Aşklı, meşkli Türk dizilerinden nefret eden var mı?

Gördüğüm an kanal değiştiriyorum artık... 3. kalite senaryo, oyunculuk.. Türk milleti bu kadar mı kalitesiz dedirtiyor insana bunları seyrettikçe.

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Nefret ederim filmdi diziydi dediğin psikoloji içerecek ne öyle canım cicim salak saçma şeylerle doldu taştı kanallar tv izlemez oldum bu yüzden.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• inanılmaz nefret ediyorum zengin erkek salak bir kız bide nesne ismi koy tamamdır nefret ötesiyim tv başına bile geçmiyorum haber olmadıkça

0|1
    0|0
    • Haklısınız.. Ama bu toplumsal tepkiden bunların hiç mi haberleri olmuyor diye de insan merak ediyor.

• millet ağzı ayrılarak izliyo anlamıyorum ya nasıl izliyolar ama ne beklenir ki bu saçma dizileri seven film olacak recep ivediğe gülenlerden.

• Maalesef toplumsal kalite böyle..

• 9-10 yaşındakiler için gayet güzel neden öyle diyorsun :/

0|1
    0|0
  • Hep aynı olaylar dizilerin içinde saçma sapan şeyler..

0|1
    0|0
  • Turk dizilerinin genelinden nefret ederim

0|1
    0|0
    • Benim severek izlediğim 2 tanesi vardı şu ana kadar. Avrupa yakası ve muhteşem yüzyıl.. Türk dizisi diye asla ön yargı beslemiyorum.. Azıcık düzgün olanı gördüğümde ben de izliyorum.

• Aslen suudi. Ama qatardayim

• Ben türk zannetmiştim sizi.. Müsaitsen özelden laflayabiliriz...

Erkekler Ne Diyor 7

• Milletimizin çoğu izliyor hayranlıkla

0|1
    0|0
  • yav sorma illahlah ettirdiler. geçen bir fragman gördüm kız boğazın sularına gömülüyor hayalet gibi biri boğazın dibinden bitip kızı kurtarıyor. aşk ta böyle başlıyor. böyle saçmalık mı olur.
    beyinlerinde filler zikişiyor bunların

0|1
    0|0
  • Bugün bakasım geldi kanalları gezdim yapacağınız dizileri biiiiiiiiiiiippppppppp

0|1
    0|0
    • Bu kanal sahipleri bilerek mi yapıyor bu saçmalıkları acaba? Yoksa beğenmeyen bizler mi azınlıktayız?

• tvyi bile acmıyorum

0|1
    0|0
  • hedef mal bir izleyici olunca bunları iteliyorlar..

0|1
    0|0
  • Reyting için artık her diziyi aşka bağladılar türkiye bokunu çıkarana kadar yapıyor bunu ne yazık ki :D

0|1
    0|0
    • İş sanattan çıkmış çin malı ticari ürüne dönüşmüş.

• Anladım... İnşallah kaliteli işler yaparlar da biz de seyredebiliriz.

• izleyen oldukça bunların sonu gelmez

0|1
    0|0
Yükleniyor...