Yabancı Diziler?

Yabancı dizilerde sevdiğiniz kısaca açıklama da bulunacağınız bu dizi efsanedir dediğiniz serilerde yardımcı olurmusunuz?

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Fringe
    Teknoloji ve bilim sevenlerin macera alanında buluştuğu bu dizi 5 sezon sürdü ve çok sevildi. Bilimkurgu üzerine güzel bir çalışmaydı.

24
    Bir gizli ajanın hayatının anlatıldığı dizi de bölümler gerçek hayatla eş zamanlı olarak yaşanıyordu. Bir bölüm tam 60 dakika sürüyordu ve bir sezon 24 bölüm yani tam bir günde tamamlanıyordu. Süper ajanımız Jack Bauer Cüneyt Arkın'a bile taş çıkartıyordu ama son derece sürükleyici bir diziydi. Çok sevildi. Bugün bile hala üzerine konuşuluyor.

X-Files
    2 Fbi ajanının doğaüstü olayları araştırdığı dizi uzun soluklu oldu. Bazen devletin içindeki komploları ortaya çıkarttılar bazen de uzaylıları konu ettiler. Her zaman doğaüstü olmadı. Tuhaf görünen ama basit açıklaması olan olayları da anlattılar.

True Detective.
    2. Sezon yakın zaman önce bitti. Her sezon ekip değişiyor. Bir polisiye vakanın peşinden gidiliyor. Oyuncular hep birinci sınıf. Güzel polisiye ve dramlardan oluştu.

The Sopranos
    Başka dizilere ve filmlere bile konu olan mafya dizisi. New Jersey'deki yerel bir mafya ailesinin yaşadıkları anlatılıyor. 7 Sezonun ardından bitmesine rağmen benzer bir yapım gelmedi.

House Of Cards
    3. Sezon bitti ve Şubatta 4 sezon gelecek. Amerikan politik yaşamının açık ve çıplak hali. Kevin Spacey harika oynuyor. İnsanı ekrana kilitliyor.

Tavsiye edebileceğim diğer diziler ise

Nikita
    Sanctuary
    The Flash
    The Blacklist
    Doctor Who
    The Simpsons

0|1
    0|0
    • Saydıkların arasında 24 ve the blacklist i izlemedim not alıyorum hemen üşenmeden bu kadar hoşgörülü tavsiyen için teşekkür ederim :)

• EİC seçiminiz için teşekkür ederim.
      Elbette üşenmeden yorum yapacağım. Siz sormuşsunuz ve rica etmişsiniz. Bana da yazmak düşer.

24'ü izlememek büyük kayıp. Jack Bauer gerçek bir efsanedir.
      Battlestar Galactica'yı es geçmişim. O da unutulmaması gereken bir seriydi.

Kızlar Ne Diyor 3

• Merlin klasik ingiliz dizilerden farklı mükemmel bir diziydi benim için

0|1
    0|0
    • Bitirdim sonu da dahil çok iyiydi diyebilirim rahatlıkla Teşekkürler :)

• Breaking bad, efsanedir.
    Lisede kimya öğretmenliği yapan birinin ailesi için metamfetamin üretmesini, ve başından geçen olayları konu alır kısaca.

0|1
    0|0
  • The walking dead👍

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

Yükleniyor...