Ohaa 2.5 Kilo Et Yiyen Yamyamus Kimdir?

Yamyamus bülentus cinsi yaratıklar lükse aşırı düşkünlükleriyle bilinirler, etoburdurlar ve doğada lükse aşırı düşkünlükleriyle hemen farkedilirler, avlarına sinsice yanaşmalarına gerek yoktur çünkü avlarını başkaları çoktan avlamış ve önlerine pişirerek getirmişlerdir, çünkü para ganidir ve bu gani olan para neticesinde ette hazırdır ve pişirilmiştir. Yamyamus bülentus cinsi yaratıklar ayrıca seslerinin güzelliğiyle bilinirler, haklarını yememek lazım olağanüstü derecede güzel sesleri vardır.

Video

http://www.onewideo.com/7-5-saat-kuaforde-kalan-bulent-ersoy-daha-sonra-2-5-kilo-et-yedi_9be4920a8.html

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Sabah kahvaltı ederken okudum haberi. Kadının (!) yediği ete baktım, tabağımdaki kahvaltıya baktım. Nasıl bir açlık bu yahu !
    Bunu anlayabileceğinizi tahmin ediyorum. Yıllar ilerledikçe insan daha az yiyor. 1.5 porsiyon yediğim günler geride kaldı. Artık bir porsiyon yeyip tamam diyorum. 3 Kişi ancak 35'lik rakı içiyoruz. Bir oturuşta 2 büyük pizza yediğim zamanlar 20-25 sene önceydi. Artık 2 hadi bilemedin 3 dilim pizza ile doyuyorum.

Bu nasıl bir açlıktır. Bu nasıl bir mide.
    Afiyet olsun. Parası da var. Yer tabi ama normal bir insan değil gerçekten. Sözün bittiği yer. Görgüsüzlüğün sınırsız olduğu, açık büfe yaşanan bir dünyada bahsi geçen kişilerin normal kabul edilmesi beni şaşırtmıyor.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bu kadın adam bizide yer diyim

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...