2016 Yılında vizyona girecek Filmler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Buyrun Filmler

1. Deadpool
2. Batman v Superman
3. Kaptan Amerika
4. X-Men
5. Ninja Kaplumbağlar
6. Warcarf (Oyun için çekilmiş bir film Yüzüklerin efendisine kafa tutması bekleniyor)
7. Now you See Me (Sihirbazlar Çetesi 2)
8. Star Trek (Zibilyonuncu kere filmi çekiliyor)
9. Suicide Squad (Harley Quin , Joker , Batman vs. vs. Birçok süper Karakter olucak)
10. Doctor Strange ( Marvel filmi ve Marvel Karakteri)
11. Harry Poter için yeni bir seri başlıyacak
12. Asassin's Creed (Oyunun filmi)

Kısacası 2016 Efsane gibi geliyor

0|0
11|23

En İyi Erkek Görüşü

• Warcraft Lord of the Rings'e kafa tutamaz. Çok severim ama olmaz yani.

Deadpool'u kesinlikle sinemada göreceğim.

Aynı şekile Batman v Superman ve Suicide Squad'ı da.

0|0
    0|0
    • Zaten yönetmen bulamadılar Warcraftı çekmek için çok uzun süreler ertelendi babam ertelendi büyük bir heyecanla bekliyorum nasıl bişi olacağını açıkcası
      Deadpool izlenmesi gereken 100 Film listemde 2. Sırada yer alabilir beklentim o kadar büyük ki... Hele X Men deki saçma rolünden sonra
      Batman v Supermanin açıkcası hayal kırıklığı olacağını düşünüyorum Suicide Squad kesinlikle izleyeceğim ama Jokere yaptıklarını gördükden sonra beklentim olmayan bir film

• Pasaport hazır :)
      Meşhur soruyu sormazsam olmaz..
      Oranın kızları nasıl?

• @DrSweetJackal Güzel, ama öyle pasaportu alıp gelenler buralarda gene sap geziyor bilmiş ol.

Kızlar Ne Diyor 11

• 11 gerçek mi Allahım bir de testere de olsaydı ya. s

0|1
    0|0
    • Gerçem ama Remake olucak
      Testere artık nasıl desem Demir yorgunluğu oldu o kıvamda yeni bişi olabilir

• Beklediğimiz gibi olur inşallah

• İnşallah

• Heyecan içindeyim şimdiden.
    İlk duyurulduğu andan itibaren beklediğim Deadpool, Doctor Strange ve Fantastic Beasts uyarlaması Harry Potter.
    Son filminden çıktığım andan itibaren secret endingiyle aklımda yer edinen X-men.
    Tüm filmlerini keyifle izlemiş olduğum, nesiller yetiştiren Staar Trek.

Bunların yanında Superman vs. Batman, Captain America, Ninja Turtles gibi ilişkili filmlerini zevkle izlediğim bebekler...
    2016 da en az 2015 kadar güzel... :3

0|1
    0|0
    • 2015 2016 dan çok daha güzel olucak... Marvel yılı gibi bişi bekliyor bizi...

• Korku filmleri zerre ilgi alanıma girmediğinden... Mutlaka ki hayal kırıklıkları oluyo sinemada. Yine de isim açısından bile güzel bir yıl var gerçekten. :3 O zaman hayal kırıklığı olacak bir film çıkmaz umarım en azından senin için diyelim. İyi geceler. :)

• Hayırlı geceler :) Dileklerim o yönde :) Teşekkürler sohbet için...

• 7. Now you See Me (Sihirbazlar Çetesi 2)
    9. Suicide Squad (Harley Quin , Joker , Batman vs. vs. Birçok süper Karakter olucak)

Bunlar kesin izlenir

11. Harry Poter için yeni bir seri başlıyacak

Bunu çok merak ediyorum :)

0|1
    0|0
  • Harry Potter'ın gidilir

0|1
    0|0
    • Remake olucam ama Harry Potter... Orjinal değil gibi

• Harry Potter'ı ilk sefi katletmişti resmen, ona remake mi çekecekler ne yapacaklar haberim yok.

• 3-4-7-12 kesinlikle izlemelik :)

0|1
    0|0
  • Baya müthişli bir yıl olacak fakat civil war fragmanı için biraz daha beklersem aklımı kaçıracağım

1|1
    0|0
    • Aynı şeyi Deadpool için söyleyebilirim... Sabırsızlanıyorum...

• Ben ağır shipper olduğum için en azından cameo falan olmalı diye düşünüyorum

• Shipper de hangi dalda acaba... Finish shipper olarak olabilirdi aslında ama da öyle bir son yakışmazdı gerçi belki seri yaparlar bilemeyiz

• wuuuuuu harika bir liste bir iki haric hepsini butun yilda tamamlarz

0|1
    0|0
  • Cok muhteseeeemmmm 😌😌😌

0|1
    0|0
  • Mukeeemmeeel

0|1
    0|0
  • By the Sea filmini bekliyorum merakla😊

0|1
    0|0
    • Benim listeye yazmadığım filmlerden Konu ve Hikaye olarak ilgimi çekmediği için :D

• Öyle mal bir yerde yaşıyorum ki son 3 yıldır. Vizyon fimlerini pc de izlemekten gına geldi. 1 4 6 9 12 bunlara kesin giderim. Diğerlerini de 3 yılın acısını çıkarmak için izleme ihtimalim yüksek.

0|0
    0|0
    • Neresi orası tam olarak Artvin mi?
      Hepsi izlemeye değer şahsen yani zaten izlemeye değer olarak görmediklerimi eklemedim listeye :)

• Mekanın önemi kalmadı zaten. Şafak iki 💪

• Oo iyi bakalım Hayırlı olsun o zaman şimdiden :)

Erkekler Ne Diyor 22

• Deadpool bizim türk insanının çok seveceği ama çizgi roman kültürümüz olmadığı için farkında olmadığı muhteşem bir karakter. Böyle her yerde Deadpool maskeleri, oyuncakları falan olmasını bekliyorum film vizyona girdikten bir süre sonra.

Suicide squad Will Smith sevgim sebebiyle ve karakterlere saygım olduğu için bir de harley quinn i oynayan hatun aşırı derecede sevimli olduğu için izleyeceğim bir film jared leto kesinlikle olmamış joker için.

Warcraft kitaplarını okumuş oyunları oynamış bir adam olarak çocukluğumdan beri bekliyorum filmini. Tamam Ragnarı özlemiştik Travis fimmel şahane olmuş ama yüzüklerin efendisine kafa tutmak falan öyle bir dünya yok biraz gerçekçi olalım. Heyecanla bekliyorum fragmana göre olmuş denebilecek bir film. For the horde da diyelim tam olsun.

Assassin's Creed filminin çekilmesini istemediğim bir oyundu ve Michael fasbender ı oynattılar. Muhtemelen benim için hayal kırıklığı olacak bir film gitmeyi düşünmüyorum düşerse izlerim.

0|1
    0|0
    • Deadpoolun fazla Popiler olmasını istemiyorum Okul sırt çantaların kalemliklerde vs. Görmek kesinlikle istemiyorum ki bizim ülkemizde bu kesinlikle olacaktır Seviyesi çok çok yüksek bir karakter bunun kıymetini bilemicez

Jokeri zaten filmde rezil atmişler ama Karakterlere olan saygımdan ötürü kesinlikle izlenmesi gerektiğini düşünüyorum

Warcraftında artık zamanı gelmişti Oyunu oynayan biris olarak

Assassin's Creed zaten artık oyun olarakda baydı aynı motor üzerinden sürekli farklı şeyhirler yani Filminide çekip bıraksınlar artık diye düşünüyorum Film hayal kırıklığı olucak orası kesin oyundaki gizemi Sinemaya yansıtamicaklar

• Deadpool popüler olsun olsun ki bir sayı çizgi romana 20 lira para vermeyeyim. Joker jared letoya yakışmamış gothic üniversite öğrencisi gibi olmuş ben beğenmedim. Warcraft hatırladığım kadarıyla 6 kez ertelendi hiçbir yönetmen istemedi bir süre yönetmensiz kaldı falan olaylar olaylar yani. Ama fragman tatmin etti beni belki de çok sevdiğim için bilmiyorum. Blizzconda yeni bir single player warcraft oyunundan bahsetmişlerdi o da onaylanırsa son on yılın en iyi haberi olabilir benim için. Assassin's Creed ezio varken muhteşemdi. Altair zamanı yine harikaydı ama ne Edward kenway ne o amerikan devrimindeki kadın ne de son oyun karakteri sarmadı beni. Bilmiyorum okumadım filmle ilgili pek bir şey ama bunca yılın çıkan o kadar oyunun üstüne eğer bir ac filmi olacaksa bu filmde ezio olmalıydı hatta ac2 yi olduğu anlaanlatabilirdi film gayet de şahane olurdu. Ama başka birini anlatıcak sanırım madem öyle bari en azından black flag kafasında bir şey çekselerdi.

• scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/.../...79703385_n.jpg

2016 nın en merak edilen filmlerinden birisi bu. 29 Nisan 2016 da bir ilk gerçekleşecek. İngilizce çekilen ilk türk filmi olan Magi Avrupanın en çok beklediği ilk 10 film arasında. Umarım Hasan Karacadağ bu filmde avrupayı cinlerle çok iyi bir şekilde tanıştırır

1|1
    0|0
    • Türkler korku filmi yapmasınlar ya Olmuyor yani...

• @Coffein Ben korku filmlerini yerli ve amerikan filmleri diye ayırmıyorum. Benim olayım sadece Hasan Karacadağ. Bu işi yapaliben türkiyedeki tek yönetmen zaten. Türkiyedeki diğer korku filmleri beni ilgilendirmiyor. Hep cin filmi diyosun istediğin böyle bir şey mi?

scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/.../...24095822_n.jpg

• Hayir benim favorim epidemi @ÖZIL10

• özellikle deadpool olmak üzere marvel fena ucucak bu sene batmanv superman cılız kalacak her 10 kisiden 1-2si bu iki filmleri bekliyo çünkü

0|1
    0|0
    • Deadpool zaten büyük bir Etki bırakacak bilmeyenler neden daha önce ben bu karakteri görmedim duymadım diyecekler tabi Aslında böyle olmasınıda istemiyorum ama malesef olucak...
      Marvel aldı başını gidiyor Dc de bir umutla işte...

• aynen beklentiyi karşılayamicaklar gibi geliyo banada

• Kesinlikle

• Assasins Creed filmini merak ediyorum :))
    warcraft bence efsane ücleme olacak..
    Deadpool fragmanı hşuma gitti izleyecegim

0|1
    0|0
    • Valla ben hepsini merak ediyorum :) 2016 Sinema açısından çok iyi olucak gibi görünüyor

• deadpool giderim
    batman e de giderim. batman v babam olsun batman i tutarım.
    Warcraft ! gala premium ot mot ne varsa her türlü izler giderim.

Ama sıktı artık çizgi romanlardan film yapmak. Tamam eyvallah kurgu güzel, hikaye fıstık ama sıktı.

0|1
    0|0
  • Dünyayı savaşa hazırlıyorlar desene.
    Baksana full aksiyon ve savaş. Ve Amerikalılar insanlığı kurtarıyor.

0|1
    0|0
    • Eee Amerika bu başka bişi beklememiz söz konusu olamaz :) Amerikadan ziyade Marvel aldı gidiyor denebilir :D

• sabırsızlıkla bekliyorum

0|1
    0|0
  • İçlerinden en büyük başyapıt tabiki de DP olacak :P

http://i.hizliresim.com/LErpa0.jpg

0|2
    0|0
  • Assansin's Creed

0|1
    0|0
  • Warcraft götünü verse LOTR a rakip olamaz

0|1
    0|0
    • İzleyip görücez Hikayesi sağlam

• Hikayesi zayıf, elderscrolls olsa belki derdim. Standart fantazi dünyası ork insan goblin kapışıyo. LOTR sırf elf diliyle sker atar wow u. Ayrıca tüm filmi cgi ile çekiyolar. Başka bir hobbit hezimeti görcez

• Zaten zibilyon kere ertelediler Yönetmen bulamadılar vs. vs. Sorunlar içinde ilerliyor çekimler... Yinede hikayesine güveniyorum işleniş olarak Klasik İnsan vs Goblin filmlerinden sıyrılabilicek diye düşünüyorum Tabi Ertelemelerden bıkarlarda Aceleye getirerek saçma sapan bişey yaparlarsa o kadarını bilemem...

• Deadpool ve superman vs batmana gidicem assasıns creedinde filmi çıkması super olmus onada gidebilirim.

0|1
    0|0
  • 1 ve 2 yi merakla bekliyorum.

0|1
    0|0
    • 2 nin Fragmanı açıkcası tatmin etmedi ama 1 Kesinlikle bomba gibi geliyor

• çoğu marvel studiosa ait en çok merak ettiğm Assasins creed

0|1
    0|0
    • Marvel kazanıyor Harcıyor doğal olarak
      Assasins Creed büyük hayal kırıklığı olucak ama bakalım bende bekliyorum

• Harry potter başlıcak mı gerçekden örümcek adam gibi mi olcak.

0|1
    0|0
    • Tam olarak öyle olmasada benzer bişiler olucak Remake sonuçta

• harry poter derken?

0|1
    0|0
  • a-q gına geldi şu sonunda bilmem ne man olan filmlerden yaaa

0|0
    0|1
  • 1. Warcraft 2. X-Men 3. Kaptan Amerika 4. Harry Poter 5. Asassin's Creed

Merak ettiğim filmlerin sıralaması böyledir :D

0|1
    0|0
  • Harry Poter sıçtı artık sıfır oscar hala çabalıyorlar

0|1
    0|0
  • 1-2-11-12 beklentim büyük

0|1
    0|0
    • Hary Poter Remake yani beklentin büyük olmasın çok fazla

• Orası öyle tabi. Ama gerçekten 2016 bomba gibi geliyor

• Aynen öyle

• mükemmel olucak

0|1
    0|0
  • pokemon ve karayip korsanlarını merak ediyorum sadece

0|0
    0|1
  • Deadpool için bir çizgi atın efem.. Bizde gidiyoruz..

0|0
    0|0
Yükleniyor...