Yarın STV'ler karartılıyor. Ne diyorsunuz?

Yarın STV'ler karartılıyor. Ne diyorsunuz?
Ne düşünüyorsunuz?
Gerekli mi?
Aşırı mi?
Saçma mi?

bırak adamlar aksama kadar ne anlatirsa anlatsinlar diyorum ben. Her dedikleri yalan fatzetsek bile seçim sonuçlarına etkileri yüzde 1 olan bir kanalın kapatilmasi bence çok acizce...

0|0
3|10

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Bugün Cemaat medyası kapatılıyor, yarın diğer muhalif medyalar susturulacak. Düşünce ve ifade özgürlüğü yok artık bu ülkede. Hükümet yalakası olmayan medya bırakmayacaklar peki sonra ne olacak?
    İktidar partisinin yaptığı hukuksuzlukları bize kim anlatacak?
    Fermuarınızın açık kaldığını söyleyen birisine teşekkür edersiniz. Ama gel görki ülkemizde bunu söylerseniz ölüme mahkumsunuz.
    Unutmayın. En az bir yazarı ceza evinde olmayan hiçbir muhalif gazete yok.

0|2
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Yumurcaka dokunmasinlar

0|1
    0|0
  • iyi oldu..

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• T. C. Anayasası Md. 28. Devletin iç ve dış güvenliğini, ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü tehdit eden veya suç işlemeye ya da ayaklanma veya isyana teşvik eder nitelikte olan veya Devlete ait gizli bilgilere ilişkin bulunan her türlü haber veya yazıyı, yazanlar veya bastıranlar veya aynı amaçla, basanlar, başkasına verenler, bu suçlara ait kanun hükümleri uyarınca sorumlu olurlar. www.google.com.tr/search

0|3
    0|0
    • Önce bu konuda mahkeme kararı gerekmiyor mu? İlgili mahkeme kararının da linkini verir misiniz?

• Eyvallah. Memleketin tüm ferdleri için hayırlı olan olsun.

• Hayırlısı olsun, aynen

• Cemaatçi değilim yanlış anlaşılmasın ama buda kabül edilir bir durum değil açık ve net deniyor ki benden olmayanı barındırmam haber yapamazsın edemezsin hiç bir şekilde
    yani stv yi izleyen sık sık takip eden biri değilim ama yılların stvsi işte yani tamam O değilde Yumurcak tvde mi terörü övüyor pepe de mi terörist çok traji komik bir ironi açık ve net basına yapılan bu karaltmayı kınıyorum... #stvyeyapılankaraltmakınanmalı

0|1
    0|0
  • Ne kadar özgürüz dimi :))

0|2
    0|1
  • Kanal kapatmayla, gazeteye el koymayla, Gazeteci hapse atmakla ülkemizin itibarının artacağını hiç sanmıyorum. Bu uygulamada acizliktir.

0|2
    0|1
  • Temelli yok edilmeli bunlar.

1|2
    2|3
    • Bu şekilde davranılarak akpnin kendi kuyusunu kazdigini dusunmuyor musun? Peki bu şekilde kökleri kazinabilir mi sence?

• Hayır bunlar suç duyurusu hükmünde olabilir. Sakıncalı.

• Suç duyurusu mahkeme açmak ve sonuca bağlamak içindir. Ceza vermek için değil. Haksiz miyim?

• Ben birbirlerine düştükleri için mutluyum şahsen :D Cemaatçileri sevmem zaten kapatsın padişahımız

0|2
    0|1
    • Bunun ötesinde devletin düştüğü hal ve hukuksuzluk tedirgin etmiyor mu?

• herife muhalif kim varsa susturuyor. muhalif kim varsa terörist olarak ilan ediliyor hani adalet? haa fetodur ayrı. Ama ya diğerleri? ameke böyle zihniyetin!!!

0|1
    0|1
    • Diğerlerine ben ses cikarmazsam, sen benim için ses cikarmazan adalet uğramaz bizim illere. Hepimizin birbirimize gıcık olduğumuz noktalar olabilir. Hepimiz birbirimize oh olsun dedikce kimse bize hukuk getirmez. Feto denilen terörist bile olsa mucadelen hukuka uygun olmalidir. Adama teroristle terörist olma demek gerekir, koca devletsin. Yüzde 50 almış bir hükümetsin; bırak ergence tavirlari.
      Feto hak ediyor diyelim. Bop esbaskanligini kabul edip Amerika, İsrail ve İngiltere nin taseronu olmuş birinden mi medet umucaz. Boyle keyfi yönetilen bir devlet zoruma gidiyor.

• İşte bunu diyorum. ben mesela parti tutmuyorum, ama chp mhp ya da hangisi olursa olsun eğer haklıysa savunurum, haksızsa da yerin dibine sokarım.

• Eyvallah.

• kapatılsın ya paralelci terör örgütünün kanalı

0|3
    0|1
    • Allah tüm teröristlerin ve paralellerin belasını versin. Amin.

• sırada doğan medya

0|3
    0|1
Yükleniyor...