Gunesin kizlari Selini nasil buluyorsunuz?

Gunesin kizlarindaki Selini (Hamde Erceli) nasil buluyorsunuz? Bence hatun cok guzel ya, hersey var yeminle.. sizin dusunceleriniz?

0|0
10|3

En İyi Erkek Görüşü

• biraz kilo fazlası var

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 2

• Oo çok güzel birisi ses tonu falan benim acayip hoşuma gidiyor. 😄

0|0
    0|0
    • aynen ya cok tatli bence hele o gozleriii bayiliyorum

• hiç sorma ışıl ışıl neşe saçıyor etrafa diziyi izleme sebebim de denilebilir :D

• hatun dediğin budur :) bu hatunsa diğerleri nedir sormadan edemiyorum :)

0|0
    0|0
    • haha, valla bende bunu kendime soruyorum ona bakarken allah hersey vermis masallah, bazi insanlar kiskancliktan cildiriyor

• Maşallah :) nazarım değecek haklısın...

Kızlar Ne Diyor 9

• Guzel kiz

0|0
    0|0
  • Diziyi onun icin izliyorum :)

0|0
    0|0
  • Çok şirin :)

0|0
    0|0
  • Seksi bulmuyorum ama çok tatlı ve güzel buluyorum zaten seksilik ve tatlılık bir arada olamiyor

0|0
    0|0
    • evt! bencede ama tabi dizide abartili makyaj ve olgun elbiseler giydirmedikleri icin seksi degil evt

• Bilmiyorum ama ikisi bir olamaz zaten spatiklik yakisiyorr

• Gozel

0|0
    0|0
  • Makyajsiz bir boka benzemiyor

0|0
    0|0
  • hiç güzel değil ayrıca sinir bozucu. özellikle oyunculuğunu kötü buluyorum çok amatörce.

0|0
    0|0
    • Kiskanma ya! bu kadar insan arasinda sadece sen kotu buldun neden acaba valla guzel cokta iyi oynuyor bence hic amator degil

• Sen kime kezban diiyorsun ya! agziini topla yoksa seni rencide ederim anladin mi! insanlar hakkinda bu kadar cirkin konusmayin allah bilir millet sana ne diyor kesin kezban olan sensin! ben guzel buluyorum bence hicbir kusuruda yok hersey cok iyi fizik desen guzellik desen bu arada herkes makyajssiz guzel degildir buda bende saana bir yavsiye

• saygılı konuş sen önce. soru soruyorsan olumsuz cevaba da hazırlıklı olmalısın. kaldıramayacaksan da sorma allah allah. benim düşüncem bu istediğimi söylerim. ayrıca tavrından ötürü de sorunu sikayet ediyorum!

• tam kızın ins profile baktım ve bu sorunu gördüm :D fazla güzel

0|0
    0|0
  • bence hafiften kilollu öyle çok bir güzelliğide yok yani

0|0
    0|0
Yükleniyor...