Kapat

Yabanci dizi izleyen ve yabanci muzik dinleyen var mi?

Kimleri dinliyorsunuz? Hangi dizileri izliyorsunuz?
Guncel olanlardan; the walkind dead, the vampire diaries, arrow, the flash, limitless izliyorum.
Bu dizileri izleyen knka ariyorum muhabbet edebilecek :)

Güncellemeler:
Zamanim yok :)
2 broke girl$ dizisine basladim iki haftadir 7. Bolumdeyim bir turlu ilerleyemedim :)

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• Yabancı dizileri hep sevmişimdir daha istediğim seviyede yabancı dizi izleyeni olmasam da iş güç dolayısıyla.. Şu anda izlediğim Arrow var, arada Gotham izliyorum, Game of Thrones a bakıyorum arada (bir türlü sürekli izleyemedim ). Özellikle yabancı dizi önerilerine dikkat etmeye çalışıyorum ve elimden geldiğince izlemeye çalışıyorum.
    Dinleme olarak Fransız şarkıları hoşuma gidiyor, adele dinlemeyi seviyorum. Ve özellikle bollywood müziklerini dinliyorum :)

0|0
    0|0
    • Aamir khan filmlerindeki bollywood muziklerini dinliyorum sadece.
      Dexter izlemediysen izlemelisin bence :)

• bajrangi bhaijaan filmini seveceksindir bir denemeni tavsiye ederim

• Tamam bir ara bakarim musait olunca :)

En İyi Kız Görüşü

• 16 dizi bitirdim, aralarında beni derinden etkileyenler oldu. kendimi dünyadan soyutlayıp dizinin içinde bir karakterin ruhuna giriyordum. senin izlediklerin bu listede değil, ama limitless ı severim. her neyse, önerebilirim birkaç dizi.
    müzik olarak da genelde rock, tahmin edersin ki genelde de yabancı oluyor. ama türk olarak da sevdiklerim var tabii

0|0
    0|0
    • Bende baya dizi izledim bunlar guncel oldugu icin yazdim. Sen hangilerini onerirsin?

• sons of anarchy, oz, orange is the new black, breaking bad ve onu izledikten sonra better call saul, the six feet under, shameless, californication

• Californication izledim. Boyle bir dizi bir daha gelmez mother fucker :D
      Diger yazdiklarin pek benim tarzim degil ya :(

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 12

• Biri dizi mi dedi 😏

1|0
    0|0
  • Dizi yerine altyazi film izliyom artik ve yabanci muzik enriqe akcent

1|0
    0|0
  • The walking dead , doctor who , better call saul güncel izlediklerim

1|0
    0|0
  • Yabancı müzik dinlerim.

1|0
    0|0
  • Dark matter
    The 100
    Teen wolf
    Beast and beautifull
    Animal
    Ash and dead evil

1|0
    0|0
  • Dizi izlemiyorum ama dinlediğim müzikler hep yabancı

1|0
    0|0
  • Var tabi TWD , TVD , TW , TO :D

1|0
    0|0
  • Limitless haric gerisini izliyorum
    Yabancı muziklerde dinliyorum ama cok agır
    Low-down gibi muziklerle taklyrm
    The100 öneririm

0|0
    0|0
  • Vanpir günlüklerinin bir 4 sezon baktım sanırım ama Flashı takip ediyorum. Onun dışında person of interest, Sherlock, PL var. Başka da var da sürekli değil :) Yabancı müzik ise her türden var. Ne ararsan :)

0|0
    0|0
  • walking dead baydığından beri izlemiyorum :) son 2 3 sezon falan oldu galiba, vampire diaries her ne kadar cıvıtsa da severek izliyorum :)

0|0
    0|0
    • Evet tvd bozdu biraz ama ben birakamiyorum o diziyi ya :)
      The walking dead neresi baydi ya super devam ediyor :)

• Limitless ve twd yi izliyorum tvd yi de izliyodum bıraktım iyice saçmaladılar

0|0
    0|0
  • walking deadi izliyodum ama dersler yuzunden uzun zamandir izlemiyorum onun disinda game of thrones ve fringe i izliyorum ve davinci

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...