Seyrettiğiniz en güzel komedi filmi hangisiydi?

Öneriye ihtiyacım var da :) başka türlerde de söyleyebilirsiniz favori filminizi

0|0
5|16

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• Salak ile avanak...

1|0
    0|0
    • 2 mi daha güzel 1 mi sizce

• Hahahahahahaha "dostum senin tepkini merak ettim, nasil şaka ama" dedi ya? Hahaha o ara koptum ben 😂 Sen eski versiyonu izle, krizlere girersin...

• Kesinlikle izlerim 😂

• 50 ilk öpücük onu izledin mi

1|0
    0|0
  • Hangover serisi. :D hala gülerim. Ahdhdj

1|0
    0|0
  • pulp fiction. efso dur.
    how high-soul plane-the wash-lock stock and two smoking barrels-diktatör-heyik muhabbeti

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • eyvah eyvah olabilir.

1|0
    0|0
  • Salak ile Avanak

1|0
    0|0
    • Gerçekten harika komediydi sanırım benim favorim de o 😄

• 3 idiot ve pk son zamanlarda izlediğim en iyi filmlerdi

1|0
    0|0
    • Pk nın konusu ne

• P. K. bir şehirdeki yabancının düşünceler komedisidir. P. K.(Aamir Khan) Daha önce kimsenin sormadığı sorular sorar. Bunlar masum, çocuk gibi sorulardır ama cevapları enteresandır. P. K.'in masum gözlerini gören insanlar kendi monoton hayatlarını gözden geçirirler. P. K.'in sadık arkadaşları ve dostları olur. Kırık kalpleri düzeltir öfkeleri dindirir. P. K.'in çocuksu merakı kendisi ve milyonlarca insan için manevi bir yolculuğa dönüşür. Film karmaşık felsefelerin iddialı ve benzersiz yönlerini orijinal bir şekilde ortaya koyuyor. Ayrıca basit, kahkaha dolu, insani bir aşk masalı da süregidiyor. Sonuç olarak ayrı dünyalardan gelen yabancılar arasında dostluk destanı işlenmiş diyebiliriz.

• Teşekkürler :)

• hangover serisi çok iyiydi

1|0
    0|0
  • düğün dernek

1|0
    0|0
    • Babamla izlemiştim 😄 teşekkürler görüşünüz için :)

• Babamın penguenleri izledin mi?

1|0
    0|0
  • wedding ringer

1|0
    0|0
  • Recep ivedik :D

1|0
    0|0
    • 4. filme beni terk eden sevgilimle gitmiştik :( 😄 teşekkürler fikriniz için :)

• Peekay

1|0
    0|0
  • nejat uygur ızledım

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...