Bir ajansa başvurdum ve çekimler için çağrıldım sizce gitmeli miyim?

Bir banka reklamı çekimleri için 300 kişiden 11 kişilik grubun içersine uygun görülmüşüm ve 5 kişi seçilecekmiş, bana 12 saat içinde geri döndüler. Fotoğraf çekimi, tanıtım cd'si ve web profil için 300 tl istediler.

Sizce gitmeli miyim?

0|0
9|14

En İyi Erkek Görüşü

• dolandırılıyorsun...

1|0
    0|0
    • Hadi yaa, ben dün gece başvurmuştum sabah 10 da mesaj geldi telefonuma, 300 kişiden 11 kişi uygun görülmüş ve 5 kişi seçilecektir diye.

• Haklısın aslında ve çekim için kıyafetler, saç makyajı da biz yaptırıyormuşuz onlar değil.

• bu piyasa da inanılmaz derecede dolandırıcılık ve yalan dolan war.. insanlar bir umut bu tarz şeylere inanmak istiyor ve güvenip yarı yolda kalıyor.. bir şey sana mantıklı gelmiyorsa direk arkada bakmadan kaç derim..

En İyi Kız Görüşü

• Onlarin para verecegi yerde sendenmi istiyorlar ünlü olucam hevesine parani yedirme kimseye dolandirici bunlar

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Bu tuhaf para vermeleri gerekirken para mi istiyorlar. Bu isi bankayi arayarak bir arastir biyle bir reklam hazirliklari varmiymis. Dolandiricilik sezdim

0|0
    0|0
    • Sitenin sayfasında gördüm teb bankası için reklam yüzleri aranıyor acil diye fakat bu reklamı da buraya başvurmadan uzunca bir süre önce de görüyordum.

• Bankayi ara sor derim sana gelen mesajlari bilgileride ver emin olmaan para yatirma

• onların vermesi lazm deilmi yaw

1|0
    0|0
  • Para istiyolarsa gitme ajanslar para istemezler tahmin ediyorum gittiğin ajansta duyulmamış bir ajanstır ajans senden adece şunun için para alır projeye seçildiğin zaman alıcağın ücretten çok az bir miktar alır 50 tl gibi bişi yanlış hatırlamıyosam bu işleri iyi bildiğim için diyorum bende biçok projeye gittim çünkü

0|0
    0|0
  • git git güzel bir soysunlar kendine gelirsin benim gibi şerefsizler cast ajans güneş ajans rolback ajansa 2yıl içersinde 2 bin tl para kaptırdım sende o kurbanlardan olma göz dağı vermek için 2 3 çekime çağırırlar kamera dışında bir rol verirler ondan sonra sende aldanırsın zikmeye başlarlar

0|0
    0|0
    • Soymak değil ya kıyafeti de konuştuk, banka reklam filmi için normal gidecektim

• bana da bir kereliğini mahsus demişlerdi.
      Anladım artık bir daha konusunu bile açmayacağım
      Zaten o kadar çok konservatuar mezunu ve tiyatro eğitimi almış insan varken bana mı kalmış ya
      Teşekkürler inş kazanırsın.

• kesinlikle öyle rica ederim

• 300 kişiye aynı nesaj gitmiştir bence. Bankanın kimi seçtiğini oğrenemiyceksiniz nasıl olsa hatta bana kalırsa komple yalan

0|1
    0|0
  • yaa herkese öyle diyorlar gitme benim arkadasımgitmiş ödemiş filan ordan biliyorum.. onlarda öyle yolunu buluyorlar...

0|0
    0|0
  • gidiyimmi diye kararsız kalacaksan niye başvuruyosun

0|0
    0|0
  • ajansın adı ne? bir arkadaşım var da bu işle uğraşan sağlam olup olmadığını araştırtıım istersen

0|0
    0|0
  • :) bizim firmaya alalım seni

0|0
    0|0
  • Git onlar herkesi çağır

0|0
    0|0
  • gercekten dier insanlarda olmayan bir fiziksel özelligin olduma inanıyosan git

0|0
    0|0
  • geçen yıl seçilmiştim. mecidiye köy sanat galerisinde. 200 genç başvurmuştu ilk 10 a girdim. şu an düzenli olarak oyunlarda oynuyorum. baya iyi geldi. ama tip fizik ses ve biraz da yetenek lazım. bunlar olunca seçilmen kolaylaşıyor ben hep ana karakteri canlandırıyorum. her skecte en güzel kızla aşk yaşıyorum.

1|0
    0|0
    • Hadi be?

• haklısın; vede pek iyi niyetli biri değilim. benden uzak dur derim

• İki yüzlü olmaman da güzel bir şey

• bunları anlamak mümkün değil ya, madem iş vereceksin neden para istiyorsun? mantıksız

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• ajansı araştır güvenilirse git. 300 tl yi verip karşılığını alamamak da var. dolandırıcı ajanslar var canım sen de biliyosundur

1|0
    0|0
  • Canım kimse babasının hayrına bir şey yapmaz. Senden ilk önce para alıcaklar daha sonra diğer ajanslara fotoğraflarını dağıtıcaklar. Hangisinden talep gelirse. O da şansına. Boşver.

1|0
    0|0
  • Kandırılma para istemez hiç bir ajans para verir

1|0
    0|0
  • Allah allah para vermeleri gerekiyor birde para mi aliyorlae :))

1|0
    0|0
  • git :)

0|0
    1|0
  • Yok yah bedava bunlar yalan yani

0|0
    1|0
  • Git bnce

0|0
    1|0
  • Git ya deneyim olur