Tv Dizisi Çekmeyi Düşünüyorum?

Arkadaşlar tv Dizisi çekmeyi düşünüyorum böyle çok karmaşık bayağ acayip birşey düşündüm Kurtlar Vadisi gibi yapacağım
Senary falan hazır senaryo da bir tane manyak bir kadın var serinin en psikopat karakteri 200 küsür adam öldürdü kadın kadın değil terminatör anasını satayım
Adamların kafalarını kesiyor , parmaklarını kesiyor , tavana asıp kanlarını akıtıyor , kaç adamı arabayla ezdi , çoğu kişiyi ibretlik yaptı , adamları diri diri gömüyor , elektrik veriyor , 4 adamı kazığa oturttu kadınSadece ilk sezon da 19 kez mermi yedi ölmedi
Mümkünse çok psikopat bir rol olacak şöyle bir kadın düşündüm öyle bir ürkütücü baksın ki psikopat gibi öldürecem seni der gibi
Kadına 7 adam saldırdı 2 sinin kafasını taşla ezdi ( daş yok mu daş diğer 5ini de mermiye dizdi yan arabanın içinden diğer arabaya atlayıp adamı benzin istasyonunda patlattı bir adamı zincirle boğdu adama 48 kez ateş etmiş delik deşik etti bir tane 2 metre boyundaki çok kaslı kel bir adamı kanalizasyonda döve döve öldürdü adam ölürken kustu
Bir tane de adam var Sol kolu aha da benim kolumun 3 katı öyle kas var ki anlatamam ama diğer kolu çöp gibi ipince
İsmi belli olmayan " O , Şu , Bu " dedikleri isimsiz karakter var çok psikopat karakterler yazıyorum

En delice tv dizisi olacak Ama belirli bir bütçem yok hiç bir yapımla da alakam yok beğendiler senaryoyu Allah izin verirse çok psikopat & erotik sahneli 18+ Tv dizisi yapacağım ( miğdesi olan izlemez her bölüm de kesilmiş kafa görebilirsiniz

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Hangi kanal yayınlar o diziyi?

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum kardeş yayınlayacaklarını da zannetmiyorum :( böyle bir senaryo olaylar olaylar kabul edilir mi sizce mümkünse Game Of Thrones & Kurtlar Vadisi karışımı olsun istiyorum :D :D

• Aklımda Game Of Thrones & Kurtlar Vadisi Karışımı bir dizi var Jenerik müziğini içinse kararsızım

Hangimiz Sevmedik ki Çılgınlar Gibiiii olabilir

ya da Sultana'nın Dibidik Dibidik Demedik , Vahşi Doğu , Bende İstiyorum şarkıları olabilir ( Sultana'nın bütün şarkılarını dinlerim sizlere de öneririm ;) )

Kapanışı da korku dolu bir şeyle yapacağım siyah beyaz ekranda psikoloji bozan bir müzik ve bölüm içerisindeki ibretlik edilen kafası kesilen adamların falan cesetlerini kanlı revanlı koyacağım

EDIT : O Anlattığım adamların kafasını kesen bayan İçinde Merve Boluğur veya Serenay Sarıkaya canlandırsa güzel olur :D :D

• Birde p... o oyuncusu düşündüm esas oyuncular öpüşme sahnesi bile canlandırmazken bu kadın da dizide ayrı bir yerde erotik sahnelerle rekor kırsın

Aklımda Madelyn Marie veya Alexis Texas var

Diğer kadın psikopat sahnelerle izlenirken öbür kadını da ayrı yerde sevişme sahnelerini izleyecekler 30 Bölüm sonra da bizim psikopat bayanımız Bu p... o oyuncusuna Up uzun bir kılıcı şey edecek anladınız siz önce Kulağını kesip sonra malum bölgeye kılıçla delik açtıktan sonra p... o oyuncusu ölüyor ve diziden... kılıç girince çıplak bir şekilde ölüyor sonrada kadının gözlerini oyuyorlar evet bu şekilde 30 bölümü sevişme sahneleri ile coşturduktan sonra diziden ölüp ayrılıyor

Yükleniyor...