RTÜK dizilere kısıtlama getirsin diyenler?

Son yıllrda birçok diziler gördük bazıları ahlak dışı ve aile yıkıcı, toplumu olumsuz etkileyecek diziler. veriliyor farkındmısınız? cevabınız Evet'se RTÜK görev başına diyenler EVET butonuna yüklenin lütfen...

RTÜK dizilere kısıtlama getirsin diyenler?
ÖRNEK RESİM

• EVET RTÜK GÖREVE UYUMA
    59% (16)54% (7)58% (23)Oy Ver
  • HAYIR SORUN YOK
    41% (11)46% (6)42% (17)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• kesinlikle saçma sapan her diziyi ekrana taşımasınlar. rtük üyeleri bence biraz FX dizileri izleseler iyi olurdu :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Asin sunlari ya be kisitlamasi zaten gereksiz yere cok kesinti yapiliyor neymis icki ve sigaraya bulaniklik var ne alakaaa

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Türkiye'nin en gereksiz kurumu RTÜK.

Yav ne biçim bir zihniyet bu? Nedir bu yasakçılığınız?

Toplum bozuluyormuş, kime göre neye göre? Siz mi belirleyeceksiniz toplumun nasıl olacağını?

Devletin vatandaşına neyi izleyip neyi izlemeyeceğini bilmeyen cahil cühela muamelesi yapmaya hakkı yoktur. Ben ebleh miyim ki neyin benim için iyi olduğunu bilmeyeyim, devlet benim yerime karar versin?

Bu diziler niye bu kadar çok biliyor musun? Çünkü toplum bunlara ilgi gösteriyor, beğenmiyorsan açıp izlemezsin. Yasakçılıkla da hiçbişeyi ortadan kaldıramazsın.

Bu zihniyet yüzünden ülkede adam gibi bir televizyon dizisi bile yok.

1|2
    0|0
  • Yeterince kısıtlama yok mu zaten? Ne yapıyosa yapsın umrumda değil hatta bir zahmet türkler dizi çekmesin.

0|0
    0|0
  • hayır sorun yok dizi degil sevişme sahnesi dolu ne haya var ne adap

0|0
    0|0
Yükleniyor...