Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi derhal yayından kaldırılmalı diyenler?

600 yıl dünyaya hükmeden Osmanlımıza, Halifelik makamına, peygamber efendimizin hadisine nail olan Padişahlarımıza ecdadımıza adeta hakaret eden bu dizi yayından kaldırılmalı. Akit M. Kemale Star tv Osmanlıya saldırdıkça bu ülkede ATA savaşları ve ayrımcılık devam eder.

0|0
9|7

En İyi Kız Görüşü

• Kesinlikle kaldırılmalı.

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Hangi dizi? izlemiyorum bile😄 Sende takma okadar alti üstü kiytirik bir dizi

0|1
    0|0
    • kıskanmayın sizin dizileriniz fakir başarısız diye sizinkiler kıytırıktır ancak hahaah açın izleyin biraz da kaliteli zengn dizi görün

• hahaha ben fetullahçı değilim ki aksine karşıyım onlara ben ne diyorum siz ne diyorsunuz

• @sultansuleyman35 ne alaka ya ben genel olarak dizi izlemiyorum😄
      Kiytirik diziler. Oda kiytiriktir ama sen seviyorsan bisi diyemicem. Herkesin kendi zevki.
      Sizin bizim diye ayrimlari ne kolay yapiyorsunuz. Siz kim biz kim?
      bir diziden bile insan ayrimi yapabiliyorsunuz ya pes

• yoo böle iyi :D

0|0
    2|5
    • O zaman Akit Tv'nin paylaştığı Zulüm 1938'de bitti videosu da iyi 👊

• Hiç izlemedim ne gibi hakaretler ki

0|1
    0|0
  • Çok emek harcanmış, dizi sektöründe kaliteli bir yapım. Ancak bu dizi yalnızca ülkemizde değil ticari anlaşmalarla yurt dışında da gösterim yapıyor. Ömrünün yalnızca 3-4 senesini sarayda geçirmiş Kanuni'yi yei hallenmiş abazalar gibi göstermeleri tabiki de devletin işiydi. Yine bu da affedersiniz ama salak Türk Milleti ve zaten dünden bizi yermeye hazır yabancı milletler için bulunmaz bir yapım olucaktır. Ülkenin başındakiler, içindekiler ne kadar Türk kalabildiler ki. Satılmamışız gibi sanki. Yazık, bu kadar cahil olmak çok yazık.

0|0
    0|0
  • Bunlar hep Tayyonun zihin kontrolleri, insanları dinimize, milletimize ve önderimize karşı kışkırtma çabalarında. Ya kaç yıllık banknotların üzerine kendi resmini bastırtmayı planlayan bir görgüsüzden ne beklenir başka. Koyunları da bir güzel tv karşısına geçer yalan geçmişine çekirdek çitleye çitleye bakar işte.

0|0
    0|1
  • Öncesine de öyle dediler izleyeni çoktu. Millet seviyor :/ senin benim dememle kalkmaz ki

0|0
    0|0
  • Katılıyorum size.

0|0
    0|0
  • Ben tam olarak derdini anlamadım :D

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Bak 1. Ahmet dönemini işliyor. Dizinin geçtiği dönemde ileride Osmanlı değil Dünya'yı, Anadolu'yu bile yönetemez hale gelecek.

Senin gerçek ataların olan Anadolu ahalisi komple devlete isyan edecek. Devlete baş kaldırmamış bir cenah bile kalmayacak, hatta Osmanlı milleti düzene soksun diye askeri birlik toplayacak, yolladıkları birlikler bile isyan edecek.

Ne sanıyorsunuz ki Osmanlı'yı? Hakaretmiş, adamlar padişahı insan olarak gösterip Osmanlı'nın her yaptığının o kadar da muhteşem olmadığını söyledi, osmanlıcılık yapmadı diye hakaret.

Açın tarih öğrenin boş konuşacağınıza.

1|0
    0|1
  • İzlemeyerek kaldırılması için bana düşenı yapıyorum herkes kendi üstüne düşeni yapsa kaldırılır zaten

0|1
    0|0
  • hiç izlemedim bile bir bölümüne bakmadım ilk bölüm yayınlanmadan kaldırılmalıydı

0|1
    0|0
  • Bizim ulkemiz kadar uclarda yasayan insanlar var mi baska yerde bilmiyorum bir tarag koru korune osmanli der ote taraf koru korune inkilaplar Mustafa Kemal Ataturk der osmanlininda ataturkunde yaptigi cok dogrular vardir ancak elbette yanlislarda vardir millet birbirine sallamaktan vazgecmeli artik

0|0
    0|0
  • İzlenme olmasa kaldırırlar zaten. İzleniyor demekki

0|0
    0|0
  • Kaldirmazlar ataturk diktatör deilmiydi osmanlıya gelirsek daha önce muhteşem yüzyılda osmanlıyı yeriyordu ama hiçte kaldirilmadi

0|0
    1|3
  • nahhhhhhhh 1. olduk gene akıllanın artık inadına izlenecek inadına izliyeceğiz muhteşem yüzyılın seyirci kitlesi 200 milyon peh gücünüz yetmez kaldırmaya bükemediğiniz bileği öpüceksiniz

0|0
    0|1
    • Bizim Akit Tvyi izlediğimiz gibi yani. Hele 10 kadınlarda keyifle haha

• sizinki anca boş laf inadına izliyeceğiz izlettireceğiz sizde aval aval bakarsınız artık dirilişin kurtlar vadisinin forsu bitecek

Yükleniyor...