
  • Eser e hayranım ben ya. yalan değil onun için izliyorum

0|1
    0|0
  • Canım sıkılınca bakıyorum. Sonra işte benim stilim açıyorum. En son günü esra erol la kapatıyorum. İşin hoş tarafı bundan zevk alıyorum. Size ne yahu, aaa...

0|1
    0|1
    • zevk almana bişey demiyorum koyun olmanıza kızıyorum :)

• sizin gibi izleyici kitleleri oldugu sürece bu programlar daha çook izlenip reyting kırar. sabahtan akşama kadar bu lüzumsuz programları izleyecek vaktin varsa bir paltaya sap olamayıp koca adayını bekleyenlerdensin heralde

• Şurada bir ironi yaptırmıyorsunuz yahu. Birde ciddiye almışlar, ahahahah 😄

Erkekler Ne Diyor 11

• izlemiyorum = )

0|1
    0|0
  • Benim aklım almadığı bir nokta "Kanal D" nasıl böyle bir yarışma programına dahil olabiliyor.. Bunları gören çocuklar ne yapar, nasıl eğitim alabilir ki programı kapatmak bizim elimiz de destek gelse her türlü bu programı şikayet yoluyla kapatabiliriz.

0|1
    0|0
  • ben bilmem eşim bilirde bu tezgahtaydı, milleti kandırıyorlardı, onunda ifşası ve yaptırmak ve yapmak istedikleride böyle düzenlemiş.

https://www.youtube.com/watch?v=dWVr5RH5120

0|1
    0|0
  • Acaba birisi şikayette bulunsa sms sömürgesi ve insanların duygularıyla oynandığı yapmacık kurgu bir program diye. Yayından kalkar mı? kalkarsa tazminat alabilir mi? 😄

0|1
    0|0
  • Ya o değilde şu mahmut Tunceli'nin saçma programı tamamen reytinge oynuyor

0|1
    0|0
  • acaba hayal ürünlerinimi :D

0|1
    0|0
  • Ajans oyuncusu olduklari ortaya cikti. Hala izleyen maldir

0|1
    0|0
  • boş işler bunlar izlemeyin şunu

0|1
    0|0
  • Eser West'te ünlü olacak adam kumaşı var. Ayrıca fazla iyi niyetlisin be Eserciğim.

0|1
    0|0
  • hepsi boş insanlar para için bunlaar yapılıyo ınsanlar kandırılıyor demekki parayı bol versen anasınıda satarlar...

0|1
    0|0
  • Okan bayülgenin hunharca dalga geçtiği program

0|1
    0|0
Yükleniyor...