The walking dead de mantık hatası yok mu?

virüs zaten bütün insanların vücudun da var ama ölünce etkisini gösteriyor eğer insanlar taşıyıcıysa zombi tarafından ısırılmaları dönüşmelerine neden olmaz çünkü zombiden bulaşan virüsü zaten taşıyorlar çok saçma değil mi?

Güncellemeler:
itiraf edin hiç birinizin aklına gelmedi bu hata , ilk burada duydunuz

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• Zombi tarafından ısırılınca ölüyor
    Ölünce dönüşüyor

0|0
    0|0
    • yok adam ısırıldıktan sonra bir müddet geziyor eğleniyor sonra yüzü yavaş yavaş soluyor tamam bu adam gidici diyorsun bir de baktın dönüşmüş

• Ya ışte bu vücuttaki virüsle zombideki virüs arasında bir fark var ama bunun açıklamasını yapamayrum 😀

• işte iki virüs yok tek virüs var

En İyi Erkek Görüşü

• Önemli olan beyin ölümü yani virüs ü kaptktan sonra beyni bir sekilde yaşıyor ise zombiye donusmez ama beyin öldükten sonra virus yavas yavas beyini ele geciriyor bir süre sonra zombi olarak uyaniyorlar virüsü kaptiktan sonra ha ısırılmış ha silahla vurulmus hiç farketmez belki size saçma gelebilir ama kendi fikrim bu :D

0|0
    0|0
    • tamam bende biliyom öldükten sonra virüs beyne etki ediyor ama zombi tarafından ısırılan adam virüs yüzünden ölüyor ve dönüşüyor halbuki bu virüs zaten insanda var vücudunda varken sana etki etmiyorsa zombiden bulasınca da etikili olmaması lazım yani insanlar ısırılınca değil sadece ölünce dönüşmeli zombiye

• Bende şunu merak ediyorum bütün dünyaya bu virüs nasl yayıldı acaba hadi dönüşenler neysede yaşayanlar nasl kapıyo acaba :D

• havadan nem kapmışlar :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• diziyi seyretmedim pek bilgim yok ama öldüklerinde dönüşüyorlarsa sadece ısırığın kan kaybına sebep olması ve bu sebeple ölmelerinden dolayı zombiye dönüşüyor olabilirler :D

yaw bu sıralar tek cümle kuruyorum hep :D bir haller oldu bana :D :D

0|1
    0|0
    • yok be adamlar ısırıldıktan sonra baya yaşıyor ama hastalanıyor insan tasıyıcısı olduğu virüs tarafından hastalanır mı hiç

• seyretmeden net bir şey söyleyemem :D ama vardır bir açıklaması muhakkak :D

• aşırı doz da kurtarmaz

• Bide o zaman öyle bir dünyanın kurtulma şansı yok yaşayan bütün insan ve zombilerin yok olması gerekli hastalığın bitmesi için ;)

0|0
    0|0
    • tedavi bulunursa yaşayanların ölmesine gerek kalmaz ama film de herkesin taşıyıcı olduğu gösterildi ama taşıyıcılar virüse maruz kalınca hastalanmazlar burası saçma

• dünya da bir tek o doktorlar yokki

• Bakıp görecez o zaman ne diyelim ;)

• Issırılınca değil ölünce zombi oluyolar oyüzden zaten. Issırılıncada oluyolarda. Ne bilim izle işte * sorgulama.

0|0
    0|0
    • yok yaw öyle değil ısırılanın kolunu falan kesiyorlar virüs dağılmasın diye la olum o virüs zaten sende var nereye dağılsın diyen yok

• :D :D Orası öyle aga

Yükleniyor...