Belgesel izler misiniz?

Tv'de denk geldiğimde izlerim. Özellikle o av ile avcı arasındaki koşu ve çekişme, hayatta kalmanın zorluğunu yansıtıyor.

Belki acımasız gelebilir ama, hayat bir döngü ve her alanda bu zorluk var.
Yaşamak için savaşmak gerek.

Belgesel izler misiniz?

Belgeselde en çok hangi hayvanları izlemekten keyif alırsınız?

Özellikle takip ettiğiniz belgesel kanalı veya programı var mı?

0|0
47|46

En İyi Kız Görüşü

• Entel gorunmek icin izlerim demek istesem de izlemiyorum yalan yok. Ama deniz alti belgeselleri ilgimi cekiyor. Bikac kez denk gelmistim asik olunasi bir goruntu ya..

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Genellikle izlerken uyuya kalirim zaten.. gercekten dogayi takip etmek onu yasamak huzur veriyor sadece timsahlar ve aslanlar yavrulara saldirinca asabim bozuluyor.. Bide tanidik geliyorsunuz beni taniyor olabilirmisiniz!

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 46

• doğa belgesellerinden ziyade teknik, tarih ve uzay belgesellerini severim
    örneğin;
    cosmos
    bilim ve teknoloji kuşağı
    planet earth
    naziler

2|1
    0|0
  • Izleriz denk geldikçe

0|1
    0|0
  • Acımasız geliyor ya ben bakamıyorum 🙈

0|1
    0|0
  • Böyle belgeselleri izleyemiyorum her ne kadar doğanın kanunu bu olsa bile. National geographic bilimsel belgesellerini seviyorum pcden izlerim ara sıra

0|1
    0|0
  • Vahşi yaşam belgesellerini izlemeyi daha çok seviyorum tek türe odaklı olmasındansa... Ama tek tür olarak isterseniz pandaların yeri tabi ki ayrı ^^ TRT Belgesel'i hem kültürel belgeseller hem de hayvan belgeselleri konusunda beğeniyorum, İnsan Doğaya Karşı da belgesel türünde başka bir yapım. Onu da severim :)

0|1
    0|0
  • N24 tarihi belgeseller
    N-tv
    DmaxA

0|1
    0|0
  • Hayvanlarla , doğayla ilgili belgeselleri açıp izlemem, ancak denk gelirse izlerim
    Onun dışında belgesel izlemeye bayılıyorum.
    Tarihi anlatan, uzayı anlatan, FBI'nın yaptığı kriminal dedektifler belgesellerini, ünlü ve topluma mâl olmuş kişilerin hayatlarını, siyasi konuları ele alan belgeselleri, insan psikolojisinin derinlerine inerek yamyamları , seri katilleri vs. anlatan, esrarengiz ve mistik belgeselleri çokça izlerim

0|1
    0|0
  • Hayvan belgeseli izlemem

0|1
    0|0
  • Ailecek izleriZ :)

0|1
    0|0
  • ben balıkları bide çitaları seviyorum ne güzel koşuyor o hayvanlar... national geographic iyide bazen saçma sapan şeyler veriyor bayıyor beni trt belgesele kadar geniş bir yelpaze var

0|1
    0|0
  • Aslan kaplan ve o tür kedileri

National geographic

0|1
    0|0
  • Dünyayi geziyorum programı güzeldir :D

0|1
    0|0
  • Hayvan belgeselleri de güzel ama ben dahancok uzay-zaman belgeselleri seviyorum

0|1
    0|0
  • İzlerim, özellikle sürüngenleri çok seviyorum.

0|1
    0|0
  • Evet çok severm

0|1
    0|0
  • bir ara indirip izliyordum. . ama simdilerde senin gibi denk gelirse

0|1
    0|0
  • ülkelerin tanıtıldığı ya da tarihi belgeselleri daha çok seviyorum.http://www.sadecebelgesel.com/

0|1
    0|0
  • Denk gelirse izliyorum

0|1
    0|0
  • Şempanze belgeselleri izleyip, arkadaşlarıma benzetip, fotoğraf çekip ve ss alıp dalgamı geçmeyi severim..

0|1
    0|0
  • sevmem de izlemem de.

0|1
    0|0
  • her sabah kahvaltida ya trtbelgesel ya da trt hd acik oluyo ikisinde de cok farkli konularda belgeseller var :) ben en cok turk komandolarinin egitim belgesellerini ve duzentemizlik hastalarinin konu edildigi belgeselleri seviyorum :)

0|1
    0|0
  • çok izlerim. youtube'dan how it's made serisini takip ediyorum.

0|1
    0|0
  • Belgesel izlerim ve en çok yılan ları izlemeyi bir de balıkları ve dijiturk uydusun da birsürü var belgesel kalanı. Birde herkez hayat da kalmak için yaşar ve öldürür doğal kanun ne demiş ler doğa selfi çekmez çünkü içindedirler

0|1
    0|0
  • doğa ve hayvan belgesellerini çok seviyorum. uzayla evrenle ilgili belgeselleri de hiç kaçırmam. trt nin world travel channel ın ve national geographic in belgesellerini takip ediyorum genelde.

0|1
    0|0
  • izlemem çünkü niye izliyim :d

0|1
    0|0
  • Evet izlerim. NTV dekileri genelde

0|1
    0|0
  • TV de izlediğim tek şey belgesel. En çok yılan ve balık belgesellerini izlerim. Bazen de tarihi :/

0|1
    0|0
  • Çok severim en çok vahşi doğa da yaşam belgeselini izliyorum

0|1
    0|0
  • Belgesel severim ama hayvancıkların birbirlerini yediklerini görmeye dayanamıyorum :((

0|1
    0|0
  • Liderlerin belgeselini izlerim youtube dan

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    16

Erkekler Ne Diyor 45

• Dizi izlemediğim ve haber kanallarından içim karardığı için sürekli belgesel programları izliyorum.

Takip ettiğim kanallar;
    TRT HD, TRT Belgesel, Animal Box TV, Yaban TV, kısmen de Makine TV.

Kaçırmadığım programlar;
    İnsan Doğaya Karşı (Hem izliyorum, hem de nerdeyse yemediği hiç bir şey kalmayan midesiz herif Bear'dan nefret ediyorum)
    Çifte Kurtuluş, Kılavuz, Süper İnsanlar, Anadolu'nun Mirası, Bi' İhtimal, Ekmek Parası Tekno HD, Yüzde Yüz Oto ve hayvanlar alemi ile ilgili diğer programlar.

Belli bir takip ettiğim hayvan yok. Ancak geçen gün Iğdır-Aras Nehri kenarında Akbaba yakalayıp, kuşun uçuş bilgilerini öğrenmek için üzerine GPRS cihazı yerleştirmişlerdi.
    Aynı yöntemle önceden elde edilen verilerde Akbaba'nın 11 ay içinde 51.000 Km. yol katettiği ölçülmüş. Dünyanın çevresinden daha fazla.

Hayvanların bilmediğimiz özelliklerini anlatan, ispatlayan bu tür belgeselleri keyifle izliyorum.

0|1
    0|0
  • Vahsı yasam , uzayla ilgili , onemli sahislarn hayatlatini ve bilimsel sayilabilecek turde belgeselleri izlerim. Oyle denk geldikce degil , internetten indirir oyle izlerim.

0|1
    0|0
  • bazen denk geldikce bende bakiyorum evet guzel oluyor hayvanlarin alemini izlemek insanlarin hallerinu anlatiyor iste

0|1
    0|0
  • Denk geldikçe izlerim, kanallar aklımda yok ama bir ara toplamıştım bütün belgesel kanallarını. Göç belgeselleri hoşuma gidiyor.

0|1
    0|0
  • Fırsat buldukça izlerim

0|1
    0|0
  • Kutup ayularunu izliyorum😍
    Kanal ismi etmicem, başkası da izler. 😳

0|1
    0|0
  • İzleyecek hiçbir şey bulamazsam aklıma gelir sadece.

0|1
    0|0
  • Doğu'dan Batı'ya Akan Nehir müthiş.
    Lock'n Load da müthiş. Silahları anlatıyor. Ama biraz eğlence de var.
    Küçükken de Jacques Cousteau'nun Maceraları'nı takip ederdim ve sürekli ya National Geographic ya History Channel ya da Discovery Channel açık olurdu. :-)

0|1
    0|0
  • dns değiştirip izliyoruz

1|1
    0|0
  • Tarih belgesellerinide çok severek izliyorum.
    YouTube'da abone olduğum bir kanal;
    www.youtube.com/channel/UC-5c5XkPMZQUZElGdE0elyQ

0|1
    0|0
  • Eskiden izlerdim artik hic izlemiyorum.

0|1
    0|0
  • Vucudunda saldiriya karsilik kimyasal sivilar, kaynar derecede sivi fiskirtan boceklerin belgeselini izlemistim en son. Hipnoz etkisi ile..

0|1
    0|0
  • İlgimi en çok çekenler; tarihi belgeseller, dünya savaşları ve son zamanlarda gerçek hayatta yaşanmış, cinayet çözümlerinin anlatıldığı belgeseller...
    TLC kanalı galiba bu yayın döneminde bu tip belgesellere sıklıkla yer verecek...

0|1
    0|0
  • TRT HD ve TRT BELGESEL'deki dual survivor ve insan doğaya karşıyı kaçırmamaya çalışıyorum bayılıyorum.

0|1
    0|0
  • belgesellerin büyük çoğunluğunu yayına hazır hale biz getirdik:))
    o ekibin içinde bende vardım:))
    görüntü ses ve efektler ayrı ayrı gelir korsan kopya çalma vs olmasın diye...

0|1
    0|0
  • Eskiden sürekli araştırır neredeyse günümün yarısını belgesel izleyerek geçirirdim çünkü onu izlerkenki o duygu ve düşünceler çok güzel geliyor ama şimdi denk gelirse izlerim gelmezsede hiç açıp izlicem falan demem :)

0|1
    0|0
  • aslan kaplan belgeseli dışında her belgeselden keyif alırın gerek doğa gerek halı belgeseli amma ve lakin aslan görmekten bıktim neden inatla bu kadar aslan belgeseli yapiliyor anlamak güç

0|1
    0|0
  • Rastlarsam izliyorum

0|1
    0|0
  • denk geldiğim zaman bakarım

0|1
    0|0
  • İşimi bırakırım tv de belgesel olunca :D genelde çok sık görmediğimiz hayvanları ve sıkı çekişmeleri severim. yani av gerçekten mücadele verecek mesela bufalo vs aslan, örümcek vs akrep gibi ya da avcı çok üstün yetenekler filan sergileyecek

0|1
    0|0
  • Evet, genellikle dünya savaşı belgeselleri ilgimi çekiyor.

0|1
    0|0
  • Şu sürülerin hareketlerini falan seviyorum göç olayı yani

0|1
    0|0
  • daha cok nasıl yapılır biliyomusunuz tarzı şeyleri izliyorum ben

0|1
    0|0
  • National Geographic üyesiyim

0|1
    0|0
  • Kanka bunlar değilde ben en çok böcek örümcek belgeseli izlemeyi seviyorum ;)

0|1
    0|0
  • ben üzülürüm ya bakamam :s

0|0
    0|0
  • Özellikle Doğa belgeselleri izlerim.

0|1
    0|0
  • Arada izlerim

0|1
    0|0
  • denk gelirsem izlerim dabisi severim :D