Kösem Sultan dizisi tutar mı sizce?

Kösem Sultan dizisi tutar mı sizce?
Bu dizi tutar mı sizce yoksa tepkiler dikkate alınıp reyting kaygısıyla kaldırılır mi? Bir çok sosyal paylaşım sitelerinde eleştiriliyor tepkiler paylaşılıyor. Siz ne düşünüyorsunuz?

Güncellemeler:
Vatanını ve tarihini seven insanlar için konuşuyorum. İzlemeyin İzlettirmeyin Arkadaşlar
!

0|0
6|20

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• İnsallah tutmaz

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• inşallah tutmaz

1|0
    0|0
  • İzlemeyin kardeşim şunları beyninizi samanla dolduruyorlar izlemeyin !

2|0
    0|0
  • Cıvıttılar ya

2|0
    0|0
  • hülya ve beren olmamalıydı bu dizide sırf onlar olduğu için izlemiyorum...

2|0
    0|0
  • umarım tutmaz hele bide şu terörist hdpli beren oynuyosa hiç tutmasın.

1|0
    0|0
  • Tutar. Muhteşem yüz yılıda şikate etmişlerdi sorsan herkes yalan yanlış diyordu ama reytingde tavan yapıyordu..

0|0
    0|0
  • Hulya absar dayanamayip sarayda tecavuz ya da maturbasyon sahnesi ceker mesele padihas seferde hemen ceker birsahne hatta seferde olan padisahin esiyle sultanlar gibi yasayan saray ascisi

1|0
    0|0
  • pehh

0|0
    0|0
  • Beren saatte oynuyomus

0|0
    0|0
  • bu kadar itici oyuncu kadrosuna rağmen tutar.. bizim seviyor böyle dizileri..

0|0
    0|0
  • kesınlıkle yemez lutfen bu pkk yandaslarınıda ızlemeyın

2|0
    0|0
  • muhteşem sülüman baya çarpıtılarak anlatılmış diyorlar, bilemem bu dizide onun akibetine uğrar mı. D

0|0
    0|0
  • boşversene izleyecek olan Diriliş Ertuğrulu , filinta yı izlesin

1|0
    0|0
  • 1.500.000 tl bütçeye cekılecek bölümleri

0|0
    0|0
  • belki tutar

0|0
    0|0
  • İyiki bir muhteşem yüzyıl tuttu

0|0
    0|0
  • eski diziyi kim izliyorsa bunuda izlemeye devam eder işte fark yapmaz

0|0
    0|0
  • Beren Saat iticisi yerine, şu an oynayan kızda diretirlerse tutar bence.

0|0
    0|0
  • tutar da hülya avşar gibi bir hain neişi var dizede..

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Şaka mı? Yine reyting sonuçlarında birinci gelecek. Hatta Aşk-ı derun'u da geçerse şaşırmam.
    Şuna da adım gibi eminim, o ancak klavyeden vatan kurtaran haspalar yine ağzının suyu aka aka oturup izleyecek. Bu böyle...

0|0
    0|0
    • Muhteşem yüzyılın tek bir bölümünü dahi izlemis değilim ya da Aşk i memnu tarzı dizilerin hayatımda yeri yoktur bikac kaliteli dizi takip ederim o kadar. Hatta bu aralar hiç bir diziyi takip etmiyorum. Toplumumuzun bilinçlenmesi lazım tarihi ya da romanları sadece dizilerden ögrenmemeli. Yalan yanlış hurafelerle gençliğin beynini çok güzel yıkıyorlar. Bunlara artık reyting kazandirilmamali.

• Kusura bakmayın ama, izleyen bunun gerçeği birebir yansıtma iddiasında bir yapım olmadığı uyarısına rağmen böyle zannederek izliyorsa, bu dizinin değil, o kişinin suçu ve cehaletidir.
      Liseyi bitirmiş, kaç yaşına gelmiş insanlar tarihi bilgileri nereden ve nasıl öğreneceğini bilmeli zaten. Diziler eğitici öğretici işlevi olan yapımlar değildir ve hiçbir dizi böyle bir sorumluluğu olduğunu söylemez. Elinin altında her imkan bulunmasına rağmen hiç arama araştırma ve öğrenme gayretinde olmayan insanlar suçu dizilerde arayamaz. Kişisel cehaleti ve tercihleri başka şeylere yıkmayalım.

• kaldırılır diye düşünüyorum muhteşem yüzyıldan sonra tutulmaz, hülya avşarın oyunculuğu berbat bu kadar oturmaz bir kişilik üstüne

1|0
    0|0
  • Izlemem. izlemeyin

0|0
    0|0
  • Muhteşem Yüzyıl tadı yok tutmayabilir bence

0|0
    0|0
  • Beren Saat'in oynadığı her dizi güzel ve başarılı oldu. Bu dizi de o başarıyı yakalayacağını inanıyorum. Şu dikatimi çekti Muhteşem Yüzyılla müzikleri aynı bir tek kadro değişmiş gibi.

0|0
    0|1
Yükleniyor...