Muhteşem Yüzyıl Kösem 'de #EkinKoç rolüne yakışmış mı sizce?

Dizi Hülya Avşar, Beren Saat'le adından söz ettirecek derken, dizinin 1. Ahmed'i Ekin Koç bence role şahane olmuş. En çok o konuşulacak gibi :)
Muhteşem Yüzyıl Kösem başladı! Başrol oyuncusu #EkinKoç role yakışmış mı sizce?
Siz beğendiniz mi ya da yerinde kim olsa iyiydi?

0|0
36|18

En İyi Erkek Görüşü

• 1. Ahmet tahta 13 yasinda cikmis ama daha co uk yasta karakterleri yatakta falan gostermek bizim ulkede infial yaratacagindan 23 yasinda adama vermisler rolu.

Oyunculugunu ben begendim, Ahmet'in travmatik cocuklugunun kendisindeki etkisi, toylugun verdigi iyi niyeti, urkekligi ve tecrube fukaraligi i iyi yansitmis.

Safiye Sultan kucuk sehzadeye 'Abi degil hunkarim' dediginde yuzunun ferinin gitmesi falan iyiydi.

O rum kiz da kalsin Beren Saat'i falan karistirmasinlar. Kadin su halinde bile Beren'den daha kabul edilebilir.

1|0
    1|0

En İyi Kız Görüşü

• Ekin koçun yerine bende başkası olsaydı diye düşündüm ama çok iyiydi bence.
    Hem Ahmed henüz 13 yaşında tahta çıkmış yani öyle sakallı bıyıklı yapılı birini koyamazlardı heralde.
    Dizide tek sevmediğim hülya avşardı. Konuşmasını becerememiş bence. itici geldi..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• İzlemiyorum bile = )

3|1
    1|0
  • bence dizi olmamış ya
    birşeyler eksik gibi.
    biraz oturaklı oyuncular lazımdı hepsi genc olunca tuhaf olmuş

3|0
    1|0
  • Yakışmamış bence

2|1
    1|0
  • Yakışmamış bence..

2|1
    1|0
  • Muhteşem Süleyman bitti şimdi sıra Ahmed'in harem maceralarında. :D Tarihi çarpıtarak yansıtıyorlar.

3|2
    0|0
    • Bunlar abazalarin ataları dışardan sarayı izler hayal kurarlarmis :D

• Adamin hicbir seferini atlamadilar. Her seferi dizide islendi ne sacmaliyorsun?

Ayrica saltanatinin 30 yili sarayda gecti kendisinin.

Tarihten anladiginiz yok.

• Tamam görüşümden uzaklaş şimdi. @Ragnar_Lodbrok

• Hiç padişah havası yok oyuncuda emanet gibi duruyor olmamış bence.

3|2
    0|2
    • l*n Ahmet tahta bacak kadar cocukken cikmis bir padisah? Padisah denince davudi sesli karizma biri mi canlaniyor gozunuzde?

Nasil olmasi gerekiyorsa oyle adam rolde. O hot dedi mi herkese dilini yhtturan Suleyman'li devir degil dizideki. Padisahlari olumle tehit eden yenicerilerin, padisahin odasinda vezir parcalayip padisah katleden askerin devrinin baslangici.

• Otesi var. Cunku sacmaliyorsun.

• Sonradan oturturlar mı diziyi bilmem ama şu an bir öncekinin gölgesinde.. Bu kadroyla önüne de biraz zor geçerler..

0|0
    0|0
  • çok tipsiz bence

1|0
    1|0
  • Ben izlemedim diziyi. Bana göre Ekin böyle bir dizide oynayabilecek seviyede biri değildi. Ama büyük ihtimalle kendini geliştirmiştir ve rolünü en iyi şekilde oynamıştır. Çünkü bu role yakışmasaydı bu dizide oynamazdı. Oyuncu seçimlerinde çok titiz davrandılar. Yüzlerce kişi arasından Ekin seçildi.

0|0
    0|0
  • ilk bölümünde çocuk gibiydi padişah gibi değildi ama koskoca 1. Ahmet'i canlandırıyor ilerleyen zamanlarda daha iyi olur eminim

0|0
    0|0
  • Oha o 13 yasindaysa ben 5 felanim herhalde fsgsgs

0|0
    0|0
  • Şimdi bu adam 13 yaşında mı oluyor. Ahhaha lise dizilerimizden bile fail olmuş.

0|0
    0|0
  • böyle padişahmı olur la beni koysalarmş sakallı bıyıklı daha iyi giderdim :D

0|0
    1|1
  • Izlemedim

0|0
    0|0
  • kötü olan durum ahmed ölünce kösem kalacak ahmed biraz sonra ölünce ekinkoçta gidecek :(

0|0
    0|0
  • Bu dizi tamamen yayından kaldırılmalı ve senaristleri derhal yargılanmalı

0|0
    0|0
  • Bence yakismamis

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 35

• Sütoğlan gibi duruyor. Daha sert ve kemikli yüz hatlarına sahip bir cast oyuncusu bulsalardı da Ekin Koç'a rol vermeselerdi.

1|0
    0|0
  • Çocuk tıfıl mıfıl ama gayet iyi görünüyor, ben beğendim şahsen.

1|1
    0|0
  • Evet yakısmıs

1|0
    0|0
  • Beren saat bu anastasianin buyumus hali olacak. Ama ben ekin kocu yakistiramadim kim oldugunu bile bilmiyorum. Baska bir oyuncu olabilirdi.

1|0
    0|0
  • Ben izlemedim bile.
    Teröristleri destekleyen insanlar bir gram umrumda değil.

1|0
    1|0
  • Ne kadar fuzuli bir dizi. İzlemedim :S

1|1
    0|0
  • Olmamış bence. Şimdiki kızla yakışıyorlar tamam ama Beren saate olmaz o çocuk^^

1|0
    0|0
  • Yakışmış iyi bir oyuncu.

1|0
    0|0
  • 30 yasindaki adamin 13 yasindaki cocugu canlandirmasi ilk bolumde sahane olmus !

1|0
    0|0
  • Cok da söz ettirecek gibi durmuyo

1|0
    0|0
  • Hayır, çünkü çocuğun saçı ölümüne fon çekilmiş olduğu belli. Böyle filmlerde doğallık daha yaratıcı olurdu 15 dk izledim sonra başka kanala geçtim.

0|0
    0|0
  • Begenmedim

1|0
    0|0
  • Dizide seksi çocuklar var :D

0|0
    0|0
  • Ne muhteşem yüzyılmış arkadaş :D siteyi ele geçirmiş :)

0|0
    0|0
  • Beren Saat niye yok dizide 😒

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Yakışmış fakat bir Halit Ergenç kadar değil tabikii

1|0
    0|0
  • Ben cok yakistirdim, keskin ifadeli bir surat yapisi var hoş çocuk Allah icin :)

0|0
    0|0
  • Yakıßmış bence

0|0
    0|0
  • Tabi ki beğendim adam süper ya ♥

0|0
    0|0
  • Olmuş bencede

0|0
    0|0
  • Bu kimki gı

0|0
    0|0
  • Gayet iyi olmus bence

0|0
    0|0
  • Cok sacma bir film kimse rolune uymamis

0|0
    0|0
  • Kızı beğendim güzelde şu erkek itici

0|0
    0|0
  • Ekin olmuşta diziye beren saat geldiğinde büyük kalacak gibi Ekin'e.

0|0
    0|0
  • Pek fazla izlemedim

0|0
    0|0
  • ben olsaydım iyidi dicemde :D saçma olucak aS:Dsa:D

0|0
    0|0
  • beren saatin dizisini izlemem

0|0
    0|0
  • olmamış dizi hiç olmamış