POKEMON desem kimler hatirlar bakalim EIG?

Cocukluk zamanimizin vazgecilmez cizgi flimi olan POKEMONu kimler biliyomus bakalim

0|0
17|26

En İyi Kız Görüşü

• Pikaçuuu pika pikaa derkenki sevimlilik diyorum susuyorum <3 evde çarşafı bile var hala çocukluğumdan kalma :D

0|0
    0|0
    • Ilahi ya bende oyuncaklari var hala ve resimlerini fiziyodum cizim defterimde hepsi var 😄

• Tesekkurler 😊

Kızlar Ne Diyor 16

Erkekler Ne Diyor 26

• Öküz gibi taso oynardık keşke o günlere dönsek neymiş bilgisayar bilmezdik o zaman..

Cipsçileri zengin ettiiğimiz günlerdi.

Mermerde tasoyu çevirmek için elimizi yere çarpa çarpa oynardık.. Rayçu çıkardı ya da eş broke.. tasolarını çizilmesin diye örtünü altına koyardık o günler güzeldi ya.

Elimde 20 demet tasoyla uyumuşum misafirlikte.. birden elimden düşünce tasolarım diye ortalığı inletmişim..

Okulda tasoları çocuğun cepten hoca almıştı ve çöpe atmıştı bir kaç arkadaşta uyanıklık yapıp öğretmenim çişim geldi diye çöpe kadar koşmuştuk :D

Bizi bağlayan güzel bir semboldü..

Ben hayattan mutlu olamıyorum artık nedense nedeni vardır hep bu internet bizleri köreltiyor ilişkiler bile sanala çıkıyor makineleşiyoruz sanki duygularımız köreliyor.. evet işini bilenler buradan deha olacak kadar kendisini ilerletiyor geliştirebiliyor ama sorarım mutlu mu acaba onlar gerçekten samimice eski günlere nazaran

bu internet bizi sapıkta yaptı dahi de..

internetin on da sekizi zarar.. ona göre kullanmak gerekir

hislerim diyor ki bir insanın en güzel onları çocukluğunda geçen oyun anlarıdır..

Pokemondan ziyade şimdi tamamen çocukluğuma gittim ve hatırlayamadım anılar birebir gözümde tüm hislerimde canlandı.. ama şimdi kimse kalmamış kalsa da ayrışmışız daha da sahteleşmişiz

0|0
    0|0
  • 0|2
    0|0
  • android de oynamak isteyen varsa gerekli programlar bende 1 lwl dan 99 lwl a kadar pokemon geliştirebiliyorsunuz ve 300 çeşit pokemon mevcut yakala savaştır favorim Nidoking ay taşı ile 3 seviye 87lvl

0|0
    0|0
  • Ben bile hatırlıyorum. :):

0|0
    0|0
  • balbasur :)

0|0
    0|0
  • Jigglypuff

0|0
    0|0
  • Balbazar...
    Jilet yaprakları..

0|0
    0|0
  • Konuşma nan #Balbasar :D

0|0
    0|0
  • Favorim balbazar 😄

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Cugly Puff :D

0|0
    0|0
  • bilirimmm

0|0
    0|0
  • ash
    brok
    misty
    pikaçı
    balbazar
    charizard
    squirtle
    :D

0|0
    0|0
  • Seni seçtim pikachu ^^

0|0
    0|0
  • pikachu iyiydi evrimleşmiş halini beğenmiyordum

0|0
    0|0
  • pekeybıl iyidir :D

0|0
    0|0
  • Seni seçtim pikachuuuuu !! bir !11!

- başka adam yok sanki götün sıkışınca pikachu mına koyayım..

0|0
    0|0
  • sinema fılmlerını hiç kacırmazdım.

0|0
    0|0
  • Picigetto 😁😁

0|0
    0|0
  • Yeni oyunu bekliyorum :D

0|0
    0|0
  • unutulurmu

0|0
    0|0
  • pokemon gotta catch em all

0|0
    0|0
  • Belaya hazır olun ! Hemde iki kat belaya ! :)

0|0
    0|0
  • Pikaçu - Elektrik şoku

0|0
    0|0
  • Buradaki herkes hatırlar

0|0
    0|0
  • :D şu an izliyodum desem :D 1. bölümden itibaren izlemeye başladım şu an 83 teyim :D indiriyom tüm bölümleri :D arşive ekliyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...