Burak Özcivitin Yakisikli Olmadigini Dusunen Kiz var mi?

Merak ettim, varmidir? Sonucta herkes begenecek diye birsey yok. Ve guzellik goreceli bir kavram. ?

0|0
14|5

En İyi Kız Görüşü

• Ben varım.

0|0
    0|0
    • Tuhaf degil mi herkesin begendigini begenmemek. ? Neden begenmiyorsun peki. Kim sana gore yakisikli ve o statuye girer?

• :D Teveccühünüz, efeeniim. Gülüşlerinizin hic bitmemesi ve nice en iyi görüşlerde görüşmek dileği ile.. :) :D

Kızlar Ne Diyor 13

• Sakalsiz su anki hali gbi degil su an harika

0|0
    0|0
  • karizmatik yakısıklı degil

0|0
    0|0
  • Bence yakışıklı.

0|0
    0|0
  • yakışıklı bence

0|0
    0|0
  • Karizmatik bence^^

0|0
    0|0
  • Ben beğenmiyorum. Sperm israfı.
    O bıyıklarını da usturayla kazıyan olsa alnından öperim

0|0
    0|0
    • :D uha. Biyik yuzunden mi yani. ? Peki senin begendigin adam nasil, kim?

• Hmm güzel soru. Düşündüm bulamadim. Sarıları tercih ederim genelde.

• Hehh, desene soyle. Sarilar daha hojdur diye. O zaman kivanc?

• Çok yakışıklı😂

0|0
    0|0
  • bende sevmem o adamı

0|0
    0|0
  • hayır yok.

0|0
    0|0
    • Sen kimi begeniyorsun, neden bu adam yakisikli gelmiyor. Nasil olmali yakisikli denince :)

• boy, bakışlar, giyim, giyime çok önem veriyorum ben ya tabii herkesin maddi gücü markalı giyinmeye elvrişli degildir ama ben kendi açımdan söylersem önce ayakkabıya bakarım yani, gülüşler

• Yakışıklı olduğunu düşünüyorum. Bıyık hiç sevmememe rağmen bıyık da yakışıyo adama maşallah.. Sevgilisiyle mutluluklar diliyorum :-)

0|0
    0|0
  • Bıyıkları hoş 😇

0|0
    0|0
  • Ben beğeniyorum 💃💃😍😍

0|0
    0|0
  • Beeeeen.

0|0
    0|0
    • Valaaa deeee

• İgrenc bakiyor ya.😐 evet pusatim😍❤

• Evet, yakisikli cocuk. Pusat aklima geldi bir anda. Guzel de uyuyor cocuga :D

Erkekler Ne Diyor 5

• Brad Pitt'in bile yakışıklı olmadığını düşünen kızlar var? Ama sonuçta adam dünyanın en yakışıklı 5-10 insanından biri. Birkaç mal için adamı harcamasınlar :D

0|0
    0|0
    • Illa ki. Bencede brad pitin abartilacak bir durumu yok. Bana sordular mi veya dunyaya sordular mi bu adam yakisikli mi diye? Yok.
      Birileri seciyor diye dunya yakisiklisi denemez bence. Nice insanlar var yakisikli olan, normal insan bolumunde. Ustelik brad pite her turlu makyajli halini cikartiyorlardir meydana. :)

• sana sormadılarsa büyük ayıp etmişler

• Tamam

• burada burak'i begenmeyecek olan kezyygirl'lar burak'i bes metreden gorseler heyecandan odleri patlar. bak kezyyler nasil egolu egolu konusacak simdi

0|0
    0|0
  • o elemanla fotom var benim ya la. Harbi yakışıklı çocuk gözümle gördüm görmez olaydım :)

0|0
    0|0
  • Adam yakışıklı ama kaşlar ne öyle ya kürdan gibi :DDD

0|0
    0|0
  • Onu boswerde sen taylor swift i cirkin buluyor musun :D

0|0
    0|0
    • Cok da ahim sahim dikkatimi ceken bir seyi yokmus. Bazi fotograflarda hos sadece.

• Boyla mi oluyor bu isler kardesim? :D
      Demekki sen her uzunu guzel goruyorsun, ve es olarak secer misin direk?

• Secerim :P

Yükleniyor...