Tek çocuk (kız) lar hakkinda ne dusunuyorsunuz? Hic boyle arkadaslariniz ya da sevgiliniz var mi?

Sonucta evin tek kizi oluyoruz😊 bence bazi konularda benciliz. Mesela sevgi konsunda. Paylasmai cok sevmeyiz. Oyle buyuduk cunku sevgiyi bolmeden. Ama tabii ki cok isterdim bir kardesimin olmasini 😄 sizin boyle tek cocuk arkadaslariniz ya da sevgiliniz falan var mı? Ya da böyle bir sevgiliniz olduyda iletisiminiz nasildi? Aile yapisi onun ailesiyle iletiminiz? Iliskiyi yasama tarziniz? 😂detay detay..

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Lisede böyle yakın bir arkadaşım vardı, ailesinin çok şımarttığı belli oluyordu ki onlardaki tavrı biz arkadaşlarında da arıyordu, bu yüzden çok zorluk çekmişti.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Evlenmek için en iyisi evin tek kızıdır asfsasfsdfa olmadı ama olacak falan :D

1|0
    1|0
  • Bende Ailemin tek cocuguyum. Abim ablam kardesim yok. Bir evin Bir cocugu bir oglu bu yuzden Evimde var 2015 model arabamda :)

1|0
    0|0
  • tek çocuk iyidir.. ne güzel baldız yok kayınço yok :)

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Tek çocuk kızlar kıskanç ve ukala olur

1|0
    0|0
    • Her şeye kulp bulurlar. Ortak Paylaşım Yaparken seni eleştirirler. Bu yemek olmamış yeni bir tane yapsan belki o iyi olur der

• +1 veya eig tuşuna basarsan insanlara siteden iyilik puanı akar. iyilik yap güzelim

• Eig i secmistim ama +1 benden sana gelsin ;)

• Sadece asiri simarik olduklarini ve dunyanin kendi etraflarinda donduklerini sandiklarini biliyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...