SPOİLER! Doctor Who'nun son yayımlanan bölümü olan "Face the Raven" hakkında görüşleriniz neler?

(9. Sezon 10. bölümü izlemeyenler için spoiler içerir)
Clara Oswald. Tüm sezon boyunca Clara koşmaya ve kaçmaya devam etti. Geçen sezon finalindeki erkek arkadaşı Danny Pink'in ölümünden beri böyle olacağı zaten oldukça açıktı. Tabii eninde sonunda yolun sonuna gelecekti, sonunda 'Kuzgunla Yüzleşme'nin zamanı gelmişti.
Zaten hepimiz bu sezonda Clara'nın artık gideceğini biliyorduk, hem Jenna'nın kendisi de söylemişti hem de gideceği sezonun önceki bölümlerinde de ölüm gibi konulardan bahsedilmesiyle alttan söylenmişti. Clara'nın dizide gözüktüğü andan itibaren onun ölümle ayrılacağını tahmin etmiştim, yine de böyle bir şey beklemiyordum. Kız resmen TARDİS'ten düşmek üzereyken kahkaha atıyordu, bir çok karakterin ayrıldığı bölümlere göre (Yol arkadaşlarının gidişi, Doktor'un rejenerasyon geçirmesi vb) bu bölümde o ağırlığı hissedemedim. Doktor bile kahkaha atmasını garip buldu. Geri sayımın sonlanmasına doğru hüzünlenmeye başlasam da vedalaşmaları o kadar uzun sürdü ki içimden "Öl artık yeter." diyesim geldi bir an sonra yine toparlandı sarıldılar filan.
Capaldi ve Coleman'ın performansları ise yine çok etkileyiciydi, hem karakterlerinin gem oyuncuların ayrılışı... Rigsy'nin en sondaki grafitisi ise dokunaklıydı. Sonraki bölümün fragmanını görünce bir sabırsızlanmadım değil.
Peki sizin Clara'nın ayrılışı konusunda görüşleriniz neler? Yeterince etkileyici miydi? Diğer companionlar kadar duygu yüklü gelmese de yine de üzücü olduğunu düşünen bana mı katılıyorsunuz yoksa tamamen farklı bir görüşünüz mü var? Whovianları bekliyorum!

• Her zamanki gibi ağlatıcıydı, kutu kutu mendillerim bitti!
    A seç
  • Dokunaklıydı ama diğer yol arkadaşları kadar değil.
    B seç
  • Gitsin zaten Clara, sonunda kurtulduk da rahatladık be!
    C seç
  • Onu boş ver de sonraki bölümde ne olacak?
    D seç
  • Diğer...
    E seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
11

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!