Kapat

Hakan Peker dede oldu ama utanmasa torunundan bile genç görünecek. Sırrı nedir bu adamın yahu?

Hakan Peker dede olmuş ama dede demeye bin şahit ister :) Tabiki abarttım torunundan bile genç görünüyor diyerek. Ama oğlundan daha genç göründüğü kesin :S
Nedir acaba bu Benjamin Button'luğun sırrı?

Hakan Peker dede oldu ama utanmasa torunundan bile genç görünecek. Sırrı nedir bu adamın yahu?
bir de sosyal medyadaki capsler beni mahvetti :D

0|0
85|85

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Hakan Peker'in dansçılık geçmişi var. Şarkıcı olmadan önce dansçıydı Okan'ın programda "Hiç yerimde duramam; çok aktif bir insanım düzenli uyur, düzenli beslenir günde 3-4 saat spor yaparım bol su içerim." demişti.
    Estetik, genetik faktörlerden çok daha önemli bir şey var oda adam stresli yaşamıyor "Azıcık üzüntülü olsam açar müziği dans ederim" eğer genetik olsaydı kardeşi Zafer Peker abisinden daha yaşlı görünmezdi.

Edit; Hakan Peker ve kardeşi bir zamanlar müzik piyasasını sallamışlardı :D :D

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 84

• Çocukluğumun şarkısı. :D
    https://m.youtube.com/watch?v=0-rnQxnXFIE

4|0
    0|0
  • Eskiden beri severim bu adamı :D Ne çok göz önünde bulunur ne de para için yapar sanatını. Gerçekten kaliteli bir sanatçı, resimde de en çok dikkatimi çeken de oğlunun kendine hiç benzememesi :))))

0|1
    0|0
  • pozitif bir para

2|0
    0|0
  • cilt bakımında son noktayı koymuş :D

0|0
    0|0
  • Maşallahı var adamın.

2|0
    1|0
  • Adam kendimi bildim bileli dans ediyor içki yok sigara yok dert yok tasa yok o genç kalmasında ben mi kalayım :D

0|0
    0|0
  • Insanin dede demeye dili varmaz

0|2
    0|0
  • Genetik ve hayat koşulları

0|0
    0|0
  • Yakında ölür bu adam bence :D :D

0|0
    0|0
  • Para varsa ben bile dede olurum

1|0
    0|0
  • Bakımlı birisi ve doğuştan gelen şansı var tabiki. Bazı insanların değişmemek için çaba göstermesine gerek yok.

0|0
    0|0
  • Geçen tesadüf olarak bahçeşehirde yürüyorum öyle YouTube açtım müzik dinliyorum birden Hakan Peker'in müziğine geldim karam aşkın sevgin bumu diye kapatmadım bende mırıldanmaya başladım önümde bir Ada'm bana bakıyor baktım Hakan Peker :) biraz güldüm selam verdi el sıkıştık bankada işi olduğunu söyledi saat 16:40 gibiydi sonra bankaya gitti resmen genç Ada'm ya 35 yaşından fazla göstermiyor. Şalvar tipi don giymişti 😁😁🙈

0|0
    0|0
  • Ajda pekkanla evlense kesin ölümsüz çocuklari olur bunların 😂😂😂

1|0
    0|1
  • Ben evde kaldığım yerde evlenmeden yaşlandım mk :S :/

0|0
    0|0
  • adam yaşlanmıyor 😀

0|0
    0|0
  • İnsan hissettiği yaştadır'ın görsel şeysi :D

0|0
    0|0
  • adam king

0|0
    0|0
  • Bu adam nerelere gitti bunun gibi sarkici varmiydi digerleri magazin unlusuyken bu magazinlerde yoktu cocuklugumun sanatcisi halada severim

0|0
    0|1
  • Bahcesehirde bir kafede rastlamistim dediginiz gibi adam yillanmis sarap gibi yaslanmak ona deger katior

0|0
    0|0
  • Bir o var bir de keanu reeves reyiz var.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    64

Kızlar Ne Diyor 84

• Adam resmen buga girmiş asdf

0|2
    0|0
  • valla adam lokman hekim gibi kendince ölümsüzlüğün iksirini bulmuş

0|1
    0|0
  • Makyaj yapmıyordur.

0|0
    0|0
  • dfjklskhdl bir efsaneydi kjshdshkhd estetik ya bence yaptırıyorlar söylemiyorlar :D bir de iyi besleniyorsa zaten tamam

0|0
    0|0
  • 3-5 yıla kalmaz çöker.

0|0
    0|0
  • Iyiymis, daha ne osun

0|0
    0|0
  • Strese girmiyorlar...

1|0
    0|0
  • bakıyor kendine gerdiriyor

0|0
    0|0
  • Bakım, spor, beslenme, cerrahi, genlerin etkisi...

0|1
    0|0
  • Babam bunun amca oğluyla birlikte askerliğini yaptı. Şerefsiz buldu karı kızı parayı yüzümüze bakmaz oldu demiş. Belkide bu yüzdendir dicem :/

0|0
    0|0
  • resımler süper. :D

0|0
    0|0
  • Botoks?

2-3 aylık haber bu

0|0
    0|0
  • adam mr nobody sdkjfsdkljsdf

0|0
    0|0
  • aynen

0|0
    0|0
  • Seviyorum bu adamı ya.

0|0
    0|0
  • Aynen ya adam hep aynı. Al artık koynuna beni karam diye diye büyüttü bizi :D biz büyüdük o hala aynı 😂

0|0
    0|0
  • sırf şu paylaşımdan kurtulmak için yorum yapıyorum.

0|0
    0|0
  • Nasıl sevdim yerini bilsen, kalbime girsen görsen keşke

0|0
    0|0
  • Maşallah be. Yaslandım demek ki.

0|0
    1|0
  • Botox estetik yüzünün hatları bile kalmamış doğru düzgün gülemiyor bile keza Nebahat Çehre de öyle

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    64
Yükleniyor...