Hangi dizi geri gelsin istersiniz?

Ben Leyla ile Mecnun hastası biriyim. Öyle ki bağımlısı, böyle onun için çıldıran bir tipim. Hani Ali Atay hayranlığı değil bu. Onur Ünlü'ye sarılaşım var böyle kocaman. Ağlamak istiyorum Serkan Keskin'in omzunda. Keşke geri gelseler keşke yeniden başlasa. En azından filmi yapılsa..

0|0
40|91

En İyi Erkek Görüşü

• oha. bunu yazan ben değilim dimi:)))
    şu an aşık oldum sana. adresini bilsem yemin ediyom atla gelirim kapının önüne.
    hadi evlenek. balayında 1. bölümden başlayıp izleyek. bende 104 bölüm kayıtlıda üzerine afiyet...
    erdal baggal önünden bir kare:http://hizliresim.com/RB54on

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kardes payı

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 90

• 7 numara
    Canım ailem
    ...

2|1
    0|0
  • behzat ç
    leyla ile mecnun
    ezel
    kardeş payı
    bu 4 dizi gelsin yeter

1|1
    0|0
  • Süper Baba... Bizimkiler.. Türk aile yapısını anlatan en güzel dizilerdi..

Şimdi nerde..

1|0
    0|0
  • kanıt gelsin yeter...

2|0
    0|0
  • yabancı dizilerden bir tane dizi vardı 6 bölüm çekildi reyting kurbanı oldu ben cok sevmiştim diziyi onun yeniden devam etmesini çok isterdim adını hatırlamoyorm ama konusu adam çok sengin baya zengin ve hiç ib şeyi umursamayan kimseye yardım etmeyen bir tip sonra bir kaza geçiyiryor ve oğlunu kaybediyor ondna sonra herkese dünya ya yardmım etmeye başlıyor baya güzel maceralar ve hikayeler cıkıyordu ama amerikada tutmadı bide prison break ama oda geliyor zqaten seneye yeni bölümleir olcakmış

0|0
    0|0
  • aşkı memnu mesela bihter ölmesin kaşar sürünsün :D

0|0
    0|0
  • Ayni seyleri bende yasiyorum baksana profile 😔 nasi biter ya o dizi

1|0
    0|0
  • Türkiye'nin espiri anlayışı leyla ile mecnuna ters öyle dizilerin hakları yeniyor malesef.

1|0
    0|0
  • Behzat Ç

1|0
    0|0
  • Leyla ile mecnun.
    behçat. ç olabilir.

0|1
    0|0
  • katılıyorum adamlar eyleme çıktı diye kaldırdılar diziyi oysa ki çok iyi di gelse geriye güzel olur gerçekten de

0|0
    0|0
  • Ahmet Mümtaz Taylan bu işe sıcak bakıyor aslında Ali Atay filan beyaz showdada olabilir öyle bir şey düşünüyoruz film işini diyorduda Burak Aksak twitter hesabından "güzel olan şeyler kalbimize dokunup giderler. #LeylaileMecnunYeniden kalbi güzel olan herkese çok teşekkürler" Kalbimize dokunup giderlerden anlayacağımız kadarıyla Burak Aksak galiba böyle bir şey istemiyor ama keşke olsa gerçekten bende cok sevdim o Erdal Bakkalın şimdiki halinin resmini görünce bile için gidiyor.

0|0
    0|0
    • Burak Aksak yapmayacak fakat Onur Unlu projenin pesini birakacaga benzemiyor

• Bilemiyorum orasını ama 104 bölüm Burak Aksak ile geldiler. Görünmeyen yüzüydü dizinin Ak Sakallı Dedenin o söylediği sözlerin çoğunu o adam buldu. 104 bölümü bize sevdirdi bence başka birisiyle yapamazlar yapsalarda o tadı vermez gibime geliyor

• Yunus emre trt1

0|1
    0|0
  • Sanırım bazıları arka sokakları o kadar istediki geri geldi ben ahmet kural murat cemcir falan yeni bir dizi çekmesini isterdim onun dışında suskunlar baya iyiydi

0|0
    0|0
  • Beş Kardeş'i çok sevmiştim izlediğim tek diziydi bugüne dek, işlerine gelmediği için kaldırdılar bu ülkede işler böyle işliyor malesef

0|0
    0|0
  • Leyla mecnun isler gucler

0|0
    0|0
  • Ekmek teknesi gelsin

0|0
    0|0
  • kardeş payıı

1|1
    0|0
  • Süper baba..

0|0
    0|0
  • Biz size aşık Olduk diye bir dizi vardı, beyaz filan oynuyodu o dönem çok sıcak ve samimi geliyordu.

Suskunlar ve Ezel gelse izlenir.

0|0
    0|0
  • Kardeş Payı

0|0
    0|0
  • İşler Güçlerin 2 Sezon kadar daha devam etmesini isterdim açıkcası

0|0
    0|0
  • Suskunlar

0|0
    0|0
  • Geniş aile :)
    ulvii

0|0
    0|0
  • İsler gucler

0|0
    0|0
  • işler güçler gelse de gülsek biraz

0|0
    0|0
  • hiç birisi geri gelsin istemem o an izlediğim tadı vermez mesela youtubeden falan bakıyorum eskiden sevdiğim dizilere de görüntü olsun olaylar olsun çok saçma geliyor hani o eskiden güzeldi merakla beklerdik ama şimdi öyle değil.

0|0
    0|0
  • kesinlikle Leyla ile mecnun gelsin isterdim

0|0
    0|0
  • İz peşinde. Tabi aynı kadroyla. :/

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    60

Kızlar Ne Diyor 39

Yükleniyor...