Türk dizileri niye bu kadar berbat?

Niye dizi sektörümüz bu kadsr berbat oyuncularımız doğru dürüst bilinmiyor kimse sallamiyor tabi best modelleri oyuncu yapınca
Hep bu yerlerden kopya özgün olanları da berbat.

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• Yapımcı firmaların Düşük maliyetle astronomik paralar kazanma hayali yüzünden

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• çünkü senaristlerimiz ya sapık ya hayal dünyası çok geniş ya da ensest insanlar türk insanıda entrikayı seviyor sanırım dallastan kalma bir alışkanlık olsa gerek o yüzden amerikan ve kanada yapımı dizileri tercih ediyorum

0|0
    0|0
  • Avrupa birliği Türk aile yapısını yıkma projesi ve büyük orta doğu projesinin
    ilk ayağı Türk dizileridir hani müslümandı bizim lider

0|0
    0|0
  • Türk kızlarına kurban olun.

0|0
    0|0
  • oyunculuk berbat.
    süresi iki buçuk saat.
    seneryo yok

0|0
    0|0
  • dizi çöplüğüne dönmüş TÜRKİYE birilerinin el atması gerek,

0|0
    0|0
  • Kiskandik mi sanki best modelleri :)

0|0
    0|0
    • Erkek best modelleri savunmuyorum
      Mesela kızlardan yetenekli best modeller çıkıyor ama erkeklerden genelde cikmiyorl
      Yetenekli değillerse zaten sabuk köpüğü oluyorlar niye kiskanayim
      Zaten ülke tipsiz 😆 rusya nin best modellerini kiskanirim ama ya 😆

• Yok yok bizim kizlarmiz genelde kisa boylu buyuk popolu olsalarda biraz dikkat etseler iyiler :)

• Bak örnek vereyim
      Bir albüme pusat de ben kıza bak birde rollene strauss bizim kız yanında çirkin örnek yavrusu gibi kalır o hatunun
      Gerçi sokakta daha güzelleri vardır belki bazen yarışmalar torpille geçiyor
      Eski hayallerimiz çok güzel mesela arzum o an 😊

• Türkiye ABD den sonra dünyada dizi ihraç eden ülkelerde ikinci sırada😉 Demekki dünya bunu istiyor

0|0
    0|0
    • Bence safsata ya ben inanmıyorum herkes ülkemizde bu kadar koyulerken dünya nasıl izliyor

• Yurtdışı deneyimim oldu pek safsata gibi durmuyor, Balkan'lar Rusya Ukrayna Asya'mın büyük bölümü bizim dizilere hayran. Bana sorarsan bende pek izlemem

• Yavaş yavaş oyuncularımızla bur on yıla dünyaya açılabilir belki
      Tabi dil gelistirilebilirse

• Izlemedim için berbattı bilmiyorum ama diriliş iyiydi 3 bölüm falan izledim güzeldi yani

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...