Medya sektöründe çalışan var mı?

Medya sektöründe çalışan var mı? Size kötü bir haberim var, medya sektörü yok olabilir, seçim sonuçları sebebiyle tarafsız ve muhalif medya doğru düzgün bir haber yapamayacak, yandaş olan medya organlarının hali ortada, siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Basin özgürlüğü denen şey tamamen bir fiyasko Türkiye'de.. Ben muhabir olarak staj yaptim ve o alanda ilerlemek istiyorum ama kimsenin kuyruguna basmaktan cekinmeyecegim icin ne kadar ilerlerim bilmiyorum 😊

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Malesef medyada calisabilirim diye dusunuyordum kayyum atamasi sonrasinda kapatilmasi sok etkisi yaratti. Devami da gelicektir bunun malesef mesele orda

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Boyle bisey soz konusu olamaz meyda sektorunun patronlari cok zengin haliyle gucluler. Herkese dokunmak yemez

0|0
    1|0
    • medya sektörünün patronu zengin ve güçlü diye o baskıyı çeker mi satar malı mülkü gider yurt dışına, aydın doğanı şimdiden tehdite başlamışlar,

• AKPye mektup göndermiş, hatta iktidar ondan korksa daha aklı başında iş yapar, benim dediğimi yapsa o kadar işçi işsiz kalacak kendisi vergi rekortmenleri sırasında ilk 10da o kadar vergi olmayacak ve bu dalga dalga bütün iş kollarına yayılacak, ondan sonra AKP ayıklasın pirincin taşını

• şimdi devlet el koyup yandaş yapsa kim alır onun gazetesini kim izler tvlerini, bir sürü gereksiz medya organı var zaten

Yükleniyor...