Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisini sevdiniz mi?

Muhteşem Yüzyıl Kösem Bugün Başladı izlediniz mi? Nasıldı? Ben şahsen beğendim. Sevdiğim oyuncular oynuyor bakalım neler olacak?

0|0
11|35

En İyi Erkek Görüşü

• Elalem kendi atalarını kahraman yapar. Bizimkiler kendi atalarını basite alır. Yerin dibine sokmaya çalışır. İzlemedim izlemiyorum izlemeyeceğim.

2|1
    1|0

En İyi Kız Görüşü

• İzlemedim. İzlemeyeceğim de. Türkiyede ne kadar oyuncu varsa dizide oynuyor mübarek. Ancak birbirleriyle yatıp kalkıyorlar.

1|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 34

• İzlemem. Umarım en kısa zamanda kalkar yayından

2|0
    1|0
  • hülya avşar varmış ben izlemem

1|0
    0|0
  • eger dızı suresı en fazla 1 saat olsaydı yabancı dızılerde kı gıbı ızlerdım :)

1|0
    0|0
  • Mahpeyker Kösem Sultan dönemi çok kanlıydı
    bakalım onu ne kadar yansıtacaklar..
    ölene kadar dört padişah görmüş ve devleti yönetmiş birisi en sonunda gelini tarafından öldürüldü.

0|0
    0|0
  • rezillik kepazelik diz boyu izlemem izlettirmem

1|0
    0|0
  • rezalet

1|0
    1|0
  • izlemiyorum bile = )

0|0
    0|0
  • "Ler" cümlesini kurmadan yazın be kızlar ucu bana da dokunyyo

1|0
    0|0
  • Hayir izlemedim

0|0
    0|0
  • tv izlemiyorum ama hülya avşarım adım attığı yer cenabet olurr o dizi tutmaz

1|0
    0|0
  • Henüz izlemedim :) ama gözlerine bayıldım : )

0|0
    0|0
  • izlemedim izlemeyeceğim de nerede vatan haini yandaşı var dizide oynuyor a. q hainleri..

1|0
    1|0
  • Muhteşem Rezalet diyelim biz ona atalarını kötü göstermek ve onları insanlarımızı ve kendi Eczacı olduğu halde diğer dış ülkeleri tarih böyle olmadığı halde böyleydi diyerek Vs yutturarak insanların Ecdadının düşman olmayın sağlıyorlAr zaten okuyup Bilinçli olmayan bir toplumuz ve tarihi dizilerden öğrenen insanlarımız var maalesef aklı zayıf olan insanlarda bu ne kalnıyor Ecdadınadüşman oluyor Ama bu dünyanın öteki tarafı var hesabını veremezler Allah azaplarını arttır inşallah

0|0
    0|0
  • Kötü

0|0
    0|0
  • Hayir

0|0
    0|0
  • İzlemedim ki

0|0
    0|0
  • İzlemedim, izlesem de sevmem.

0|0
    0|0
  • hapçıdan hupçudan pavyoncudan tarihmi öğrenilir

0|0
    0|0
  • İzlemedim izlemem de

0|0
    0|0
  • Sevmedim.

0|0
    0|0
  • sevmedim.)

0|0
    0|0
  • Hiç izlemedim ki

0|0
    0|0
  • çok bayıldım hiç sorma muhteşem yüzyıl bitti diye 1 hafta evde oturup ağlamıştım

0|0
    0|0
  • hiç izlemedim bugüne kadar. asla da izlemem

0|0
    0|0
  • Kimin için yapıldığı beelli değil mi :)

0|0
    0|0
  • Nnope

0|0
    0|0
  • İzlemedim ama geniş bir oyuncu kadrosu var

0|0
    0|0
  • iğrenç ötesi

0|0
    0|0
  • baydı beni ya

0|0
    0|0
  • osmanlıyı kötülüyor !!!

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 10

• Berbat bence Ekin Koç'u severim ama bu rolü yapamıyorum yakışmamış. ona daha çok eğlenceli roller lazım.

0|0
    0|0
  • tv izlemiyorum pek ne dizi ne başka bişe

1|0
    0|0
  • izledim... perşembe gecesi için daha iyisi yok

0|0
    0|0
  • hayır irrite olsum

1|0
    0|0
  • Doğru düzgün bakamadım ama bende mutşem yüzyıl ın ilk bölümünü izlediğimdeki etkiyi uyandırmadı

0|0
    0|0
  • Tarihi boyle anlatanlarin mezarlarinda nasil olacaklaini cok merak ediyorum

0|0
    0|0
  • Izlemedm.

0|0
    0|0
  • ilk bölümü fena değil izlenir gibi

0|0
    0|0
  • sevdim ama kösemin beren olacağı gerçeği beni itiyor diziden. tamam kadın güzel hoşta çok soğuk bir duruşu var. diziler birbirine benziyor m. yüzyıl ile haliyle aklımızda hürremin sıcaklığı kalmış..

0|0
    0|0
  • Bence çok sacmaydı resmen tarihimizi lekelemeye çalışyiyolar zaten safiye sultan diye oynattiklari kadinin ne oldugunu ve ne tur filimlerde oynadiğini biliyoruz tek amaçlarii tarihimizin o temiz algısini kirletmek zaten hersey apaçık ortada.

1|0
    1|1
Yükleniyor...