Muhteşem Yüzyıl Kösem hakkında ne düşünüyorsunuz. İzlemiyorum ama merak ettim?

Muhteşem Yüzyıl Kösem hakkında ne düşünüyorsunuz. İzlemiyorum ama merak ettim? Muhteşem Yüzyıl Kösem hakkında ne düşünüyorsunuz. İzlemiyorum ama merak ettim?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bir iki aksakligi var ama yapim ekibi dizi yapma isini Turkiye'de en iyi bilenlerin kendileri oldugunu simdiden kanitladi.

Umarim Osmanli da osmanli diye bos bos konusanlar 600 yil cihana hukmettigini sandiklari devletin 100 yila yakin bir sure boyunca daha Anadolu'yu bile yonetemeyen bir hale dususunu gorur de biraz sorgular Osmanli'yi.

Acin bakin Ahmet'in donemi ile baslayan surecte Anadolu'daki kaosu okuyun. Anadolu'da devlete isyan etmeyen bir tane bile sosyal sinifin kalmayisini falan.

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• İzledim ama pek beğenmedm

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Ben begendm ilk bolumu kosem sultann kucuklugunu oynayan kiz super oynuyor ve 1. Ahmette cok iyi adlarini bilmiyorum hulya avsar biraz siritmis gibi geldi sadece ilerki bolumlerde gorcez daha erken iyi kotu diyebilmek icin ama merak ettgm sey beren saatle yunan kiz hic benzemiyr nasil bisey yapicaklar acaba

0|0
    0|0
  • ikisinide izlemedim. izlemem

0|0
    0|0
  • Bence kanuniden daha iyi gibi duruyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben izledim gayet iyiydi ama hikaye tam oturmadığı için henüz birşeyleri eksik hissediyorsun.

0|0
    0|0
  • Bende izlemiyorum ama oyuncu kadrosu mükemmel

0|0
    0|0
Yükleniyor...