Diriliş Ertuğrul mu muhteşem yüzyıl Kösem mi?

Bence her ikiside iyi diriliş Ertuğrulun aksiyon sahneleri ön planda ve doğru olması güzel yanı
Kösem sultanda iyi entrikalarla seyircinin merak duygusunu aktif tutuyor
Sizce hangisi ve neden objektif bir şekilde görüş belirtelim

0|0
2|8

En İyi Kız Görüşü

• Yani bu soruyu sorman çok mantıksız. Tabikide Diriliş Ertuğrul😍. Muhteşem yüzyıl dedikleri saçmalıkta Osmanlı kültürüne ait tek bir şeyin kırıntısı dahi yok adamların canı sıkılmış dizi çekiyorlar işte.

0|1
    0|0
    • Heyecanlı oluyor ama
      Yani hersey doğruluk dürüstlük değilki ben sanata hep olumlu bakmaya çalışırım

• kösem daha güçlü ve daha zengindir muhteşem yüzyıl kadar izlenmedi diriliş kıyaslamıyın arık muhteşem yüzyıl daha güçlü dirilişe göre köseminde sonuna kadar arkasındayız

En İyi Erkek Görüşü

• Diriliş ertuğrul.. Muhteşem yüzyılda padişahları kötülemekten, rezil etmekten başka bir şey yapmıyorlar ki.

0|1
    0|0
    • Her iki dizininde kötü yanları güzel yanları vardır elbette ben görüşünü kabul ediyorum

Kızlar Ne Diyor 1

• İkiside değil

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Tabikide Diriliş Ertuğrul. İzlediğim tek dizi

0|1
    0|0
  • ikisini de izlemiyorum

0|0
    0|0
  • Kösem İzleyen Vatan Hainidir Gözümde.. Pkklı Leşlerin Dizilerini İzleyende Gram Beyin Yoktur.

0|0
    0|0
  • Hiç Birisi...
    En güzeli hiç televizyon izlememek...

0|0
    0|0
  • hiç biri tabiki

0|0
    0|0
  • evet ertugrul kose sakal malesef

0|0
    0|0
  • Tabiki muhteşem yüzyıl kösem daha 2. bölüm diğeri 35. blüm olmuş ama muhteşem yüzyılla kıyaslarsak dirilişi ezer geçer ama kösem de başarılı ama kanuni kadar olamadı çünkü seyirci kanuniye hürreme alıştı bütçe olarak biz daha zenginiz dirilişten izleyicimiz daha çok kösem zamanında savaşlar aksiyonlar daha sonra çıkacaktır isyanlar hotin seferi bağdat seferi falan olucaktır diriliş ise tamamen kurgudur yani her gün savaşıyor gibi gösteriyorlar ama kösemin savaş ı da belli herşeyide duruma göre hareket ediyor diriliş ise kafasına göre takılıyor iki aksiyon sahnesiyle millet gerçek zannediyor burdan sesleniyorum kimse muhteşem yüzyılı ve kösemi kötüleyemez izin vermeyiz inşallah desteklerimizle kösemi muhteşem yüzyıl gibi yapıcağız sesimiz daha gür çıkacaktır kösemle

0|1
    0|0
    • Tabiki izlemekten zevk alırım bendem şuanda Kösemde oyuncu kadrosu kötü diyebilirim daha popüler daha kaliteli oyuncular gelmeli diziye

• ileride çağatay ulusoyda gelicektir sultan 2. osmanı oynıyacaktır büyük ihtimal ekin koçu ben beğendim mete horozoğluda iyi şimdi muhtesem yüzyıla alıştı seyirci banada tuhaf geliyor ama dizi 3. bölümden sonra inşallah muhteşem yüzyıla yakışır bir dizi olur kösem

• Inşallah diyelim ama muhteşem yüzyılı aratiyor Halit Ergençli aras bulutlu engin Öztürklü kadro mükemmeldi

Yükleniyor...