Bana 20 dakikalık dizilerden önerir misiniz?

Bu tarz dizileri daha çok derse ara verdiğim zaman izliyorum, 40 dakikalık dizi fazla geliyor o yüzden. 20 dakikalık bildiğiniz güzel, saran diziler var mı?

0|0
7|7

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

Kızlar Ne Diyor 6

• bilemedim şimdi mini dizi olarak band of brothers olmazmı?

1|0
    0|0
    • Aslında onun hakkında epey övgü almıştım, ama ışte ders arasında izlenebilecek dizi değil :/

• Genelde sitcom oluyorlar evet, HIMYM, Friends, 2 Broke Girls, Modern Family, Community dizileri hep komedi, izledim hepsini de.

• komedi pek tarzım değil o yüzden benim izlediklerim arasında 20 dakikalık yok maalesef

• Friends.. Dizi tam 20 dk. lik. Yalniz bagimlilik yapiyor bir bolum izleyip birakamazsin yine gecer bir saat :D

1|0
    0|0
  • Hiç öyle kısa bir dizi görmedim yoktur bence 😕

1|0
    0|0
  • 20 dakıkalık dizimi varmış ya :D

1|0
    0|0
  • 2 broke girls

1|0
    0|0
  • How I Met Your Mother, dehşet bir Amerikan dizisi. İzlerken gülmekten karnına ağrılar girecek :)

1|0
    0|0
    • Gülmekten karnına ağrılar girmedi açıkçası, hatta 5-6. sezona kadar alışamadım bile. Ama bitirdim :)

• Hahahahahah sesli güldüm :D Çok seçiciyimdir aslında her izlediğimi beğenmem hoşuma gitmişti benim, çok ince espriler var :) Vakit geçirmeye bire bir.

• Neden güldüğünü anlayamadım ama olsun :) Yani açıkçası ön yargı ile başlamıştım önceden Friends izlediğim için. İzlerken fark ettim ki milletin abarttığı kadar bir benzerlik bulamadım, ama yine de ilk sezonlar çok gülemedim, kalaninda da ağladım zaten. Bana daha çok dramatik geldi dizi valla 😂

Yükleniyor...