Fatih Portakal'ı nasıl buluyorsunuz?

Bazıları sevmiyor. Sevmeyişinize bir şey demiyorum sevmeme nedeninizi merak ediyorum sadece.

Ara sıra kahvaltıda denk geliyor izliyorum adam çok dobra bence.

Güncellemeler:
Engelleyerek susturduğunu sanan arkadaşım gülüyorum sana sadece :D Soruyu siyasete bürüdünüz iyiki bir sorduk

0|0
31|58

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 57

• Ermeni olusuyla ilgilenmiyorum, acik sozlu bir gazeteci fakat tutarsiz.. yuz olarak bana soguk bir insan izlenimi veriyor.. akillli fakat yuz hatlari saf gibi duruyor ya da bilerek yapiyor.. ismail ondan daha sert mesela...

2|0
    1|1
  • serefsizin birisi cunki onun yaptigi sey dogrudan vatan hainligi dobralik degil kaldi ki bunu kendiside biliyo secimden sonra basbakandan ozur diledi ama kopek yine kopektir degismez

3|0
    1|2
  • Ben severim de fatih portakal akşam haberlerini sunuyor kahvaltıda ismail küçükkaya var hafta sonları ise murat güloğlu.

1|0
    0|0
  • doğru söyleyeni dokuz köyden kovma muhabbeti işte
    takım tutar gibi siyaset yapanları zoruna gidiyor

2|0
    1|1
  • gercekci adam iste ondan sevmiyorlar

1|0
    1|0
  • tamam iyi adam ama haber dediğin tarafsız olur kameramanla dedikodu yapmaz insanların önünde

0|0
    0|0
  • En çok taktir ettiğim televizyoncu diyebilirim.

2|0
    1|0
  • dobra olduğu içinnn sevmezler bizim insanımızzz

1|0
    1|0
  • Adam Gibi adamlardan biri ama ciddi bir insan yani öyle şaka sevmez korkusuz habercilerden bir o kaldı Fatih portakal ve İrfan Değirmenci dışında gerisini sevmiyorum açıkçası

0|0
    0|0
  • Dobra evet

1|0
    1|0
  • Çok seviyorum. İsmail'i de, Gülbin'i de, Murat'ı da.

Düzgün haber sunucuları bunlar.
    Kendi partimi de eleştiriyorlar. / Bazı düşüncelerine katılmıyorum. Ama seviyorum.
    Çünkü tarafsızlar.

(Kendi partimi bende eleştiriyorum o ayrı)

0|0
    0|0
  • Severim, adam gibi adam

0|0
    0|0
  • akp yandaşı olmadığındandır belki:)

1|0
    2|0
  • Normal haber yaptığı için sevilmiyor ben sana söyleyeyim hani Birileri tapelerde çıktı ya medya patronlarını aradı tehdit etti o koskoca patronlar telde ağladı öyle istiyo bunlar haberleri biz yazalım onlar okusuncu bunlar

0|0
    0|0
  • Iyi hos dobra ama tarafini belli ediyor :D
    O pkk ya tesekkur etmemiz gerektigini bile soylemisti. Ama guzel sonucu.

0|0
    1|0
  • Ters görüşlü olsakta kendisini severim.
    Seçimden önce hükümeti sürekli eleştirip ve seçimden sonra da muhalefet partileri eleştirerek + aldı benden.

0|0
    0|0
  • Bu andan itibaren soğudum. Sevmezdim zaten.
    https://www.youtube.com/watch?v=AZZknD_bOnw

0|0
    0|0
  • hükümeti eleştirmek mi dobralık neden diğer partiler eleştirilmiyo akpci değilim ama haberci tarafsız olmalıdır hukumette akp olmasaydı yine eleştirseydi bu sefer adama cephe alcaktınız fox zaten abd kanalı

0|0
    0|0
  • Portakal gibi

0|0
    0|0
  • mandalina olsaydı daha çok severdim

0|0
    0|0
  • Yavşak gazetecilere o kadar alıştı ki bu insanlar. İyi bir gazetecinin farkını bile anlamıyorlar. iyi bir gazetecidir. İzmirlidir. Ermeni asla değildir. Tarafsızdır. Eleştirilerini herkese yapar. Özür dilemesi demokrat tavrını gösterir. Özür dileme sebebi de sadece halkın verdiği oylara saygısını göstermek içindir. Etrafınız gazeteci geçinen yalakalarla doluyken farkı farketmeniz zor sizlerin.

0|0
    0|0
  • oda bitirdi kendini

0|0
    0|0
  • sıkılmalık

0|0
    0|0
  • İyi bir insan. Mesleğinde de başarılı.

0|0
    1|0
  • Televizyon izlemiyorum 5 yıldır.

0|0
    0|0
  • Hiç sevmiyorum.

0|0
    0|2
  • seviyorum adam gibi adam

0|0
    0|0
  • Severim

0|0
    0|0
  • Bir bu birde flash tvnin haber spikeri çok delikanlılar

0|0
    0|0
  • Bence spiker değil yorumcu. Spikerlik mesleğini bıraksın bir gazete de köşe yazsın. :/

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    27

Kızlar Ne Diyor 31

• Fatih portakal aksam haberlerini sunuyor canim kahvaltida denk gelmene imkan yok.
    Sabahlari ismail kucukkaya var. Haftasonu da murat guloglu var sabah.

Adami tarafli diyerek sevmiyorlar da bunu yapan aktroller. Yoksa adamin tarafli oldugu falan yok gercekleri soyluyor. Akp yi pohpohlamiyor diye gocunuyor bazilari.

2|2
    3|0
    • Sabahları görüyorum canım benim akşam tv izlemem diğer sözlerine de katılıyorum

• Fatih portakal sabah cikmiyor televizyona.
      Anahaber bultenini sunuyor.

• Çalar saatmis bak adı

• Neresi dobra ya sende takip etmiyorsun herhalde akşam ana haberi izlersen anlarsıın, seçimden sonra nasıl bir U dönüşü yaptığını. Seçimden önce hükümeti eleştirip duruyordu seçimden sonra hükümetçi oldu. Programına katılan bir şahıs canlı yayında seçimden sonra kulağını çekmişler belli dedi mosmor etti. Dönekleri sevmiyorum kesinlikle.

3|1
    1|1
    • Sürekli etmiyorum detayı düzgün oku ara sıra denk geldikçe izliyorum dedim arada internetten felan. Görüş için teşekkür.

• Izledigim kadarıyla dobro arkadaşım seni ne ilgilendiriyor bu adam sana ne yaptıda bu kadar nefret ettin :D Görüşünü belirttin şimdi git lütfen.

• Bak görün mü kişiyi eleştirmemize tahamülün azalıyor gitgide ;) Tarafalı taraflı soru sorup sonra da sevmemenize bişey demiyorum nedeninizi merak ediyorum deme o vakit bu sana küpe olsun arkadaşım insanlara nasıl tarafsız soracağını öğren sonra sor. Senin görüşün seni bağlar benimki de beni bağğlar sorumdan git diyerek despot bir anlayışın olduğunu ortaya koydun. Sana bu kadar tepki göstermezdim de bana verdiğin ilk cevapta doğru düzgün oku detayı diyince senin detayındaki bozukluğu söylemeden edemedim üzerine gittikçede batırıyorsun.. Şunu da unutma burada ne zaman gitmem gerektiğini ben belirlerim sen değil..! Ben gidersem seni susturarak giderim..

• Fatih Portakal adam gibi adam, izlenir de o Ismail yok mu onun gurtlagini sikmak geliyor.

2|0
    1|0
  • adam bence dobranın yanında doğruları konuşuyor ve haklıda söylediklerinde

2|0
    1|0
  • Fatih Portakal Fox Amerikan Kanalında çalışıyor.

Fox TİVİ Amerikalı Rubert Murdochun kanalı. Patron Ülkesindeki Telekulak Dinleme ve Şantaj Yapma Davalarından millet vekilleri tarafından açılan davada suçlu bulunmuştu. Karara itiraz etti yine kaybetti. Sonra ne yaptı bilmiyorum.
    Şaibeli Kanalları izlemiyorum.
    Ben TRT İZLERİM

0|0
    0|0
  • Yoo sevom her actigimda dalga geciom o ayri portakal baslamiiesss 😂😂😂

2|0
    0|0
  • Gercekleri anlatiyor ondan sevmiyorlad

2|0
    1|0
  • En sevdiğim sunucu.

0|0
    0|0
  • Ben severek izliyorum dusunceleri korkmadan ifade ettigini dusunuyorum.

0|0
    0|0
  • Çoğunlukla seviyorum çok dobra bir adam ama bazen sevemiyorum ama bu şekilde devam etsin iyi böyle 👍👍

1|1
    0|0
  • Adam mı bilmem ama baskasının adamı degil onemlı olan bu bence

0|0
    0|0
  • Çok tatlı yahu

0|0
    0|0
  • adam işinde mükemmel ona bir sözüm yok. ama pkk ya teşekkür edenden hayır beklemiyorum

3|0
    0|0
  • Seviyorum hemşehrimi ^^

0|0
    0|0
  • Fatih portakal hükümet karşıtı doğal olarak hükümet yanlıları onu sevmiyorlar

1|0
    1|0
  • Fatih Portakal akşam haberlerini sunuyor, nasıl kahvaltıda denk gelebiliyorsun :D Her neyse Fatih-İsmail-Murat üçlüsünün konuşma tarzını seviyorum. Dobra olsalar dahi yanlı olduklarını artık bebeler dahi anlıyor.

0|0
    0|0
  • Ben twitterda takip ediyorum kendisini çok severek😃

0|0
    0|0
  • kanalına iyi itaat ediyor o kadar ,)

1|0
    1|0
  • Üstüne haberci tanimam

1|0
    0|0
  • tv kanalında iş istedim yok dedi.. unutmicim..

0|0
    0|0
  • İsrail köpeği olduğu için dir hep bir pkk yı savunuyor tm şimdi herkez akp li olduğumu zannedecek akp li değilim ama cidden pkk taraftarı olduğunu düşünüyorum ayrıca çok patavatsiz iyi haber sunamiyor diksiyonu kötü hani bilirsin bir de şu olay var bence atv ve Habertürkün sunucuları daha iyi taraflı değil salak değil herkez dobra yazmış ama bence dobra değil karşı tarafın benimsediği düşünceye dümdüz hakaret ediyor o yüzden sevilmiyor

0|0
    0|0
  • İzlediğim kadarıyla bir yanlışı görmedim kendi kişisel görüşleri de beni işgilendirmediğine göre

0|0
    0|0
  • fatih portakal akşam haberi sunuyor yalnız sabah haberleri ismail küçükkayada :(

0|0
    0|0
  • Nötr üm. Izlemiyorum cunki

0|0
    0|0
  • Siyasi görüşü beni kendinden itiyor. Resmen PKK yandaşı

0|0
    0|0
  • fatih portakalı da ve ismail küçükkayayı da gayet başarılı buluyorum.

0|0
    0|0
  • ya ben cok seviyorum harika biri bence cok dobra ve insani gulumsetiyor ister istemez

0|0
    0|0
  • Severek izliyorum yorumlarıyla

0|0
    0|0
  • İyi buluyorum

0|0
    0|0
  • dobra bende dobralıgını sevıyorum ama yurtdısı yanlısı bellı yanı vatan haını gıbıme gelıyo

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    1
Yükleniyor...