Bu ülkede niye tarafsız yayın yapan bir medya kuruluşu yok?

Türkiyedeki hemen hemen bütün gazetelerin tv kanallarının medya kuruluşlarının bir tarafı var kimi hükümet yanlısı kimi düşmanı doğru dürüst tarafsız bir kuruluş yok ntv a haber vs hükümet yanlısı yayın yapıyor sözcü fox vs.. de hükümete düşman trt nin zaten durumu belli niye bu böyle nasıl engellenebilir bu?

0|0
4|11

En İyi Kız Görüşü

• Engelleyecek birisi yok cunku hepsi ozel ve patron ne isterse onu yapmak zorundalar kimin eli kimin cebinde belli degil

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ne zaman koltuk aşkı biter para hırsı olmayan birileri çıkar başa geçer anca o zaman

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Sen kendin tarafsız bir insanmısın ki bunu soruyorsun. İnsanoğlunun yapısında var bu koyun sürüsü gibi illa bir çobanları olucak onları güden.

0|1
    0|0
    • evet ben tarafsızım parti tutmuyorum oy bile vermedim mesela

• hem ülkeyi iyi yönetebileceklerine de inanmıyorum

• Senin gibi düşünen insanların yüzünden işte onlar yukselemiyor bak hdp ye adamlar partiye sahip çıktı şimdi teroristin yigeni vekil olarak mecliste. Yakında ülke elden gidince de başka ülkelere kacarsiniz artık

• Olması gerek bence ama ülkemizdeki insanların düşünce sistemi o kadar gelişmedi

0|1
    0|0
  • hangi ülkede var ki? herkesin çıkarları var ve herkes kendi çıkarları peşinde.

0|1
    0|0
    • diğer ülkelerin halini bilmediğim için yorum yapamıyorum ama belki vardır bir ülkede tarafsız medya

Erkekler Ne Diyor 10

• Ulusal?
    Vatan'dan yana saf alıyorlar.
    Seçim öncesi her siyasi partiye davet de bulundular.
    Mustafa Kamalak'tan tut Cem Toker'e kendilerine zıt her fikre yer verdiler.
    Ne Y-CHP'yi es gectiler ne de MIT ajanı Bahçeli'yi ( bizzat Namık Kemal Zeybek'in acıklamaları) AKP elestirileri ise diğerleri gibi gaz alma tadında değil! Bedel ödeyerek yapıldı..
    Vatan'dan taraf olmak gerekmiyor mu zaten?
    https://youtu.be/YUXcB8TAYYE

0|1
    0|0
  • Tarafsızlık yargıda olursa adalet olur. Medya ticari bir faaliyettir. Kendi müşterisine hitap eder. Yalan ve iftira haberleri dışında pek ala taraf tutabilir. Abes değildir.

0|1
    0|0
  • vardı hepsini satın aldı uzun boylu bir abi ondan sonra da kendi borozanı yaptı.

0|1
    0|0
    • madem bu adam böyle diktatörvari işler yapıyor nasıl yüzde 50 oy alıyor?

• neden aldığı açık insanlar kredi çekmiş borç altına girmiş iyi kötü ödüyor eğer iktidar değişirse borcumu harcımı ödeyemem kriz olur diye korkuyorlar ekonomik açıdan özgür olmayan bir toplum özgür kararlar veremez tabi çok fazla faktör var muhalefet yetersiz, ekonomi kırılgan ve dışa bağımlı, halk salak cahil , din tandaslı çoğaltılabilir ama en büyük kaygı istikrar oysa ki koalisyon olsaydı yine istikrar olurdu tüm finans kuruluşları da aynı fikirdeydi .

• AKP iktidar oldukça engellenemez.

0|2
    0|0
  • ne zaman kemalist kafa değişirse o zaman

0|1
    0|1
  • Fatih Portakal'ın tarafsız olduğunu düşünüyorum açıkçası

0|1
    0|0
  • Var kanka flash tv adamlar sadece bal satıyo mk 😂😂😂😁

0|1
    0|0
  • sen hiç flas tv ızlemıyorsun galıba torun :)

0|1
    0|0
  • Nasıl kandıracak milleti? tv en iyi propaganda aleti.. bu kibir oldukça engellenemez

0|1
    0|0
  • tarih boyunca boyleydi bu. iktidar ve güç kimde ise medya onundur.

0|1
    0|1
    • ekşi sözlükte okudum adamın biri önceden böyle değildi diyordu

Yükleniyor...