Mehmet Ali Erbil ve yeni sevgilisi Ayçin Köksal'ı gördünüz mü?

Mehmet Ali Erbil yeni sevgili yapmış gördünüz mü? Ayçin Köksal ile birlikteymiş bir süredir görünmüyordu magazinde, yine sık sık göreceğiz galiba :D
Mehmet Ali Erbil ve yeni sevgilisini gördünüz mü?
Mehmet Ali Erbil ve yeni sevgilisini gördünüz mü?

Bu da Hürriyetteki haber :)

http://www.hurriyet.com.tr/bu-kiz-aklimi-basimdan-aldi-40018177

http://www.hurriyet.com.tr/-mehmet-ali-erbil-kiz-arkadasini-elleriyle-besledi-40017634

0|0
103|211

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Sanırım erkekler için kadınlar kuzu eti gibi yaş ilerledikçe kuzu körpeleşiyor... This is the men's world and i hate this

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 210

• Paran olunca ata binersin işte bu işler böle yürüyor :D

22|9
    1|1
  • Çok merak ediyorum ya acaba ona katlanması için günde kaç tl veriyordur kıza

18|4
    2|2
  • Milkshake gibi kız şalgam suyuyla sevgili olmuş ya..

26|3
    1|1
  • Bu adam hiç olmeyecegim sanıyor ya da ateist ne bilim o yaşta insan ahireti düşünür.

14|0
    6|3
  • Kızı yaşındaki veletlerden hoşlanan bir moron

9|1
    2|0
  • Mehmet Ali Erbil'in böyle bir kizla sevgili olmasina şaşırmamak gerek adam eğlenceli bir karaktere sahip.. Cogu gençten daha hayat dolu, enerjik..

4|0
    0|0
  • şimdi ben niye evleneyim arkadaşım şuna bak

13|12
    15|5
  • ehh ne olacak
    mehmet ali erbille takılan meshur oluyor
    buda meshur olur :)
    sonra ayrılırlar

3|3
    1|0
  • Para işte.

4|1
    1|0
  • Açıkçası Neredeyse 60 yaşına gelicek hala zampara bu adamda

5|0
    0|0
  • Adam 55 yasında 20 lık kız bırakmadı piyasada.. burada hala sevgilim 5 yaş büyük , 10 yaş büyük , cikayim mii diye birbirimizi yiyoruz.. oo baban yasında vs vs.. Adam dünyayı götürdü , biri de kalkıp subyanci desin hadi bakayım..

2|0
    0|0
  • Mehmet Ali Erbil hiç sevmiyorum şunu ya, tvde görmeye bile tahammülüm yok.

5|0
    0|0
  • Ne yani bu kız mı güzel

5|0
    0|2
  • herşey anlaşmalı.
    bazı insanların bilinir olması için bazılarının altına yatması lazım ya da beraber takılması lazım.
    adam hem kendini gündemde tutum pirim sağlıyor, hemde yanındaki kadını bilinik biri yapıyor olay budur

5|0
    0|0
  • Türk milleti çok dedikoducu. Sonra da insanlar yakınıyor dünya gündeminden uzak, gerçeklerle uzaktan yakından alakası olamayan programlar, haberler çıkıyor diye. Ne yaparsa yapsınlar sonuçta ikisi de yetişkin insanlar

1|0
    0|0
  • para+reklam

1|1
    0|0
  • şimdı bu AŞK mı yanı sakın kımse demesın bence aşk degıl para ve guc medyatık olma cabaları sadece aşık olmak yuce bır duygudur

1|0
    0|1
  • 71 yaşındaki adamın 17 yaşındaki kızla evlendiği bir ülkede garipsememek lazım.

3|0
    0|0
  • Kendi çocukları yaşındaki insanlara ellemek hiçbir Ahlak yapısına sığmaz
    Ahlak yoksa neyleyim Maliyi

3|0
    0|0
  • Adam bu yaştan sonra gün görecekse görücek yoksa ötesi yok. :p

1|0
    1|1
  • Ya yorumlara baktım da herkes para ile yorum yapıp kınamislar. O adam da ki servetin yarısı burdaki erkeklerin olsa çorap değiştirir gibi tiplerine bakmadan manita değiştirirler adamın yaşam tarzı bu şekilde bizim sadece hayal etmekte yetinecegimiz mankenleri hatunlari adam leblebi gibi götürüyor ister para ister şöhret saygı duymak lazım

0|1
    0|0
  • Kiza bakarken yükseklik korkusu ile mi bakıyor acaba merak ettim

4|1
    0|1
  • medyayı biraz bilsen...
    burada açık bir kazan kazan anlaşması var.
    biri ün yapcak fiyatını katlıcak diğeri itibarını parlatcak...
    vs vs
    gerçekte olan bişey yok

1|0
    0|0
  • Adamı geçtim zaten tüm Türkiye onu biliyor da yahu sen eli yüzü düzgün bir kızsın, gidip kendinden 30 yaş büyük saçma bir adamla birlikte olmayı nasıl miden kaldırıyor hayret ediyorum.

2|0
    0|1
  • Bu pe. evli değil miydi ya? Bunu yapan bir Arap "petrol" şeyhi olsa adamlar üzerinden etmedik laf bırakılma zİslama. Ama gel gör ki bununkine alıştık. Türkiye çok garip. Bu adam (!) arın konuşulduğu bir gündemimiz var malesef.

1|0
    0|0
  • bu adam bundan yıllar önce açıklama yapmıştı yattığım kadın 500 ün üzerindedir diye bende takıntı demişti gerçekten takıntı

1|0
    0|0
  • Dolardan Tasma Yapmıştır bu ite nereye çekse Oraya geliyordun..

2|0
    0|0
  • kıza yazık olmuş :D

3|0
    0|0
  • Ada'm acayip ya

0|0
    0|0
  • Kız kaç yaşındaymış ki? Bu zamanda zengin olmak varmış adam 50 küsür yaşında belki de 60. kıza bak yahu... :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    180

4 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 102

• Yalnız at gıbı kız, Malı"nın canını çıkarır üstüne düşse "))

7|6
    0|1
  • Bu kizlarin kendini et olarak kullanmasi beni öldurecek.

13|7
    5|1
  • Allah herkese akıl fikir ihsan eylesin, dedem yaşımdaki adam torunu yaşındaki kızla çıkıyor gerçekten dünyanın çivisi çıkmış.

11|0
    0|5
  • Bu adam milletin nimetini çatır çutur yiyor yemin ediyorum

5|4
    0|1
  • Adamın çükü portatif galiba

1|4
    0|0
  • ya mehmet al, erbil kendisi dedi benden geçti sadece güzelliğinden faydalanıyorum dedi yani bafi pek yok adam hasta zaten

4|0
    0|2
  • Adamın elden geçirmediği nesil kaldı mı?
    Birkaç yıl sonra 2000 ve üstü modellere saracak, benden söylemesi.

1|1
    0|1
  • resmen ucuzluk akıyo kızdan

6|0
    0|1
  • Para para para... Varlığı bir dert yokluğu yara :D

0|1
    0|0
  • Bu adam hiç dur durak bilmedi ya off kızından küçük torunu gibi iğrenç diyorum ve kendisini de hiç sevmiyorum 😡

1|0
    0|0
  • Kızı yaşında be y*h. Kızda da hiç mide yok sanırım. Parası olmasa dönüp suratına bile bakmazdı kesin.

1|0
    0|0
  • Yeni gördüm.

0|0
    0|0
  • Hayır görmedim

0|0
    0|0
  • TIRTIL gibi tırmanır sonra kadına

1|1
    0|1
  • Çanta da pişti olmuşuz 😒😒😒

1|0
    0|0
  • Kızından küçük bu ya

0|0
    0|0
  • Iki gun sonra ayrilirlar basit kiz olmaz oyle bisey 😏 oyle biri icin gunun sorusu yapmaya degdi mi gereksiz bence...

1|0
    0|0
  • Ya düşünüyorum da, bir kadın nasıl kendisini sırf parası var diye bir adamın koynuna atar?

1|0
    0|0
  • Maşallah.😕

0|0
    0|0
  • Çok umrumda değil mehmet ali.

1|0
    0|1
  • Sayende gorduk

0|0
    0|0
  • Boşa dememişler para her kapıyı açar 😐😡 pes..

0|1
    0|0
  • yazık ya ne günlere kaldık camiye gidip dua edeceği yerde bu tip olaylarla topluma ne güzel örnek oluyorlar..

1|0
    0|0
  • Bunu hangi mod gunun sorusu secti?
    Allah askiniza.

1|0
    0|0
  • iğreniyorum bu heriften

0|1
    0|0
  • 40'ından sonra azanı teneşir patlar..
    İyicene sübyancı oldu bu herif...

0|0
    0|1
  • maddi durumu kötüyse demek ki. herkes soluğu malide alıyor.

0|0
    0|0
  • Yuh ya kızı yaşında

0|0
    0|0
  • Simdi kizlar bunu gorunce Iyy igrenc bu ne boyle, erkeklerde ohaa dedesi yasinda herifle cikiyor kiza bak derler... Ama onlarin yerinde olmayida icten icten isterler;)

1|0
    0|0
    • hahah :D ben mehmet ali erbilin yerinde olmayı hiç istemem ama o kızı isterdim :)) @dil3k

• @KaRa-MaSKe1 sıkıntı burada iste..
      Sen o kizi istersin ama mehmet ali erbil olmak istemezsin, o kizda seni istemez onu ister.
      Kuru kuruya istemek olmuyor yanii..

• vay anasını ya para herşeyi yaptırıyor adama

0|1
    1|0
  • Kızlar Devam
    72
Yükleniyor...