Eski bir türk dedektif filmi vardı hatırlayan var mı?

bir adam polis kimliğiyle evdekileri sorguya çekiyor bir kadının cinayetini araştırıyordu. adam gittikten sonra telefon çalıyor eve polis geleceği söyleniyordu kadının repliği ''polisler geliyorsa bu adam kimdi?'' cok fena aklıma takıldı youtubeda heryerde aradım bulamadım hatırlayan bilen varsa soylerse buyuk sevaba girer.

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Hatirliyorum o filmi evet ama adi aklima gelmedi. Surekli evde konusma seklindengeciyordu

0|0
    0|0
    • aynen öyle. ve bir kadını soruyodu adam. evdekilerin hepside bir şekilde o kadına zarar veren insanlardı. sanki onların vicdanıydı o adam. gece gece aklıma takıldı urperıyorum dusundukce ve o filmi bulamazsam sanırım cıldıracagım. bu soruyu sormak için bu siteye az once uye oldum. lutfen biraz daha dusunurmusun

• :/ bilsem.

• Tesekkurler hatirlar hatirlamaz paylasicam seninle

En İyi Kız Görüşü

• aydan şenerin oynadığı bir filmde benzer bir sahne var. zengin bir aile bir kızın ölümünde her biri ayrı ayrı sebep oluyor.
    dedektif bunu ortaya çıkarıp gidiyor. sonrası malum

0|0
    0|0
    • benim sorduğum bir sahne değil ama. filmin tamamı bir salonda ve sorguyla geçiyor. yine de sağol

• ay tüylerim diken diken oldu. baktım şimdi gerçekten de bu filmden bahsediyordum :O :O :O cook mutlu oldum cok tesekkurler

• rica ederim. o seri filmler aklımdan çıkmıyor. çok kaliteli işlerdi. hatırlattığın için ben teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 4

• kadının intiharı değilmiydi o ve evdeki herkesin kadına intihar etmesi için sebep verdiğini ortaya çıkarıyordu o detektif sonra herkesi vicdanıyla başbaşa bırakıp gidiyordu dimi bende öyle bişeyler hatırlıyorum ama adını hatırlıyamadım

0|0
    0|0
    • galiba intiharda olabilir. bilmiyorum ama söz konusu kişinin bir kadın olduğuna eminim

• Sakın pembe panter olmasın:/

0|0
    0|0
  • oynayanlardan biri var mı aklında..

0|0
    0|0
    • hayır yuzleri bile hatırlamıyorum

• * bizans

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!