Tüm kameralar size dönük, onlarca mikrofon önünüzde; ne söylerdiniz?

Tüm kameralar size dönük, onlarca mikrofon önünüzde; ne söylerdiniz?

Tüm kameralar sizi çekiyor.
Onlarca mikrofon önünüzde.

85 milyonluk Türkiye canlı yayında agzinizin içine bakiyor acaba ne diyecek diye?
Evet ne derdiniz? Ne anlatirdiniz? Evet ne yapardın?

0|0
15|7

En İyi Kız Görüşü

• Ayy şu an cok heyecanladimmmm :-p olurdu agzimdan dokulen ilk cumle.. Sonra haykirarak anlatirdim.
    -Yillarca icimde tuttum, ama bu onun ekmegine yag surmek oldu sadece. Belii benden sonra baska cocuklarin da canini yakti. aileler cocuklarini korkutarak birseyler ogrenmeye calismasin. Bu onlari sessizlige iter. Lutfen cocugunuzu taniyin. Kizinizi bu zamanda sizden baska kimseyle yanliz birakmayin. Ona dogru olmadigina inandigi seyde bagirmayi ogretn.

Sonra devlet buyuklerine yonelirdum, duymazdan geleceklerini bile bile"lutfen" derdim..

-lutfen kadinlar icin yazilan yasalari gercekten kadin haklarina uygun olarak kullanmaya yoneltin sorumlulari. Bu konulara daha cok onem verin, lutfen. Kadinsiz toplum, yarinsiz toplumdur. 12 yasinda bir kizin rizasiyla 15 kisiyle birlikte olamayacagini bir de siz anlatin onlara, lutfen. Kadinlarin tecavuzculeriyle evlenmye mahkum edilmesine sizin de sesiniz ciksin. Ve lutfen her kadini anne gorun. Ama her kadinin bir cocuk oldugunu da bilin. Hayallerinin ellerinden alinmasina izin vermeyin...

Cok uzattiysam affola. :-)

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Seveni sikarlar sikani severler oy on beşli on beşli gözlerim kaldi yasli dün gece musluk akti ly donuver hayriye donuver gel kiz biyi ver 😂

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Daha çok sanat derdim! Daha çok tiyatro, opera, bale, müzik, sinema. Daha çok efendilik diye de eklerdim. Yemek yaparmış gibi sevgiyi, insanlığı, gökyüzünü ve kuşları anlatırdım. Gülümsemenin güzel bir şey olduğunu, gereksiz hırsların ve bencilliklerin bizleri yalnızca aptallaştırdığını anlatmak isterdim. Belki bir de bir şiirin dizelerinde buluşurdum o insanlarla. Benim dünyam da böyle..

1|1
    0|0
  • Alayinizin çükün keserim

0|2
    1|0
  • Dört bir yandaki akrabalara selam çakarim. Klasik Türk insanı TV önü konusması

0|1
    0|0
  • Şöyle bir giriş yaparım :DDD https://www.youtube.com/watch?v=fip6cEojB_k

1|1
    0|0
  • Ölümüne sallardım😂

0|1
    0|0
  • Nedense içimden mekan tavsiyesi vermek geldi :d

0|1
    0|0
  • Më diyeceğimi bilemiyorum ahahah :)

0|1
    0|0
  • "İyiliği savunun, koruyun ve yaşayın!" derdim. Sonra kesin capsim yapılırdı :D :D

0|1
    0|0
  • Hepinizin Allah bin belasını versin

0|1
    0|0
  • Evveliyatınızı s*keyim der kahkaha atardımm ^^

1|1
    0|0
  • Hangi konuda gözz önünde bulunuyorum acaba

0|1
    0|0
  • Ne keşfetmek isterdiiimm yürüyen uçahkhkhkh:D