Güneşin kızlarındaki kızların kıyafetlerini aşırı kokoş ve abartılı bulan bir ben miyim?

Açıkçası çok sert konuşacağım bu konu hakkında. Dizinin takipçisiyim ama cidden sinir bozucu bir şekilde fanlarından nefret ediyorum. Diziyi sevdiğim halde şu alsel ve savnaz diye çıldıran, herkes gitsin bu ikili kalsın diye yırtınan, diziyi savnaz ve alsel olarak ayıran beyinsiz fanlardan nefret ediyorum açıkçası. Valla istediğinizi söyleyebilirsiniz. Her neyse ben bu diziyi çok iyi takip ediyorum çok severek izliyorum fakat bu durum olunca da birden bire oyuncular sinirime dokunmaya başladı özellikle kızların kostümlerini falan dehşet derecede kokoş buluyorum. Düşündüm taşındım bu durum fanlara olan sinirimden değil valla baya bu dizide kıyafetler konusunda kafayı sıyırmışlar. Kırgın çiçekleri de takip ediyorum o diziyide severim ama bir Güneşin kızları kadar heyecanlı senaryosu yok malesef fakat işin saçma tarafı ben güneşin kızlarında heyecanı bir kenara bırakalım tüm yaz bacak izledik arkadaşlar. Yahu anladık moda bu kıyafetler anladık da, bu örneğin selin karakteri en çok gözüme batan kız güzel bir kız 22 yaşında ve normalde böyle giyinsin lafım yok. Fakat dizide 17 yaşındaki bir kızı oynuyor ama 27 yaşındaki gibi giyiniyor. Zaten 26 27 gibi duruyor yaşı büyük gösteriyor kızın boy pos yani maşallahı var, bir az da makyaj efendim genç kız kıyafeti farklıdır ben modayı takip eden bir kızım ve boyum da 170 civarı falan. Ama ailem karışmasa bile böyle saçma giyinmedim ya tamam şu an iyi de yazın neydi o öyle sadece selin değil direk çıplak gezse daha iyi diyeceğim oyuncular belirdi. Çok saçma giyinmiyorlar mı ya burdaki kızlar 17 mi 27 mi allasen biri buna açıklık getirsin kırgın çicekleri de izliyoruz ordaki zengin kızlarıda modayı takip ediyor ve 17 yaşındalar e onlar niye böyle giyinmiyor? onlar daha çok 17 gösteriyor ama güneşin kızlarındaki karakterler 25 26 hatta 30 gösteren var ne 17si niye böyle abartılı anlamış değilim siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• Mal bir dizi için bu kadar yazı yazdın he vay mk senin :D

0|1
    0|0
    • Tanımadan küfür edipyorsun namusuna bukadar kolaymı

• Boşuna uğraşma kız sana vermicek. @The_Terminator

• Çüşşş :) iftiraya bak bak işine ya muhattap olmaya degmez

• Allah sabir versin seni alacak olana

0|0
    0|0
  • Kardeşim bunlar özenti gençlik modayı sor bilir resülullahın dogumunu bılmez

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Dikakt etmedm ni birr dahakine edicem

0|0
    0|0
  • Hayır, hiç de abartılı değil

0|0
    0|0
    • Yoo gayette abartılı.17 yaşında gibi değil, 25 yaşında gibi giyiniyor hande. Karakteri 17 yaşında böyle saçma giyinmemeli. 17 yaşındaki bir tarzı yok deve gibi. Bir kere oyunculukları da vasat.

Yükleniyor...