Sizce de çok tatlı değil mi?

Ya Allahım bende istı, evlenince bana da nasip et böyle bir tane. Oğlum olsun sağlıklı olsun, senin yolunda hayırlı evlat olsun.

0|0
6|13

En İyi Erkek Görüşü

• tatli hafif kalir bunun yaninda :)

1|0
    0|0
    • sendende taltatli bir anne olur bence..
      insALLAH olur ya.. rabbim gonlune gore versin..

En İyi Kız Görüşü

• Ay nekadar tatlı yeriiim ya maşallah

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• inşlllah olur be Allah gönlüne göre versin o zaman sana bir sorumluluk kalıyor o da dua etmen gerek yoksa bu işler zor bende istiyorum bak 32 yaşındayım Allahın cezazı kısmetim çıkmıyor önüme nerde be nerdesin sen gellllllll artık yeter ya canıma tak etti ya ( ya bir dua edin ya bu gidişle evlenemicem hatta ağlamaktan vede düşünmekten kafayı vede hastalanım ölücem yataklara düşücem off ya sevmiyorum bu hayatı olmaz olsun böyle dünya yaşam olmaz olsun diyorum bunalıma girdim çıkamıyroum canım yanıyor kız arkadaşım yok evlilik yok b*k yoluna gidicem yakında gün en düşük 3 paket sigara içiyorum can sıkıntısından düşünmekten sıyırcam ya arkadaşlar bak sizlere söylüyorum bir sevgiliniz varsa bırakmayın onu çok sevin onu on ilk gün kü gibi aşık oldunu söyleyin bakın benim kız arkadaşım yok kafayı yiyecem evlilik yok bunalımdayım bırakmayın onu çok sevin başka erkeklere bakmasını engeleyin ama onu severseniz engellersiniz onu sıkarsanız elinizden uçar gider hatta başaka erkeklere bile bırakır başka erkeklere bile bakar bir daha söylüyorum bir sevgiliniz varsa onu sevin ona çoksahip çıkın elini bırakmayın onu sevmezseniz elinizden kayıp gider başka erkeklere g*t gibi kalırsınız ortada anladınızmı biraz fazla oldu ama kusura bakmayın hakkınız hella edin bunu söylemem lazımdı sadece hatırlatmak için ben aşk acı çekiyorum bneim baktım hangi kız oldu o kız başka erkeklere kaptırdım canım yanıyor siz bu hataya dişmeyin sakına beden size söylemesi byss :D

1|0
    0|0
  • Bizce mi çok tatlı? :)

1|0
    0|0
  • Amin 😊😊

1|0
    0|0
  • Off bu nasıl bir tatlılıktır ya dah konuşmayı bile bilmezken bunu nasıl düşünebiliyo tipe bak yaa :D

1|0
    0|0
  • Kızın da olsun sen aileden baskı gördün diye kızın da yaşayacak değil ya.

1|0
    0|0
    • Tabiki de kız yeğenim var hatta ama ne bileyim hani bir oğlum olsun istiyorum.

• Ben kızımı oğlum beni affetsin ama değil dünya ya koca Kainata değişmem. Benim Nazlı bebeğim dünya da herşeye bedeldir. Kız çocuk başka bence.

• cookk.

1|0
    0|0
  • Benim çocuğum olsa kesin böyle tatlı olur :)

1|0
    0|0
  • Evet :)

1|0
    0|0
  • Çok tatlı bir bebis yaaa yerim bunu ☺

1|0
    0|0
  • Hunharca gülen bir cocuk gördüm :D

1|0
    0|0
  • hayatınızda başarılar.