Gençler samanyolu kapatılmış yorumlarınız?

salih olmayacak mı artık yani :D :D :D
Gençler samanyolu kapatılmış yorumlarınız ?

0|0
21|29

En İyi Erkek Görüşü

• güce tapmanın ayrı bir versiyonu daha seversin seyredersin sevmezsin seyretmezsin beyin var kumanda var el var kullanırsın ama yasakçıyız güçlüyü severiz utanmadan mağduruda oynarız özgürlüğü sakız yaparız kanal kapandı diye oynayanlar adalet herkeze lazım unutmayın hasatta ne ekerseniz onu biçeriz beraber bu stv seyreden ler en çok şunu anladı birde en tehlikeli yaklaşımın önyargı olduğunu farkettiler ve önyargılı oldukları kanallar görüşler onlara haksızlık yapılırken yanlarında durdu kendi görüşlerine yakın olanlarda süper kazık attılar bazen deneyim acıdır ama daha gerçekçidir

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• ya ne kadar saçma sapan yorumlarınız var. bir kanal kapatıldı diye göbek de atın bari. noldu kapatıldı da? ya da ne olacak bundan sonra? her yer aynı düşüncedekilerin elinde olsun, farklı olan her şey yok edilsin. bu değil mi demokrasiden anladığınız? acıyorum size.

3|2
    1|0

Erkekler Ne Diyor 28

• ülkenin %50 si tayyibe karşı bunun medyadaki karşılığı %10 bile değil. Balonu şişirmeye devam etsinler patlamaya bir nefes daha yaklaştı

1|2
    0|0
  • Daha 2 sene önce bu AKP secmeninin tamami Samyolundan haric baska kanal izlemezdi. Fetoya bir laf söyledin mi sana anna avrat küfür ederledi.

Simdi birden hepsi Feto karsiti ve Samanyolu karsiti.

AKP secmeninin nekadar özgür iradeden ve düsünme yetenegenden uzak oldugu ve nekadar iktidara kul olmaya alisik olduklarinin kanitidir bu.

1|3
    0|2
  • Salih 2011den beri yok ki zaten ama oktay usta falan ağladi canlı yayında 😂

1|0
    0|0
  • artık her kanal akp kanalı oldu ne mutlu size

1|5
    0|2
  • Muhalefete, farkli dusunenlere, taraf olmayanlara ve daha sonra demokrasiden ozgurlukten bahsedenlerin yuzunun karasidir bu yapilan. Turkiye arab devletine hosgeldiniz. Yasasin seyh tayyip bin tahali

1|1
    0|0
  • Yok olmayacak

1|1
    1|0
  • Samanyolu genelde izlediğim bir kanal değildi.
    Fakat kapatılması bende su sonucu doğurdu, ne yapmışlar ise doğru yapmışlar ki yapılmasına devam edilmesi istenmiyor.
    Kime battı ucu onu incelemek lazım.
    Sonuçta Kimse unutmamalı Türkiye Bir mozaik, Müslüman, Hristiyan, ateist, ezidi, yahudi, zerdüşt, v. s v. s bu kadar farklı dini görüşler var ise farklı toplumlarda olmak zorunda v. s v. s

1|0
    0|0
  • salih abiyi çok özledik

1|0
    0|0
  • Belliydi Adalet ayaklar altında

1|3
    0|0
  • Salih reyizz çıkar bir yerlerden.

1|3
    1|1
  • 500 kişi işten cıkarılmış Allah yardımcıları olsun

1|1
    0|0
  • Sevindim

1|0
    0|0
  • salih yok oktay usta yok maceracı yok

1|0
    0|0
  • çok iyi oldu çok da güzel iyi oldu tamam mı?: http://youtu.be/v5LfPucCIwo

1|1
    2|2
  • demekki doğrular için artık TVde haber izlemeye gerek kalmadı
    özgür irade yerlerde

1|0
    0|0
  • Kurtulduk sonunda kanal kanallıktan çıkmıştı zaten boş gürültüydü

1|1
    0|1
  • yaaa alma mazlumun ahını çıkar aheste ahesteee
    geç bile kalındı

1|1
    3|5
  • boş kanal zaten.

1|2
    2|5
  • vay be o mübarekler cennet cehennimi öğreten kanal kapandı demek çokşükür evimizegelenler o kanaldan korktuklarını söylüyordular :D

1|0
    0|0
  • boşver olmasin flashtv de olacak o tür şeyler artik

1|0
    0|0
  • Mübarek artık Hotbird'de... :D

1|0
    0|0
  • şükür kurtulduk

1|0
    0|1
  • geç kalındı ama olsun..

1|2
    3|5
  • Çok güzel olmuş sevindim :D

1|0
    0|1
  • Taraf tutan bir medya kuruluşu daha eksildi darısı diğerlerinin başına 😊

1|1
    0|4
  • İyi olmuş.

1|1
    1|3
  • O ne?
    imza:Vazgen

1|0
    0|0
  • :) hiç sevmezdim samanyolu dizilerini

1|1
    1|5

Kızlar Ne Diyor 20

• Siz demokrasiyi çok yanlış anlamışsınız. Devlet liderine uyan bir kanal olur ya da olmaz. Farklılıklar olucak ki adalet yerini bulsun. Tek taraflı kanalları var etmeye çalıştıkça, zaten ülkenin nereye gideceği belli. Orda çalışan binlerce işçiye Allah yardım etsin.

1|2
    0|0
  • Valla ara ara izliyordum üzüldüm açıkçası😓.

1|2
    0|0
  • Sırlar dünyasına üzüldüm. :(

1|0
    0|0
  • Dualarım kabul edilmiş 🙏

2|2
    3|8
  • Kapatılmadı uydudan düştü Hotbord de yayına devam ediyo. Ya da D Smart alın ve ya karasal yayınla izleyin. :D

1|0
    0|0
  • Herkesin elmeğiyle oynandı yazık

1|2
    0|0
  • Hadi ya tamamen mi gitmis

1|0
    1|0
  • iyi olmuş

1|0
    0|0
  • ohhğğğ eyi olmuş.

1|0
    0|1
  • salihimmm gitme diyeydimmm

1|0
    0|0
  • Ohh iyi olmuş

1|0
    0|1
  • Ne demek salih kimseyi yola getiremeyecek:O

1|1
    1|0
  • Ayh choq üzldmmmm. s. s

1|0
    1|2
  • zhahahahahahhahaha ağlıcam bir sn

1|0
    0|1
  • valla iyi olmus

0|0
    0|3
  • haberleri izliyorduk babamla babam dedi ki bu kanal kapatıldı ya da işte kayyum atandı saman yolunu neden kapatmadılar acaba dedi bende daha önce onlardan birini içeri almışlardı dizi yönetmeni onlar ucuz kurtuldu dedim sonra bir daha ki babamın tv turlama seansın da baktık kanal yok :D babam saman yolunu izlerken erdi mi ne :D

1|0
    0|0
  • Bencede kapanması daha mantıklı :) Çok duygu sömürüsü yapan diziler var :) Meslea Sungurlar falan 1 gün izleyeyim dedim çok saçma terorist olanlar birden timci oluyor saçmalığa bak :)

1|0
    0|1
  • Ya samanyolu neyse de yumurcak tv de kaldirilmis ben simdi bunu minik ogluma bu devlet meselelerini nasil acikliycam 😕

1|2
    0|0
  • Uzuldum ya

1|2
    0|0
    • Orda kac bin calisan calisip evine ekmek goturuyordu. Bakip bakmamaniz sizin elinizdeydi..
      Simdi ordaki calisanlarda issiz ve malesef bazilarimiz bu durumda gobek atiyor olmasi ne uzucu

• bu durumdan bakınca haklı olabilirsin

• Yaaa artık kalp gözü de mi yok 😂 darısı atvin basina. Simdi ayni konsept onlara devam ediyor. Kimin nesi oldugunun onemi yok.

1|0
    3|1
Yükleniyor...