Yumurcak tv neden kapatildi?

1 bucuk yasinda oglum var ve yumurcak tvyi cok seviyor oglum uzun kuyruk adli cizgi filmle buyudu ve ilk kuyruk kelimesiyle konusmaya basladi o denli seviyo yumurcagi ac diye kumandayi getiriyo yok diyorm gitmis adda diyorm agliyo acmayinca cok uzuluyorm -_-

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Paralel medyayla hükümet catısmasından yayın yasağına kadar olayı herseyi anlat. bilsin yavrucak :(

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Youtube tan acabilirsin o cizgifilmi

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Samanyolu bünyesindeydi sanırım. O grubun kanallarını Türksattan çıkardılar.

1|0
    0|0
  • İnternetten geçmiş bölümlerini açmaktan başka bişey gelmedi aklıma.

0|0
    0|0
  • devlete hainlik yapan fetonun kanalı oldugu için devlete hainlik kim yaparsa kaptırlar sende burada millete duygu sömürüsü yapma

0|1
    0|1
    • benim duygu somursu yapmak gibi niyetim yok sen bir cocugun aglayisini duygu somurusu gibi algilayan birisin karakter meselesi

• sus ya sen sus cocugun olunca konus sen yorum yapmak icin yorm yapma benim cocuguma bana kufur et savciliga kadar giderm emin ol yaparim

• git ver selamımı söyle savcılıga

• Hotbird uydusuna geçerek oğlunuzun ağlamalarını susturabilirsiniz. :)

0|0
    0|0
  • Feto yuzunden

0|0
    0|0
  • Kardeš insanlari yeme yaş 19 1.5 yaşinda oğlum var demişsin 16.5 yaşinda mi evlendin allasen

0|0
    0|0
  • ınternetten eskı bolumlerını bul ızlet

0|0
    0|0
    • izlemiyo telefondan deyil televizyondan istiyo -_-

• televizyon yenı modellerdense arkada usb gırısı vardır bı usb bul ona yukle sonra usb yı televızyonun arkasında usb gırısı varsa tak harıcıden usb yı sec sonra vıdeolardan yukledıgını ac usb gırısı var yapamam dıyosan bana yaz ozeklden tv nın fotosunu at yardım ederım

• eski modelllerden ya 😓

Kızlar Ne Diyor 1

• Cidden mi?

Hic uzulmedim.

0|0
    0|0
    • bana altarnatif sunarsan sevinirim sacma sapan yorm yapin diye yazmadm

• yasadigimiz dunya ninelerimiz zamanina ait deyil ve ben teklonojinin ilerledigi bir dunyadayim ben cocuguma en iyi sekilde bakarim sen kafani yorma yorumda yapma

• Birincisi tvye teslim edilen cocuklari hali ortada. Bu cocuklar icinde toplum icinde zulum

Yükleniyor...