Kosem sultan dizisini sevdiniz mi, ben nedense cok sevdim?

Ilk bolumu izlerken sanki kendimi film izler gibi hissettim , cok profosyenel sekilde yapilmis bir prodiksyon. Peki siz ne dusunuyorsunuz, izliyecek misiniz?

0|0
10|9

En İyi Erkek Görüşü

• Sevmedim !

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Aslında tarihle alakası olmayan bir dizi. Ve öyle bir algı yaratıyorlar ki sankı tarihin kendisini çekiyorlar. Kösemi oynayan, Anastasiya sanırım ismi beğendim. Bu filme nasıl Beren Saat gelecek onu anlamış değilim. Şehzade Mustafayı oynayan küçük çoçuğun oyunculuğu muazzam.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Ben öyle diziler izlemiyorum. Hülya avşar'ın egosunu tatmin için yapılmış bir film gibi geliyor bana. Ama inşallah yanılırım.

0|0
    0|0
  • hayır izlemeyeceğim hiç bir hazırlık yok ne bir tarihçile görüşülmüş nede başka bir şey tamam sonuçta bir dizi ama sanki gerçek gibi algı oluşturuluyor her şey gerçeğe yakın ama alakası yok

0|0
    0|0
  • Bende cok sevdm ya bugun 2. Bolumm 👍👍

0|0
    0|0
  • Ecdadıma hakaret eden, özellikle baş rolde hdpli Beren Saatin oynadığı diziyi asla izlemem. Onun yerine 3 yabancı dizi izlerim.

0|0
    0|0
  • osmanlıyı dıze dusuren ne varsa sevın zaten

1|1
    0|0
  • muhteşem yüzyıl hayranı olduğum için izliyorum sadece :)

1|0
    0|0
  • Asla izlemem öyle saçmalıkları. İlla bir dönem dizisi izleyeceksem Diriliş:Ertuğrul'u tercih ederim.

0|0
    0|0
  • Tipik turk kadinisin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• tabiki hayır tarihinde entrika dönmüş olabilir ama bunu hangi millet bizim kadar ön plana çıkarıyo bence yanlış yapıyolar uyduruk tarihi olan ülkeler bile övgüyle bahsederken bizde sadece entirik çok saçma

1|1
    0|0
    • cok dogru soyluyorsun ama yinede bu bir dizi gerceklikle alakasi yok, abarti kiyafetler olsun entrika olsun hepsi dizinin ve televizyon dunyasinin bir parcasi izlenmek icin. Yoksa yasanmis olaylar tek koysalar dizi ilerleyemez ya da 10 bolume kadar final yapar. Televizyon dunyasi iste hersey reyting ve para icin.

• Yabancı dizi kalitesinde. Baska ülkeden haftada 2 saat 30 dk süreli bu kalitede bir dizi cekenilen olamaz.

0|0
    0|0
  • İzlemedim, izlemeyi düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • Hayır sevmedim izlemicem

0|1
    0|0
  • Padisahları uckurlarina düşükmüş gibi gösteren, oyunculari arasında pkk destekçisi bulunduran o diziyi şahsen boykot ediyorum

0|0
    0|0
  • izlemedim

0|0
    0|0
  • henüz kısmet olmadı fikrim yok

0|0
    0|0
  • Bende cok sevdim

0|0
    0|0
  • Muhteşem yüzyıl'ı çok sevdim hepsini de izledim ama Kösem izlemedim