FİLM ÖNERİR MİSİNİZ?

Arkadaslar çoğu başyapıt filmleri izledim, böyle çok bilinmeyen ama sizin hayranlıkla izlediğiniz yine olsa yine izerim dediğiniz film öneriliniz var mı acaba?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Romantik komedi + Dram seviyorsan
    My Sassy Girl -2001
    Remember me 2003
    2 filminde holywood yapımlarıda olduğu için uyarayım kore yapımları daha güzel ve izlediğine sonuna kadar değer filmler defalarca izlemişimdir. Şiddetle tavsiye ederim.

0|0
    0|0
    • Yalnız ikisininde hollywood yapımlarını izledim ve kore yapımlarının oldugundan haberim yoktu fakat şimdi kore yapımlarını izlersem sanırım sıkılırım sonuc olarak olayı biliyorum, teşekkür ederim

• Sonuç olarak bilmen tabi filmin büyük ölçüde zevkini kaçırabilir ama bu yapımlardan etkilenerek holywood un yaptığını düşünürsek bence genede izlenmeyi hakediyor. Dediğim gibi defalarca izledim gene izlerim çünkü bu filmler kendini izlettiriyor. Bunların yanında birde Windstruck (2004) var bu filmler gerçekten efsane bence izlediğin zaman hak verirsin diye düşünüyorum hayırlı geceler. :)

• Windstruckıda izledim kardeşim ya zevklerimiz aynı sanırım, hayırlı geceler

Kızlar Ne Diyor 1

• Ne önersem izlemiş olacaksın kesin 😄

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Pers prensine bakabilirsin ;)

0|0
    0|0
  • october sky ı izle.. kadro iyi konu iyi

0|0
    0|0
    • İzledim kardeşim benim Joe Johnston adamdır

• aferin kardeşime.. chris cooper gibi bir oyuncunun yanında joe johnston gibi yönetmen anca boşları toplar canım benim

Yükleniyor...