Diriliş ertugrul u izliyor musunuz?

Bir tane seyrettiğim dizi "Diriliş Ertuğrul" vardı, onu da seyretmeye gerek kalmadı.. Diriliş Erdoğanı yaşıyoruz!!!

Güncellemeler:
Elektrik yokken insanlar ne yapıyormuş diye sorardık diriliş yokken insanlar ne seyrediyormuş diye sorar olduk

0|0
18

En İyi Erkek Görüşü

• İkinci Osmanlı yı kuracaklar ne oldu zoruna mı gitti.

1|0
    0|0
    • Gaza vakti 😎

• Tam bur osmanli tam bir islam adaleti

• @nvllivs_in_verba La olum dalga geçiyorum bu da beni Aktroll sandı ya la. Neyse yine de 100 de 51 in gücü var onlar da. Yaşın küçük eskiden bir çizgi dizi vardı. Gölgelerin Gücü Adına Güüüç Ben de Artıkın diye böğürür dururdu. Bunların ki de o hesap.100 de 51 in Gücü adına.

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• Hayır işim olmaz.

0|0
    1|0
  • Padisahim cok yasa

1|0
    0|0
  • aynen

1|0
    0|0
  • muhteşem yüzyıl gibi tarihi yanlış anlatan hatta bütün padişahları, güç ve kudret hastası gbi gösterip bencil, kindar, elemci, içki içen, zine yapan bir diziye kıyaslan bence gayet iyi bir dizi.

0|0
    1|0
    • İyi de Osmanlı padişahları zaten kindar, içki içen, zina yapan kişilerdi. İyi komutan ve iyi yöneticilerdi vesselam, lakin tarihi iyi bilmek gerekir.

• Seninkinden fazla olduğu kesindir. Keşke biraz mantıklı düşünebilen bir varlık olsaydın. Ama önce kafatasının içinin dolu olması gerekir.

• @2_wild o kadar bilgilisinki anlatmak ve aydınlatmak yerine laf sokmak gibi ucuz bir yöntem seçiyorsun, kafatası içinin doluluk oranı burdan belli oluyor.

• öyle b*ktan seyleri izlemem asla

0|0
    1|0
  • hayr uzlemıyom

0|0
    0|0
  • Diriltecekler yakinda

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...