Size göre Justın Bieber ?

Justın Bieber'i sever misiniz? sevmeseniz bile şarkılarını diliyor musunuz... geçmişe baktığınızda ve şuana baktığınızda Justını daha başarılı buluyor musunuz sadece merak :D
Size göre Justın Bieber  ?

0|0
12|18

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• Türk milletinin ön yargısı. Şu şöyle bu böyle. Birileri büyük işler başarırır, Justin gibi sonra Bizim türkler anca eleştirir. Ben çoğu şarkısını severim. Özellikle nicki minaj ve ludacrisle yaptığı şarkılar ama son şarkıyı beğenmedim What do you mean. Geçmişe göre başarısız bence

2|0
    1|0
    • İşte en iyi yorum :D

• Teşekkür ederim. İnsanlar kişiliğine saygı duymasalar bile yaptığı müziklere saygı duymaları gerekir. ama nerde sanattan anlayacak türk milleti

• herkes sevmem diyor tamam bende sevmiyorum ama adam yakışıklı mk nesini uzatıyolar anlamıyorum

1|0
    0|0
  • sevip ya da sevmemem için bir sebep göremmiyorum benim için birşey ifade etmiyor :))

1|0
    0|0
  • kızlar bunun neyini seviyorlar anlamış değilim

2|0
    1|0
  • parayı bulunca değişen ünlülerden buda. önceleri kibar bir çocuktu gitarı elinde ne güzel şarkısını söylerkene, bunu keşfeden usher' tabi illumünitye üye yaptı, haliyle illu reyizlerde buna kapıyı sonuna kadar açtılar ve paranın b*k olduğu sektöre attılar. şimdi o eski bieber gitti yerine bambaşka bir bieber geldi, kendini beğenmiş, egoist bir bieber.

0|0
    0|0
  • Güzel şarkıları var.

1|0
    0|0
  • Hiç sevmem.

0|0
    0|0
  • şarkılarını dinlemiyorum önceden nefret ederim ama artık etmiyorum insan illa birine hayran oluyor bizim ülkemizde 12 13 yaşlarındaki kızlar genelde buna hayran oluyor ama büyüyünce farkına varıyorlar saçma oldugunun :D

0|0
    0|0
  • Castın biber ağız tadını bozar. Biz daha çok kırmızı biber severiz.

0|0
    0|0
  • Piçin önde gideni bu

2|0
    1|0
  • Rezil bir ergen

1|0
    0|0
  • +9 ergen ve yumuşak itemi.

1|0
    0|0
  • 7/24 dinlerim

0|0
    0|0
  • ergenlere göre soru

0|0
    0|0
  • "Sorry" dinledim ibonun oğlu ido yüzünden :))))

0|0
    0|0
  • sevmem

0|0
    0|0
  • Kız olsa kesin bir kezban olucak insan. Bunun neyini seviyonuz ya mk tipsizi

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Hiç doğmamalıydı bence.

1|1
    0|0
  • Evet.

0|0
    0|0
  • bana göre zibidinin teki hiç sevmem

1|1
    0|0
  • Sevmem de dinlemem de kodumun Justin ergenini..

=//

2|1
    0|0
    • asıl ergen diyenler ergen...

• he ya he demenden belli bak seninde ergen olduğun kapiş ;)

• "Kapiş" (!) demenden belli olduğu kadar olabilir en fazla...

Cahillik de zor..
      Dağdan inme yaban öküzleri, savunmasız sinek kuşlarıyla korunmadan çiftleştiğinde böyleleri geliyor işte dünyaya..
      Bkz: soran..

=//

• O kadar itici buluyorum ki adını duyunca bile iyy ama onu ölcek kadar sevip ağlayan kızlardan daha çok nefret ediyorum :D

1|0
    0|0
  • justın bieber benim için sadece biberdir kendisiini sevmem şarkılarını hiççç sevmem hatta nefret ederim kendilerinden şımarık bir erkek çocuğu işte

0|0
    0|0
  • Ergen dünyası

0|0
    0|0
  • Nefret ederim kendilerinden

0|0
    0|0
  • Sevmiyorum

0|0
    0|0
  • Sevmek ne demek nefret ederim