Korelileri seven kızlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Korelileri seven kızlar hakkında ne düşünüyorsunuz?
Lütfen insanların düşüncelerine saygı duyarak yorum yazın aşağılayıcı yorumlar yapmayın

0|0
1621

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 20

Kızlar Ne Diyor 15

• Arkadaşım Kore hayranıydı. Birkaç Kore dizisini izleme fırsatı bulduğumda 10 kilo verip anoreksiya olmak ve onlar gibi gözükmek hoş gelmişti, ta ki anoreksik bir arkadaşı görene kadar. Erkekleri de fazlasıyla bebeksi, hoş hatlara sahip olanlar var elbette.
    Genel olarak sevimli bir millet, dilleri inanılmaz hoş. Aniyo derken sonu uzatınca inanılmaz şeker geliyor kulağa. 😄 (Dizilerde öyle yapıyorlardı, yanlış anımsıyor olabilirim kelimeyi. 😄)

0|0
    0|0
  • Korelileri seven kizlar.

0|0
    0|0
  • Anlayamıyorum onları, bir de " koreye gidip xxx'i görücem ona sarılıcam en büyük hayalım" falan diyen kızlara gülüyorum :D

0|0
    0|0
    • yok ben öyle değilim yani seviyorum dizilerini izliyorum şarkılarını dinliyorum öyle ona sarılcam en büyük hayalim falan diye ortada mal mal gezmiyorum :D :D :D

• O zaman dozunda :D Türkiyeyi yerden yere vurup koreyi yücelten mallar da var bir de :D

• Yok ya öyle değilim Türkiye herşeyden önce gelir

• Kuzenim cok sever

0|0
    0|0
  • Olabilir , kimsede karışamaz.

0|0
    0|0
  • Sadece Koreliler değil Uzak Doğu'nun insanlarını beğeniyorum. Taylandlılar Tayvanlılar olsun. Aşırı bir hayranlığım yok ama. Hiçbir milleti kendi milletimden üstün tutmam. :)

0|0
    0|0
  • Soo aşkım <3

0|0
    0|0
  • Bence gereksiz saçma

0|0
    0|0
  • tatlılar ama ne biliyim pek sevmiyorum korelileri :/

0|0
    0|0
  • bence iyiyiz :)

0|0
    0|0
  • Ergenlik döneminde normal ama fazla kapilma

0|0
    0|0
  • zevkeler ve renkler tartışılmaz ama Türk erkeği dururken koreli sevmek çok mantıksız

0|0
    0|0
  • çok seviyoruum korelileri :)

0|0
    0|0
  • Bayılıyorum 😄 bende severim 😄😄

0|0
    0|0
  • Koreliler iyidir iyi. Onları seven kizlar da iyidir. (Kendisi de seviyor) :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...