Arkadaşlar bu YABANCI DİZİLER hangi kanallarda yayınlanıyor?

Ulan detayınadaa sanadaaa ne detaymış arkadaş detay olmadan soramazmıyız yani ks delirtme adamı getirtme beni yanına 😂😂 neyse arkadaşlar konumuza donelim hangi kanallarda yayınlanıyor bu yabancı diziler? Özellikle preason break vardı bir aralar şimdidedevam ediyormu hangi kanalda 😐 😥

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Yabancı dizileri internet üzerinden seyrediyoruz. Türkiyede güncel yabancı dizileri gösteren yegane kanal Cnbc-E. Elbette Digiturk gibi platformlarda da yayınlar var.
    En geçerli yöntem dizileri gösteren web-sayfaları. Ben genellikle Dizibox'tan izliyorum ama bir çok site var. Aradığınızı rahatlıkla bulabiliyorsunuz.

www.dizibox.com

Prison break 2005 - 2009 arasındaydı. Zaten 2 sezonun ardından tadı kaçtı. Dizinin bize kazandırdığı Wentworth Miller bu sıralar Captain COld olarak bir süre The Flash'te oynadı. Şimdilerde ise Legends of Tomorrow'u çekiyor.
    Size iyi haber vermem gerekirse Prison Break mini dizi olarak tekrar yayınlanacak.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Ücretsiz kanallarda bulman zor. İnternetten takip edebilirsin.

0|1
    0|0
  • E2 cnbce de falan eski bolumleri yayinlanir. Internetten izle gunu gunune izlersin

0|1
    0|0
Yükleniyor...