Murat Boz ile Gülşen'in arası açılmış. Sizce kim haklı?

Murat Boz, Gülşen ile seslendirdiği "İltimas" şarkısının tanıtımının "Gülşen feat. Murat Boz" şeklinde yansıtılmasına sinirlenmiş. Murat Boz, niye kızdığını şöyle açıklıyor: "Bu ifade, büyük sanatçılarla düet yapan şarkıcılar için kullanılır. Ben zaten yıldızım. Bu büyük terbiyesizlik." Müzikten anlayanlara soruyorum özellikle, sizce Murat Boz haklı mı?

Murat Boz ile Gülşen'in arası açılmış. Sizce kim haklı?

0|0
5058

En İyi Erkek Görüşü

• Rihanna, shakira gibi sarkicilarin bile duetlerinde bu sekilde yaziliyor. Bu haberin uydurna oldugunu dusunuyorum. Ne kadar cok begendigim bir sarkici olmasa da Murat Boz'un bu kadar cahil oldugunu dusunmuyorum. Kaldi ki gecmis gitmis bir sarki. Su an gundem olma cabasinda olacagini sanmiyorum. Acun sag olsun, yeterince gundem zaten.

6|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 57

• Murat boz 2 günlük şarkıcı seste yok adamda kendisini bir b*k sanıyor.

6|3
    0|0
  • Murat Boz 'un tavrı anlamsız ve amatör olmuş. burada bir yanlış yok, şarkı kimin albümünde yer alıyorsa ve aslında şarkı kiminse onun adı başta yazar, konuk sesler ise sonuna doğru eklenir. Zira Pitbull 'un hep yaptığı şeydir bu. Pitbull feat Chris Brown - FUN yazıyor, burada Chris daha büyük sanatçı ama bu duruma bozuluyor mudur yani?

Türk 'ün İngilizce ile imtihanı olmuş :)

Ama bence Gülşen, Murat 'tan daha çok dinlenen bir şarkıcı.

2|0
    0|0
  • Arkadaşlar bırakın insanların ilişkileri ile uğraşmayı, hayatta dert edeceğiniz başka şey mi kalmadı?

Bunlara kafa yorduğunuz kadar dünyadaki ve bölgedeki meselelere kafa yorsanız ortadoğunun sorunalarını çözmüştünüz bile. :D

3|0
    0|0
  • Al birini vur ötekine. İkisiniden de pek hazetmiyorum ne yalan söyleyeyim...

2|0
    0|0
  • Gelsin benle aynı klibi çeksin adımı yazmasa da olur mkdfhkdfamhka

3|2
    0|0
  • çok güldüm ya ikisininde şarkıları güzel fena değil dinleniyor ama şarkıcı değiller ahım şahım bir şey değiller o yüzden öyle havaya girmesinler

0|0
    0|0
  • Saçmalık...
    Haklı değil!

0|0
    0|0
  • Bunlar kim?
    Banane bunlardan?

Bence ben haklıyım.

6|0
    4|4
  • Müzikten iyi anlarım, bunların ikiside çöp. Gülşen, Murat bozdan daha iyi bir nebze ama ikiside birbirinden leştir. LAfa bakarmısın yahu " Ben zaten yıldızım. Bu büyük terbiyesizlik" pabucumun yıldızı ! ego ya bak, kibire bak. Ezik la bu.

1|1
    2|0
  • Gülşen çok daha büyük bir sanatçı. yaygın dinlenen murat boz şarkısı yazsanıza bana bir, ben yazayım gülşenden

""kardan adam - bangır bangır - of of - yurtta aşk cihanda aşk - dan dan vs. vs.""

murat boz anca gülşenin kıçını toplar. yıldız falan değil kızların yakışıklı gördüğü için yıldızlaştırmaya çalıştığı bir zibidi.

0|1
    0|0
  • beste ve şarkı kiminse o başa yazılır , istersen tarkan ol sadece konuk olarak katılmışsan ft. nin sonuna yazılırsın , bu budur :D

1|0
    0|0
  • Çok umrumda bu durum. :):

0|0
    0|0
  • Murat çok saçmalamış.

0|0
    0|0
  • Bu vatandaş kendini büyük sanatçı mı zannediyor? Ben yıldızım diyerek ortada dolaşıyor ama yaptığı müziğin ne sanatsal değeri, ne müzikal kalitesi var. Popüler kültür işte. G*tü fazla tavan yapınca da böyle oluyor maalesef ki.

0|0
    0|0
  • Akşam evde ne yemek pişireceğim bu artistlerin kavgasından daha önemli.

1|1
    0|0
  • Haklı bence.

1|0
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • bu yüzden kızdıysa kızmakta haklı çünkü Gülşen bana göre en iyi şarkıcı

0|0
    0|0
  • alla alla adam gibi gülşen ve boz yazsalarmış ne feat düet karıştırıyorlar ;)

0|0
    0|0
  • Ilgilenmiyorum.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    37

Kızlar Ne Diyor 49

• Haber doğruysa eğer haksız... Gülşen'in müzik geçmişi Murat Boz'un müzik geçmişinden daha fazla Ben daha 3 yaşındaydım Gülşen şarkısını söylüyordu yav :D Gülşen'in sesi de ortada başarısı da ortada, bence gereksiz bir gurur...
    Bu haber doğru olmayabilir diye düşünüyorum Murat Boz böyle küçük hesapçı bir insana benzemiyor çünkü...

0|0
    0|0
  • off olayabak ya Türkiye gündemine oturur bu, kriz getirir ülkeye.

3|0
    3|0
  • Yildizligi bir gun toprak olucak bu neyiz tribi atari sanat camiasi bugun varsa yarin yok neyin kafasi sacma bir tartisma

0|0
    0|0
  • hayir hakli degil.

0|0
    0|0
  • Egosu zedelenmiş yazık, ne üzüldüm !

0|0
    0|0
  • iyi de shakira ve rihanna nın i can't remember to forget you şarkısında shakira feat. rihanna yazıyor. Şimdi rihanna küçük bir şarkıcı mı? Bence ft. olmasını nedeni bu şarkının Gülşenin albümünde olması nedeni ile olabilir.

0|0
    0|0
  • Gülşen'den zerre haz etmem. O yüzden Murat haklı olmasa da ben onu tutuyorum :D aslında hiç biri umrumda değil. Ne işim var benim burda😄

0|0
    0|0
  • Anlamadım.

Michael Jackson feat. Britney Spears var mesela, kim gücenecek burada?
    Valla anlamadım neye taktığını. Düet anlamına gelmiyo mu bu zaten?

1|0
    0|0
  • Saçmaymıs

0|0
    0|0
  • bize ne bundan

0|0
    0|0
  • Şarki gulsenin, hersey gülsenin tabiki once kendi ismini yazcak yani

0|0
    0|0
  • Amaç ne yazmasalar mıydı.

0|0
    0|0
  • Tek derdimiz buydu

0|0
    0|0
  • Bence haklı çünkü murat daha on planda olan bir sanatçı ve daha çok seviliyor ayrıca o zaten bir yıldız

1|0
    0|0
  • Haklı

1|0
    0|0
  • haklı...

0|0
    0|0
  • Yani haklı bencd

0|0
    0|0
  • Bu haberin gercek olmadigini dusunuyorum. Murat Boz boyle seyleri takicak insan degil.

1|0
    0|0
  • Hakli :D

1|0
    0|0
  • Ukala

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    29
Yükleniyor...