Paris'te olanları duyan var mı?

#PrayforParis 🇫🇷 Allahım sen bizleri koru şu terör aleminden. Dinimizi yanlış şekilde yaşayanlara akıl fikir islah eyle yarabbim. 😔

Paris'te olanları duyan var mı ?

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• terör olayları tabi ki kötü ama bizim ülkemizde onca şehit veriliyor ülke sınırları kapatılmıyor 60 kişi için tüm dünya ayağa kalkıyor neden bu adaletsizlik?

0|0
    0|0
    • Haklısın kardeşim ama bu iş bütün Müslüman alemini kötü bir duruma sokuyor. Yani bu terör işi sadece bizim ülkemizde olan küçük terör değil bu terör dinle alakalı. Bide ben bu konuyu açtım cunki tam Fransa'nın yan komşusuyum Belçika'da yaşayan birisiyim.

• bu yüzden beraber hareket etmeli ve terörü tamamen ortadan kaldırmalıyız ki buna da fazlasıyla gücümüz var ama ABD el altından pkkya silah yardımında bulunduğu sürece bu imkansız.

Erkekler Ne Diyor 9

Kızlar Ne Diyor 4

• fransa tarihinde ilk kez böyle saldırıya ugramış oysaki ortadogu ne zaman huzur içinde uyku uyuyacagız dıyor. onlarda tatsın bu duyguyu ozaman anlarlar katliam nasıl bırsey

0|0
    0|1
  • Nolmuş kız bugün hiç tv izlemedim

0|0
    0|0
    • Terörisler bir konser salonuna baskın yaptılar ve 100 den fazla kişi ölmüş ve hala ölenler var. Ve bu Müslüman terörisler yani ben Avrupa'da yaşadığım icin yine biz muslumanlar dışlanacaz. Allahım bize yardım etsin sabır versin

• Evet duydum babam televizyonda izliyordu da sesleri geliyordu odaya. Bir sürü insan ölmüş

0|0
    0|0
  • etsin etsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...