Sizce de Russel Crowe bizimkilere figüran muamelesi yaptı mı?

Russell Crowe’un yönetmenliğini ve oyunculuğunu üstlendiği Son Umut (Water Diviner) isimli filmde binbaşı ve çavuş rollerinde küçük repliklerle yer alan Yılmaz Erdoğan ve Cem Yılmaz da istedikleri başarıyı yakalayamadılar. Filmin genel afişinde bile yer almamaları bir yana, Russell Crowe Türk seyircisini sevindirmek adına sadece Türkiye’deki afişlerinde bu iki isme yer verdi.
Sırf yan karakter ve laf olsun diye oynattığı ve hiç umursamadığını söylüyor medya

Misal

Sizce de russel crowe bizimkilere figüran muamelesi yaptı mi ?
Yurt dışı posterini bizimkileri koymaya tenezzül etmemiş

Ama bizim ülkedekilere sırf sevinelim diye

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• yani her ülkeye farklı bir tanıtım resmi normal aslında..
    ve yılmaz erdogan avusturulyadada cok begenilmiş ödül bile aldı

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Bu bir pazarlama stratejisidir ve dünyanın her yanında böyle yapılır.
    Film Avustralya'da ve Türkiye'de belli bir izleyiciye ulaştı. Ayrıca amaç, Hollywood'u sallayacak bir yapım da değildi. Yine Y. Erdoğan ve C. Yılmaz da film açısından ve oyuncu olarak bulunmaları açısından da gayet memnundular.
    Yani, dediğin gibi bir muamele söz konusu değildi...

0|0
    0|0
    • Bizim medyanın abartmasi o zamanlzaten kırk yılda bir bisiy başarmışlar onuda böyle eziyorlar anlayamıyorum
      Tabiki öyle değildi ama sonuçta adam ünlü bir adam ve böyle bisiy yapması onur duyulacak yerde haber sitelerinde eleştirilir yılmaz erdoğan eziklendi muamelesi yapılıyor bilmiyirum..

• Ya ben ilerleme de olduğumuzu düşünüyorum ama halledilmesi gerekirken oyunculuk ve dediğiniz gibi teknikler
      Yani ırk meselesi olduğunu düşünmüyorum açıkçası.

• Öyle ırkla ilgili bir sorun yok bence de, kaliteli her yapım mutlaka sinema dünyasında kendine yer bulacaktır...

• Yılmaz Erdoğan bu filmle ödül aldı diye biliyorum.

0|0
    0|0
    • Bizim medyanın abartmasi o zamanlzaten kırk yılda bir bisiy başarmışlar onuda böyle eziyorlsr

• geçen gün izledim filmi. yaaani işte filmlerden biriydi.

0|0
    0|0
  • E ticari hamle bundan normal ne var. Russel Crow ve Cmylmz, yilmaz erdogan gibi kisileri harmanlayip veriyor ki turkiyede ilgi ceksin.

0|0
    0|0
  • Ezik bir durum bencede oyle.

0|0
    0|0
    • Bizim medyanın abartmasi o zamanlzaten kırk yılda bir bisiy başarmışlar onuda böyle eziyorlsr

• Filmi izlemedim ama merak ettim simdi

0|0
    0|0
  • cem yılmaza evet ama yılmaz erdoğana hayır.

0|1
    0|0
  • herkes işine geldiğini yapar. ne diyeim. :/

0|0
    0|0
  • Adam işi biliyo

0|0
    0|0
  • iyimiş

0|0
    0|0
  • Saçmalık

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ana karakter Avustralya'dan oğlunun cesedi için gelen babaydı zaten onlar daha fazla önplanda olamazdı?

1|0
    0|0
Yükleniyor...