Murat Dalkılıç neden bu kadar yakışıklı?

Bir şey soracağım. Murat Dalkılıç neden bu kadar yakışıklı?

Yeni şarkısını da çıkarmış. Sesi de ayrı güzel tabi 😍 Siz ne düşünüyorsunuz?

2|0
138155

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 154

• Onu bu kadar yakışıklı yapan sizlersiniz Ergen kardeşlerim, Sokaklarda onun gibi binlercesi var ama dönüp bakmazsınız. Markalı elbise gibi İsim yapmış insanları büyütüyorsunuz gözlerinizde Ergen kardeşlerim. Ben eminim ona 5 çeker adamlar vardır burada ama isimleri Murat Dalkılıç olmadıkları için kaybediyorlar demi hımm sizde haklısınız :D :D :D İyi döşedim :D

15|15
    2|1
  • kendi reklamını yapacak kadar düştün mü Murat?

10|7
    1|0
  • Bend ebisey soracam bu adam neden gidip malin biriyle evlendi yazik oldu cocuga. Merve bol ugur uzerine para verse evlenmem

2|2
    2|0
  • Tipini gectim de, bu herifin sesinin iyi oldugunu, iyi sarki soyledigini iddia eden kisi muzikten zerrece cakmiyordur.

1|1
    0|0
  • Allah öyle yaratmış

1|1
    0|0
  • Beni görmeden konuşma bence hıhh :/ :D

4|1
    1|0
  • neresi yakışıklı onun.. Bence değil.

3|2
    4|2
  • Çünkü ben ünlü değilim. :):

4|0
    3|2
  • Pek değil

0|0
    1|0
  • Sen gıraliyet ailesinden geliyomuşsun ya söyle bubana hemen halletsin bu işi eversin sizi

0|0
    0|0
  • Zevksiz kadınların yaşadığı ülkede sorulur mu bu soru, çocuğun kaşı gözü gayet düzgün, fiziği de orantılı.

Ama bizim zevksiz kadınlarımız boyu kısa olduğu için beğenmezler güzelim çocuğu, ben gerçekte gördüm 1.60 falan boyu, ama güzel çocuk.

Bizim kızlar, Murat'ı boyu kısa diye beğenmezler, gider Averel gibi adamlara hasta olurlar.

Murat'ı yakından görmüş biri olarka söylüyorum son derece güzel bir çocuk.

0|0
    1|0
  • Sen sus fake

0|0
    2|0
    • kızla düzgün konus. o pp de ki foto da ki kisi ben degilim diye hep bas bas bagırıp durdu. kimseyi o benim diye de kandırmıyor. kandıranlara soyle sen tamam mı. nasılım sorusu sorup fake kisileri baska kisilerin resimlerini soran kızlara de. @Unknowvn

• hahaha bana birsey olmaz edepsiz arkadaşım. ama senin ayagın biraz yere bassın fazla uçma mazallah ayagınü birisi kaydırıp düşerse çok fena olur kıyamam 😊 @Uknowvn. daha fazla konusarak kardesimin soru alanını kirletmek istemiyorum. sende bos konusmanı kesersen iyi olur.

• Senin dediğin gibi olsun

• Kadir dogulu daha yakisikli daha tatliiii 😍:Dddaff

1|0
    0|1
  • Çünkü bana benzediği için asdf

3|3
    40|32
  • Genlerle alakalıdır kesin

0|0
    0|0
  • Ben çok da yakışıklı olduğunu ve sesinin de iyi olduğunu çok da düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • Sarkilarindan sevdiklerim var ama alici gozuyle bakmiyorum :/

0|0
    0|0
  • Allah sahibine bağışlasın ne diyelim :D :)

0|0
    0|0
  • anasına sormak lazım

1|0
    0|0
  • Her şey fani. O da yarın bir gün ihtiyarlayıp çirkinleşecek :)=

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    134

Kızlar Ne Diyor 137

• Fena değil ama Merve ona fazla.

0|1
    1|2
  • Murat Dalkılıç bana itici geliyor yakışıklı olsa bile. Neden mi? Çünkü kliplerinde "Ben yakışıklıyım, ve yakışıklılığımın farkındayım, sen de farkında ol" imajı veriyor. Yakışıklılığını insanın gözüne sokan kişilerden hiç hoşlanamadım... Doğal davranışlar sergilese daha başka olurdu...

1|0
    1|1
    • Yorumuna saygı duyuyorum ama muratın beyaz Show da veya konuk olduğu diğer programları izlersen onun ne kadar doğal biri olduğunu görürsün hatta bir keresinde 3 adama gelmişti adamı ters bişekilde asmışlardı sesi çıkmadı normal bir sanatçı olsa egosundan rezil olurum diye yaptırmaz ciddi soyluyorum elinin altında net var pc var izle gorursun 😄

• Çünkü yakışıklı değil

3|4
    0|0
  • Bence çok tipsiz ya. Nesini beğeniyorsunuz. Gözleri cin gibi adamın tövbe tövbe :D

2|1
    0|1
  • Neresi yakışıklı allah askina eger unlu olmasa eminim sizde yolda suratina bakmazdiniz. Simdi para var diye bakim falandan boyle gorunuyor bizim unsuz erkeklerimiz daha tatli bence

0|3
    0|0
  • -Murat Dalkılıç neden bu kadar yakışıklı?
    -Babam böyle kurabiye yapmayı nerden öğrendi?
    Allah öyle yaratmış, sen kuş gördüğünde bunun neden kanatları var diyo musun :D

0|0
    0|0
  • Bence o kadar yakışıklı değil.

0|1
    0|0
  • murat dalkilic kim

0|0
    0|0
  • Normal yani

0|0
    0|0
  • pigmecik o ya, nesi yakışıklı yapma lütfen :D

0|0
    0|0
  • Hee görmedim şarkının adı ne?

0|0
    0|0
  • Yakisikli degil ya sarisinlik yakisti tamam da sesi guzel ama :D

0|0
    0|0
  • Yakışıklı değil

0|1
    0|0
  • Çok çirkin pörtlek pörtlek gözleri var bir kere

0|0
    0|0
  • Sempatik ve yakışıklı bir bey🙈😸

0|0
    2|1
  • o hobbitin neresi yakışıklı

0|1
    0|0
  • Meyveyi de kaptı 😂

0|0
    2|1
  • Babası anasını güzel... Töbee :D

0|0
    0|0
  • inanları oldugundan farklı görmeyi sevmem göreceli bir kavram güzellik yakışıklılık size göre güzel ya da yakışıklı olan biri başkasına göre olmayabilir..

0|0
    0|0
  • Sen yakışıklı girmemişsın

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    117
Yükleniyor...