Justin Bieber ne oldu da bu kadar kısa bir sürede bu kadar ünlü oldu? Ve nasıl yıldız oldu?

Justin Bieber kafamı çok karıştıran bir isim. Ne oldu da kafalarda bu kadar idol oldu bu adam?

0|0
57

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• elinden tutanlar var hacı onun illuminati meselesiyle ilgili :/

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 6

• Bu biraz parlatmayla alakalı ilk çıktığında bıcır bıcır bir çocuktu herkes dedi aa ne tatlı bak küçücük çocuk gitar çalıyor şarkı söylüyor sonrası zaten tamamen pazarlama. Ben de hiç sevmem ama ona varana kadar çok kişi var nasıl ünlü oldu diyebileceğin en azından çocuk yakışıklı ve sesi var ne kadar ergenlikten çıkamamış olsa da bunları da sinirimizden görmemezlik edemeyiz

0|0
    0|0
    • e kanka bende yakışıklıyım benimde sesim var ona bakarsan

• Ya hadi ergen ergen konuşma daha fazla kim veriyor size bu gazları anlamıyorum ki az haddinizi bilin ya

• daha fazla muhattap olamıcam.

• Müzik sektörü elinde olanlar istediğini zirve yapıp istediğini yerler bir ederler.
    Eğer ergenleri kandırıp kendine köle etmek istiyorsa işte yol. Uğrunda can atılacak onu her şeyi ile taklit edecek bir idol.

0|0
    0|0
  • boşuna uğraşma senden bir b*k olmaz

0|0
    0|0
  • sk kafalı japon askeri :)))))))))))))))) begene cokkkunn hahahaaa

0|0
    0|0
  • adam karizma sakın kendini onla bir tutma

0|0
    0|0
  • justin bieber illuminatiye hizmette bulunarak ünlü şöhret olmuştur annesi uzak tutmaya calışsa bile kendisi ısrarla girmiştir ben böyle duydum cünkü

0|0
    0|0
Yükleniyor...