Kapat

KizlarSoruyor #ÜnlülerCevaplıyor dediler, İzmir'den seti bırakıp geldim, neler soracaksınız acaba?

Merhaba KizlarSoruyor,
Ben #AlicanAlbayrak. #ÜnlülerCevaplıyor etkinliğiniz için #KaraEkmek dizisi çekimlerinden sizlerle buluşmaya geldim.
KızlarSoruyor dediler, çok heyecanlandım. Lütfen zor yerlerden sormayın, görüşmek üzere...

Alican Albayrak video soru cevaplarını buradan izleyebilirsiniz.

Güncellemeler:
Elimden geldiğince sorularınızı cevaplamaya çalıştım. Yetişemediklerim twitterdan dirsek temasına devam edebilirsiniz. :)
Hepinize çok teşekkür ediyorum.

https://twitter.com/RadioAlbayrak

3|3
105|56

En İyi Kız Görüşü

• Çok sevindim yaa. Zaten twitterda da sizi takip ettiğim için sitemizle ilgili bir paylaşımızı görmüştüm. Ve Alican'ı çağırın diye soru açmıştım, Kızlar Soruyor'a mesaj attım. Buraya gelmesini istediğim tek ünlü sizdiniz. Şimdi ne soracağımı bilmiyorum iyi mi 😂
    Uçurum dizisinin yayından kaldırılmış olmasına siz oynadığınız için çok üzülmüştüm. Tekrar Kara Ekmek dizisinde yer aldığınızı görünce çok sevindim. şu an o diziyi sizin için izliyorum soruma gelirsek;
    Kara ekmek dizisinde oynadığınız Ömer karakteri ile ne gibi ortak özellikleriniz var, hangi özelliklerinizi benzetiyorsunuz?
    Cevaplarsanız çok sevinirim Teşekkürler 😊

24|7
    13|8
    • Öncelikle ilgi ve sevginize çok teşekkür ediyorum, layık olmaya çalışıyorum :)
      Bir karakteri oynarken... Bu soruyu cevaplamak için bir gün rica ediyorum. Sorunuza yarın twitter hesabımdan cevap vereceğim.
      Ayrıca diğer sorunu da cevapladım, kontrol edebilirsin :)

• Cevabınız için teşekkürler başarılarınızın devamını diliyorum anlayışınız için de ayrıca teşekkür ederim takipte kalacağım 😊

En İyi Erkek Görüşü

• Oyunculuk mantıklı mı? arada bir de olsa ben ne yapıyorum diye dusundugunuz oluyo mu?

15|4
    2|2

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 104

• merhaba alican efendi bey
    burada olman beni şaşırtsada mesut etti
    millet kıvanç tatlıtuğ yok çağatay ulusoy diye ölüp duruyor Allah neler yaratıyor kimse keşfetmeden kapmak istiyorum seni kafama koydum ben.
    başarılı bulduğum oyunculardansın neyse yeter yağ çektiğim
    sorum yok sana sen sor ben anlatayım ne dersin?
    bu arada bıyığın ve ses tonun çok hoş
    sevgilerle...

18|5
    9|2
  • Aman Allahim ne kadar da yakisikli bir erkek :) ilk defa goruyorum ünlüyü bir ara uzun arastirma yapar sorumu oyle sorarim ☺😊

16|2
    11|8
  • Merhaba;
    Öncelikle sitemize hoşgeldiniz.
    Ben sizi Kara Ekmek'ten değil, Diğer Yarım'ın biraz hırçın biraz duygusal maçosu Poyraz olarak tanıdım, çok sevdim ve halen daha seviyorum. Oyunculuğunuzun hakkını verdiğinizi düşünüyorum. :)

Soruma gelince;

Bir kadında sizce en çok tiksindiren ve sevdiren davranış nelerdir?
    Mesela kadında ne olmalı, ne olmamalı?

Başarılarınızın devamlı olması dileğiyle.. :)

5|1
    1|1
    • Çok teşekkür ediyorum, ben de sizi çok seviyorum.
      Bence bu tip özellikler karşınızdaki kişiye göre değişir. Genelde bam telinize basılmazsa olayları karşımdaki kişiye göre değerlendiririm. Ama genel olarak cevaplamamı isterseniz, benim adıma konuşulmasından nefret ederim.

• Verdiğiniz nezaketli cevabınız için asıl ben teşekkür ederim.

Keyifli dakikalar geçirmeniz dileğiyle :)

• Öncelikle müthiş birisin diziye renk kattığını düşünüyorum seni tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyorum seni çok seviyorum ve çok takdir ediyorum..

Sorum şu ki:
    Mutsuz olduğun zamanlarda seni mutlu eden kafanı dağıtan şey nedir? Veya neleri düşünüp mutlu olursun?

Cevaplarsan çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim 😊❤

4|0
    0|1
    • Tamamen psikolojik durumuma göre değişiyor. Genelde insanlardan kaçtığımda daha huzurlu olduğumu fark ettim. :)

• Kesinlikle öyle çok teşekkür ederim vakit ayırıp cevapladığın için başarılar dilerim.. ❤😊

• Hoşgeldiniz öncelikle :) dizide sinir bozucu bir karaktere sahipsiniz dışarı herhangi bir yere gittiğinizde tepki görüyormusunuz?

3|1
    0|0
    • Gayet güzel tepkiler alıyorum bu dizide. Henüz öyle "Sen ne fena bir adamsın" diyen biri çıkmadı karşıma. Fakat "#Uçurum " dizisinde oynadığım dönem, bir gün Taksim'de gezerken bir teyze kafama çantasını vurup "Sen kızlara ne kötü davranıyorsun, Allah kahretsin!!!" demişti.

• Önce isimden dedim kim bu!
    Sonra resimlere baktım bir dizinizde kötü rolde idiniz. (iyi rolde görmedim zaten) Halam sizin bakışlarınızdan o kadar korkuyordu ki sizin yüzünüzden diziyi izleyemiyorduk..
    Soruma gelince,
    Dizide ki rolünüz için dışarda ki tepkiler nasıldı?

3|0
    1|1
    • Ucurum dizisnde oynuyodu :)

• Halanıza selam söyleyin lütfen, tanısa çok sever beni :) Dışarıdan olumsuz tepkiler almıyorum, sağolsunlar seviyor ve izliyorlar :)

• Merhaba Alican Bey benim sorum biraz daha özel olacak sanırım.. Hepimiz Türk kültürüyle büyüyen vatandaşlarız.. Bir erkek olarak eşiniz oyuncu olsaydı ve öpüşme sahneleri olsaydı gerçekten rol gereği diye düşünür müydünüz yoksa aklınızı hep kemiren bir taraf olur muydu? Yoksa oyuncuların hep dediği gibi "normal böyle şeyler arkadaşlar abartıyorsunuz" mu? :) Teşekkürler..

2|0
    0|0
  • Oldukca yakisiklisiniz. Oyunculuğunuz gayet başarılı. Bir trans kadın olarak ben şunu merak ediyorum. Övgü aldığinız kadın trans kadın da olsa bundan mutluluk duyar mısınız?

Ayrıca transseksüellerin iş bulma zorluğu çektiğini herkes biliyor. Sinema tv sektöründe trans kadınların yeri nedir? Mesela amatör bir senarist olarak trans kadın olduğum halde kolayca iş bulabilir miyim? Kişisel fikriniz olarak bu konuda zorluk çekersem düşünceniz ve bir oyuncu olarak yapabilecekleriniz nelerdir?

1|0
    1|2

• Sen de oldukça güzelsin bence. Bu şekilde sınıflandırmanın doğru olmadığını düşünüyorum. Bir kadından övgü almak elbette hoşuma gider.
      Seksizmin kırılmaya başladığı ilk yerlerden biri bizim sektör sanırım, bunu da mecburiyete bağlıyorum. Kadınlar aslında diğer sektörlere nazaran bizim sektörde daha aktifken ben yine de bunu yeterli görmüyorum. Kadınların sektör içinde kendilerine ileride daha fazla alan açacaklarını ve erkeklerden çok daha başarılı işler çıkarmaya devam edeceklerine inanıyorum.

• Öhcelikle hoşgeldiniz bir ünlü olarak sitemize ilk defa bugün için mi giriş yaptınız yoksa daha öönce hesabınız var mıydı? Peki ya bundan sonra sizi de sitemizde görebilecek miyiz yoksa bırakıp gidecek misiniz bizi? Kendi sorularımızda da cevaqlarınızı förmekten onur duyarız :) :) :)

0|0
    0|0
  • İyi günler :) Sizi severek izliyoruz. Uçurum dizisinde de izliyorduk sizi ailecek kara ekmekte de. Nasıl dizi de gerçek bir olaymış gibi oynuyorsunuz? Sizden bir ricam var bir de benim babam iş bulamıyor da mümkünse iyi-kötü bir iş bulabilir misiniz babama?
    Sorumu cevaplarsınız minnettar kalırım size :)
    Özlem ablaya, Ushan abiye ve Engin abiye selam söylüyorum.
    İyi günler diliyorum hepinize :)

0|0
    0|0
  • Hoşgeldin :) Dizide en sevdiğim güçlü karakterlerden birisin gerçekten mimiklerini çok iyi kullanan yetenekli bir oyuncusun bir sorum olacak sadece cevap verirsen çok mutlu oluruum :) Sette nasıl vakit geçiriyorsun neler yapıyorsun ara verildiğinde? :)

0|0
    0|0
    • Genelde internette, sosyal medyayı takip ediyorum. Borsaya bakıyorum, dünya siyasetini takip ediyorum. Sette genel telaş içerisinde çok fazla bir şeye konsantre olunamadığından genelde internette vakit geçiriyorum.

• Sizi "Uçurum" dizisiyle tanimistim. oradaki oyunculugnuz gerçekten muhtesemdi. o diziyi çok seviyordum. neden cabuk bitti?

4|0
    0|0
  • Ya ben engin hepileriyi çok seviyorum hemde çok çok soylermisiniz ona😢.

3|1
    0|0
  • Merhaba
    Öncelikle hoşgeldiniz. Oyuncu olmaya nasıl karar verdiniz ve bu yola baş koyduğunuzda karşılaştığınız en büyük zorluk neydi? :)

3|1
    4|5
    • Çocukluğumdan beri oyunculuk yapıyorum, 8 yaşımdan beri. İyi bir tiyatro izleyicisiydim de. Bu anlamda pek bir zorlukla karşılaşmadım.

• Teşekkür ederim vakit ayırıp cevapladığınız için :) Umarım herşey gönlünüzce olur...

• neyse soruma geceyim mübarek.
    en az insanlar kadar yasama hakkina sahip olan sokak hayvanlarinin itilip kakilmasina tecavüze ugrayip iskence görmesine ne diyorsun? sence hayvanlar insanlardan daha mi az yasamayi hak ediyor da devlet bu hayvanlar icin yeteri kadar barinak yapmiyor.
    ya da siz ünlüler olarak bu kadar para kazanip bu hayvanlar icin ne yapiyorsunuz? malum fakir halkin yapabilecegi bir kap su yemek koymak.
    sence yeteri kadar insanlik görevini yapiyor musunuz ünlüler camiasi olarak?
    devletin hayvanlarla ilgili tutumuna bakis acin nedir?

0|1
    3|1
    • hahaggf yorumumu degistirip " bu kadar para kazanan" cümlesini ekleyen admine selam olsun en azindan isik hiziyla silinen yorumumu geri getirmis o da birseydir ama orada yazdigim kelime sahsa hakaret degildi, bu sahsin da diger üyelerden hic bir farki olmadigi icin kibar olma geregi duymamistim jxgygxh.

• benim yasadigim ülkede sokak hayvanlari yok, barinaklari var orada bakiliyorlar. onun disinda evimde besledigim hayvanlarim var zaten o ayri bir konu.
      türkiyede sokak hayvani dolu ortalik o yüzden sordum.
      son cümlene aynen katiliyorum.

• ayrica yorumumun ilk cümlesi yok olmus, orada zaten ilk defa gördüm hangi ara ünlü oldun demistim tanimadigim icin ögrenmek istedigim seyi sordum. konsep ünlüler cevapliyor ve sen de buna katildigin icin ünlüler camiasindan oldugunu düsünmem de gayet dogal bence.
      belirtmesem catlardim jffhdzjgk.

• Hoşgeldiniz 😊

Bize vakit ayırdığınız için teşekkür ederiz öncelikle.

Uçurum dizisinde tanıdım sizi ve oyunculuğunuz çok iyiydi.

Setten gelmişsiniz, ona öncelik bir soru sormak istiyorum.

Sizin için set ortamı yorucu mu oluyor yoksa keyifli mi?

Keyifli paylaşımlar 😊

1|0
    2|0
    • Tesekkurler. Birseyin yorucu olmasi icin ondan keyif almamaniz lazim. Keyif aldiginiz seyde yorulmazsiniz.

• Merhaba, hoş geldiniz eğlence dolu sitemize. Pek dizi izlemem açıkçası ama arada denk geliyor ve sizi rollerinizde gerçekten başarılı buluyorum, karizmatik yapıya da sahipsiniz neden daha fazla baş rollerde oynamayı düşünmüyorsunuz? Mesela kara erkmegi eşim hiç kaçırmaz orda bir kaç bölümde seyrettim baş roldeki adamın yerinde siz olabilirdiniz diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Nasilsa cevaplamayacaksin ama yine de sorayim.

Ks diyince heyecanlanmissin. İnanmamm. Sitede daha once zaman gecirdin mi ya da bundan sonra firsat buldukca bakinir misin?
    Senden once ve senden sonra siteyi ziyaret edecek olan unluler gibi sadece iki saat zaman gecirip sakaciktan heyecanlanmis numarasi mi yapacaksin?

Yogunsunuz falan filan tamam ama ne demek istedigim anlasildi sanirim?

2|0
    0|0
  • Merhaba hosgeldiniz,
    Sizi oyuncu olmaya iten sebep neydi? Eğer oyuncu olmasaydınız hangi mesleği tercih ederdiniz?

0|0
    0|0
    • Büyük ihtimalle edebiyat ya da siyasetle ilgilenirdim sanıyorum ama çocukluktan beri bu işi yaptığım için hiç bu soruyu düşünmedim.

• Sizde edebiyatçi tipi var bence duşunun😊 Teşekkürler.

• Öncelikle merhaba :) sizi burada gördüğüme cidden hem sasirdim hem sevindim ucurum dizisinden beri sizi takip ediyorum o zmn da soru sorma sansi elde etmistim yine kader heralde sorabilecegim en dogru kisi olarak karsima ciktiniz :)
    soruma gececek olursak 1.96 boyunda koc burcu bir erkek 1 bucuk metrelik bir kiza asik olabilir, sevebilir mi? Sizin de bu boyda ve koc burcu (2.4.87) oldugunuzu bildigim icin bu soruyu en iyi sizin cvplayabileceginizi dusunuyorum :)
    Ask boy tanir mi sizce bu konuda ne dusunuyorsunuz? Simdiden tsk ederim ve basarilar dilerim :)

0|0
    0|0
  • İyi günler öncelikle. Benim sorum şu olacak " Biz televizyon karşısında o sinerjiyi yakalıyoruz ancak siz kameralarla dolu bir ortamda kendinizi nasıl odaklıyorsunuz acaba? "

2|0
    3|2
  • ben sizi derin sularda ızlemiştım sonra dıger yarım uçurum kara ekmek gerçekten oyunculugunuz çok ıyı basarılar dılıyorum ;))

0|0
    0|0
    • Cok tesekkurler, sen de cok basarilisin :) Mesleki olarak gelisimim gozlerinizin onunde oluyor

• tskkur edrim ;) basarılı olmak herkeze nasip olmaz sizin gbii

• Merhaba. Öncelikle hep efendi rollerde görüyorum seni :D senin de böyle biri olduğunu düşündüm hep halbusi rol gereği :D

Ideal kadın kimdir? Bunu sormak istiyorum.

0|0
    0|0
    • Ben hep efendi rolde oynamadım önce onu düzelteyim. Sadece ilk işimde seçme şansım pek olmadığımdan olmuştu. Ama ben kötü adam oynamayı seviyorum. Hiç bir dönüşü, kırılma noktası olmayan, düz rolleri kendime yakın bulmuyorum.
      İdeal kadın aynı dilden konuşabildiğim kadındır.

• Adam sana fena atar yapmış yalnız :D

• @2_wild 😂😂😂😂😂😂😂😂

• Hoşgeldiniz😊
    Diğer Yarım dizisi sayesinde tanıdım sizi.
    Herhangi bir tiyatro oyununda oynamayı düşünüyormusunuz acaba?

2|0
    0|0
  • Merhaba Alican'cım twitterdan sonra seni burada görmek çok güzel😊 bişey sorcam, twitterda sana Tweet yazanlara neden geri cevap yazmıyosun 😉😉 bir daha kine bana cevap yazarsan çok sevinirim çünkü ben aşırı derecede #KaraEkmek ve #PoyrazKarayel hayranıyım yani ikiside Limon Film in dizileri😍😍

1|0
    2|0
    • Ben twitterda elimden geldiğince herkese cevap yazıyorum. Benden önce hiçbir oyuncu mention bile yapmazken gururla ben başlattım diyebilirim.

• Merhabalar.
    Oyuncu olmaya nasıl ve ne zaman karar verdiniz?

2|1
    5|1
    • İlkokulda aşık olduğum kız tiyatro kursuna giderken elime yapıştı, ben de öyle başladım :) Bir çocuk oyuncu olarak başladığım için özel bir aydınlanma anından sözedemeyeceğim.

• Aşk nelere kadirsin ☺
      Teşekkürler.

• şu an nerdesin ki geleyim ben izmirdeyim

0|0
    0|0
  • Neden uğurlu sayınız 3(üç)?

1|0
    0|0
  • Merhaba Hoşgeldniz Kara ekmek İstanbul'da çekilmiyor muydu acaba :) ?

1|0
    0|0
  • Seni sadece Diğer yarımda izledim diger dizilerini izlemeye firsatim olmadi sorum şu diger yarim gayet iyi gidiyodu neden bitti? Ayrıca cok yakışıklısın ya

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    74
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 55

• Şu an bulunduğun konumda olmanı sağlayan etkenler arasında, oyunculuk yeteneğin % kaç etkili sence?

Biliyorsun Türkiye'de oyuncu ya da başka herhangi bir dalda sanatçı olmak için salt yetenek degil; dış görünüş, torpil, şans gibi faktörler de önemli..

Sen tamamen yeteneğinle mi burdasın?

4|1
    2|1
    • Ben hayatimda kimseye ne torpil yaptim, ne de bana yapilmasina musade ettim. Nefret ederim torpilden. Nepotizmi hayatiniza ne kadar sokarsaniz o kadar basarisiz olursunuz. Basaracaginiz varsa da basarisiz olursunuz. Bireyin basarisi rekabetle alakalidir. Ne kadar rekabet ederseniz o kadar basarili olursunuz. Torpil ile bir yere gelirseniz en fazla kayrildiginiz kadar basarili olursunuz. Cunku kendinizi gelistirmek icin elinizde yeterli sebep olmaz.

• an itibariyle pembeli kullanıcıların yüzde seksenine cevap vermişsiniz fakat mavili üyelerin sorularına hiç cevap verilmemiş.
    sebebi soruların daha abes olması mı acaba?

3|4
    0|0
    • Ben yemeye onumden basladim siz altta kaldiniz :) Basladim erkeklerin sorularina da :)

• :)) teşekkürler samimi cevap için
      konuklar içerisinde yorumlarda ünlü değil üyeymiş gibi davranan ilk kişisin tekrar teşekkürler

• Kendimi yabanci hissettirmediginiz icin ben size tesekkur ederim

• Suriyeliler hakkında ne düşünüyorsun?

Adamlar savaştan kaçıp ülkemize sığınıyorlar ama bizim ülkenin insanları onları sevmiyor ve onları ülkeye aldı diye Başbakan ve Cumhurbaşkanına suç atıyor.

10|7
    27|8
  • Merhaba öncelikle sitemize hoşgeldiniz
    Hanımefendilerin soruları sizi heyecanlandırmış olmalı

Soruma gelince..
    Acaba bir kötü karakteri oynamak mı zordur yoksa iyi bir karakterimi oynamak zordur?

4|0
    0|1
  • gerçek sormak istediğim soruyu sorsam kaldırırlar diye sormuyorum. 😏😏

Hımmm ne sorabilirim ki acaba 🤔🤔🤔

Buldum. 😌😌😌😌

Seçim sonuçlarından memnun musunuz? 😕😕😕

Bekliyorum. 🙄😒😏

3|1
    0|1
  • Hoşgeldiniz, neden oyunculuk sektörünü seçtiniz acaba, gençlere öneri ve tavsiyeleriniz nelerdir?
    Teşekkürler..

2|0
    0|0
  • Gelmiş geçmiş en iyi Türk dizisi sizce hangisi?

5|0
    0|0
  • Ünlü olduktan sonra cevrenizdekilerin size karşı tavırlarında değişme oldu mu

0|2
    0|0
  • Kendinizi bundan on sene sonra nerede görüyorsunuz?

0|2
    1|0
  • Bu sitede sadece kizların oldugunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz :D
    Hayalkırıklığı için üzgünüm :/

3|1
    0|0
  • Dizide en sinir oldugum karakterlerin basinda geliyorsunuz. Sanirim bundan once de kotu bir karakterde oynamissiniz, yorumlarda oyle okudum. Dizinin sevilen karakteri olmak istediginiz oluyor mu? Veya bu tur karakterleri oynamaktan dolayi memnun musunuz?

0|0
    0|0
    • Cok tesekkurler:) Basari kotu karakteri sevdirmekte baslar. Iyi karakteri sevdirmek mesele degildir, iyi karakter sevilsin diye yaziliyor zaten..

• Merhaba hoşgeldiniz;
    ilk Uçurum dizisi ile gördük sizi. orda baya bir sert roldeydiniz.
    Yeni dizi kara ekmekte Kanal olarak Atv'de olmaniz rastlanti mi?
    ve seçme hakkiniz olsa nasıl bir karakterli rolde oynamak isterdiniz? ( şahsen benim düşüncem size mafya tarzi yakışıyor ) 😊

1|0
    0|0
  • Bu kara ekmek dizisinin mikemmel efsanevi sacma ismini kim bulmus

3|0
    0|0
  • şu an oyuncu olduğunu öğrendim. daha doğrusu tahmin ettim.
    leyla ile mecnundan sonra hiç bir diziyi izleyipte seviye düşüremem.
    sizin için ben profesyonelim işime bakarım yaklaşımı mı daha doğru yoksa rol alacağın yapımlarda belli bir kalite standardı var mı?
    mevcut tüm kanallarda gerçekten vasat bile olsa izlenmeye değer dizi var mı gerçekten?

1|0
    0|0
  • Dizilerde bölümlük ücretin ne kadar?

0|2
    1|1
  • Bu sektörde çok karı kız düşüyor mu? düşüyorsa bizimde bu sektöre atılmamızı önerir misin? :D

1|2
    2|0
  • Hoşgeldin.
    Yeniden doğacak olsaydın, hangi ülkede ve hangi şehirde doğmak isterdin?

0|0
    0|0
  • soruları erkeklere kapatsaydınız daha mı iyi olurdu acaba. sanki mavili üyeler boşuna soru sormuş gibi. bir tane muhatap olduğunuz kişi yok.

1|0
    0|0
  • Merhaba Alican bey,
    Arkadaşların bir sorusuna cevap olarak dünya siyasetini takip ettiğinizi yazmışsınız. Geçtiğimiz günlerde ülkemizde gerçekleşen seçimler için düşüncelerinizi öğrenebilir miyim?

0|0
    0|0
  • kara ekmek 1. bölümünü izledim sadece tam olarak kimin sevgilisinin?

2|1
    0|0
  • Kendi kazandığın ilk parayla ne aldın? :D

1|0
    0|0
  • Şöhretin içinde hiç boşlukta, aciz hissettiğiniz oldu mu?

Dünyevi olarak düşünüldüğünde sıkıntınız yok gibi, fakat bana göre manevi sıkıntı herkeste vardır. Maneviyatınızı sorguluyor musunuz?

0|0
    0|0
    • Herkesin ne kadar sıkıntısı varsa benim de o kadar sıkıntım var. Şöhreti üzerinde şu muhasebeyi yapacak kadar önemsemiyorum.

• Kızlarsoruyor denilince aklına ilk ne geldi?

2|0
    0|0
  • tek sorum.

sitenin zeka yaşı ortalaması size göre kaç gibi görünüyor?

2|0
    0|0
  • Sitemize hoşgeldiniz,
    Merak ettigim sey diger gelen unluleri hep 4 xperden baslattilar. Peki neden siz 1 xperden basladiniz? Aklima takilan tek soru bu.

0|0
    0|0
  • çay sever misin bro?

1|1
    0|1
  • Grup yorum dinler misin
    Ya da ne dinlersin

1|0
    0|0
  • Şu anda yaptığınız işin dışında ne iş yapmak isterdiniz?

0|0
    0|0
  • Hayatınız boyunca size sorulan en zor soru nedir?

0|0
    0|1
  • Merhaba @AlicanAlbayrak
    KizlarSoruyor'a hoş geldin.
    Zor yerden sormuyorum, aylık kazancınız nedir? 😂😁

0|0
    6|0
  • Erkekler Devam
    25
Yükleniyor...